نرم‌افزار ثبت عملکرد تولید (گزارش تولید)

«دقیق» و «به‌هنگام» تولید کنید

بدون ثبت عملکرد تولید، هیچ راه مستندی برای ارزیابی عملیات تولید سازمان خود در اختیار نخواهید داشت. ثبت عملکرد تولید به شما امکان می‌دهد به‌شکلی داده‌محور و مبتنی بر واقعیت، انحرافات تولید را شناسایی و رفع کنید. نرم‌افزار ثبت عملکرد تولید ERP تیم‌یار شما را قادر می‌سازد جزئیات عملکرد واحد تولید را در یک پایگاه داده متمرکز، ثبت و با کمک اطلاعات آن گزارشات متنوع تحلیلی و ترکیبی از شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) تولید استخراج کنید؛ شاخص‌هایی مثل توقفات تولید، هزینه‌های تولید، درصد محصول معیوب، هزینه واحد، گردش دارایی، نرخ انحراف از برنامه، نرخ ضایعات و... . در نرم‌افزار ثبت عملکرد تولید تیم‌یار می‌توانید حواله خروج مواد مصرفی از انبار و رسید محصول نهایی صادر و اطلاعات کارکنان، ابزارها، ماشین‌آلات، سریال‌ها و بچ‌های مواد اولیه مصرفی، توقفات تولید و دوباره‌کاری‌ها، سریال‌های تولیدی، کنترل کیفیت، تست‌پلن‌ها، و ضایعات بازه‌ زمانی فعالیت خطوط و مراکز کاری تولید سازمان را ثبت کنید.

نکته مهم این‌که این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد مبتنی یا فارغ از یک دستور تولید به کار خود ادامه دهید و در صورت انحراف یا حتی مغایرت فعالیت تولید با دستور تولید صادر شده برای یک بازه زمانی، به‌صورت خودکار و در لحظه وضعیت موجودی کالا و مواد در انبار، ضایعات، و دستور تولید روز کاری بعد را به‌روزرسانی می‌کند. این یعنی در هر لحظه قادر خواهید بود گزارش‌های متنوعی از مقایسه عملکرد خطوط تولید با استانداردهای سیستم مهندسی ساخت، استخراج و بر طبق اطلاعات این گزارشات برای بهینه‌سازی فرایند تولید مجتمع تولیدی و صنعتی خود استفاده کنید.
نرم‌افزار ثبت عملکرد تولید تیم‌یار به‌عنوان یکی از قابلیت‌های راهکار جامع مدیریت تولید «ثمر» به شما کمک می‌کند فرایند تولید را بهینه و انحرافات از برنامه‌ تولید را به حداقل ممکن برسانید. وقت آن رسیده هوشمند، دقیق، و منعطف تولید کنید.
 

داشبورد ثبت عملکرد تولید

 

قابلیت‌ها و امکانات
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}