داشبوردهای مدیریتی

صفر تا صد عملیات‌های سازمان روی مانیتور شما

هر سازمانی، به‌طور خاص سازمان‌های صنعتی و تولیدی، فرایندها و عملیات‌های منحصر به فردی دارند که برای مدیریت آن نیاز به ابزار و سیستم‌های مخصوص است. داشبوردهای مدیریتی «ثمر» به‌منظور مدیریت شفاف و اثربخش این فرایندها برای بخش‌های مختلف کسب‌وکارها قابل عرضه است. با مشخص کردن فرایندهای منحصر به سازمان‌تان می‌توانید برای هرکدام از آن‌ها درخواست ساخت داشبورد اختصاصی داشته باشید و از ویژگی‌های منحصر به فرد آن برای پیش‌برد اهداف سازمانی‌تان استفاده کنید.

داشبوردهای مدیریتی ثمر با ارائه آمار و ارقام دقیق و لحظه‌ای در قالب نمودار‌ها و جدول‌های مختلف با امکان فیلترگذاری روی خروجی‌ها به مدیران اجازه می‌دهد در لحظه آن‌چه در خطوط تولید و کسب‌‌وکارشان در جریان است را مشاهده کنند و تصمیمات مورد نظرشان را براساس داده‌های واقعی و اطلاعات به‌روز اتخاذ کنند و دقیق و در لحظه بر روند انجام امور نظارت کنند. سادگی کار با این داشبوردها و انعطاف‌پذیری بالای آن‌ها برای انطباق با نیازهای سازمان آن را تبدیل به ابزاری در اختیار مدیران سازمان‌ها کرده که با استفاده از آن می‌توانند جایگاه و میزان موفقیت خود را در بازار تعیین کنند.

این داشبورد‌ها گستره وسیعی از فرایندها و عملیات‌های سازمان را شامل می‌شوند، وضعیت عملکرد ماشین‌آلات به تفکیک هر ایستگاه و مرکز کاری، مشاهده وضعیت توقف‌های خطوط تولید، مشاهده لیست برنامه‌ریزی‌های تولید، زمان‌بندی‌های تامین مواد اولیه و ارسال سفارش‌ها و... . البته فرایندهای خاص سازمان نیز به تفکیک قابل پیاده‌سازی در این سیستم است و بنا به نیاز و درخواست شما قابل طراحی، تولید و عرضه به کسب‌وکار شماست.

 

 

داشبوردهای مدیریت ثمر:

نمونه داشبورد پایش

 

نمونه داشبورد دستور تولید

 

نمونه داشبورد ثبت عملکرد

 

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}