نرم‌افزار گزارش تولید (ثبت عملکرد تولید)

«دقیق» و «به‌هنگام» تولید کنید

بدون گزارش تولید، هیچ راه مستندی برای ارزیابی فرایند تولیدتان در اختیار ندارید. نرم افزار گزارش تولید (ثبت عمکلرد) به شما امکان می‌دهد به‌شکلی داده‌محور و مبتنی بر واقعیت، انحرافات، گلوگاه‌ها و بخش‌هایی از تولید که مشکل عملکردی دارند را شناسایی و رفع کنید. سیستم ثبت عملکرد نرم افزار تولید تیم‌یار به شما امکان می‌دهد جزئیات عملکرد واحد تولید را در یک پایگاه‌داده متمرکز، ثبت و با کمک اطلاعات آن گزارشات متنوع تحلیلی و ترکیبی از شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) تولید استخراج کنید؛ شاخص‌هایی مثل توقفات تولید، هزینه‌های تولید، درصد محصول معیوب، هزینه هر واحد تولیدشده، گردش دارایی، نرخ انحراف از برنامه، نرخ ضایعات و... . در نرم‌ افزار گزارش تولید تیم‌یار می‌توانید حواله خروج مواد مصرفی از انبار و رسید محصول نهایی صادر و اطلاعات کارکنان، ابزارها، ماشین‌آلات، سریال‌ها و بچ‌های مواد اولیه مصرفی، توقفات تولید و دوباره‌کاری‌ها، سریال‌های تولیدی، کنترل کیفیت، تست‌پلن‌ها، و ضایعات بازه‌ زمانی فعالیت خطوط و مراکز کاری تولید سازمان را ثبت کنید.

نکته مهم این‌که نرم افزار گزارش تولید تیم‌یار به شما امکان می‌دهد مبتنی یا فارغ از یک دستور تولید گزارش‌های موردنیازتان را تهیه هر لحظه به آن دسترسی داشته باشید. همچنین می‌توانید در صورت انحراف یا حتی مغایرت فعالیت تولید با دستور تولید صادر شده برای یک بازه زمانی، به‌صورت خودکار و در لحظه وضعیت موجودی کالا و مواد در انبار، ضایعات، و دستور تولید روز کاری بعد را به‌روزرسانی کنید. این یعنی در هر لحظه قادر خواهید بود گزارش‌های متنوعی از مقایسه عملکرد خطوط تولید با استانداردهای سیستم مهندسی ساخت، استخراج و بر طبق اطلاعات این گزارشات برای بهینه‌سازی فرایند تولید مجتمع تولیدی و صنعتی خود استفاده کنید.

نرم‌افزار گزارش تولید تیم‌یار به‌عنوان یکی از قابلیت‌های راهکار جامع مدیریت تولید «ثمر» به شما کمک می‌کند فرایند تولید را بهینه و انحرافات از برنامه‌ تولید را به حداقل ممکن برسانید. وقت آن رسیده هوشمند، دقیق، و منعطف تولید کنید.

 

داشبورد ثبت عملکرد تولید

 

قابلیت‌ها و امکانات
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}