برنامه‌ریزی مواد موردنیاز تولید (سیستم MRP)

«هوشمند» تولید کنید

سیستم MRP نرم افزار تولید تیم‌یار یکی از سیستم‌های پر‌کاربرد تولید است که به شما اجازه می‌دهد با در اختیار داشتن اطلاعات دقیق از موجودی انبارهای تولید، زمان و میزان ارسال تامین‌کنندگان و ضریب مصرف مواد در محصولات برآورد شده جهت تولید، برنامه‌ریزی مواد را با بهره‌وری و صرفه زمانی مطلوب انجام دهید. همچنین با دقت زمان تحویل سفارش‌ها را تعیین کنید، از موجودی لحظه‌ای انبار آگاه باشد و در صورت وجود کسری در انبار به‌صورت خودکار درخواست خرید صادر کنید. به این ترتیب زمان خواب مواد موجود در انبار، زمان تولید و تحویل کالا کاهش پیدا می‌کند. همچنین به‌آسانی زمان واقعی تحویل را برآورد می‌کنید و بازدهی تولید را افزایش می‌دهید.

با سیستم MRP تیم‌یار مدیران برنامه‌ریزی به‌راحتی تقاضای محصول را پیش‌بینی، نیاز به مواد و قطعات را مشخص و ارسال سفارش خرید برای تامین‌کننده را با چند کلیک انجام می‌دهند. همچنین با دریافت خودکار ورودی از سایر بخش‌های مرتبط مثلBOM ، MPS و صورت موجودی انبار مدیران برنامه‌ریزی می‌توانند به شکلی دقیق گزارش‌های کنترل تولید، موجودی کالا، گزارش برنامه‌ریزی تولید، گزارش اجرایی و گزارش برنامه‌ریزی آتی را به مدیران بالادستی و تصمیم‌گیران سازمان ارائه کنند.

استفاده از MRP تیم‌یار باعث کاهش هزینه‌ها و توقف‌های خط تولید می‌شود و به‌ شکلی هدفمند و دقیق ضایعات زمانی و مالی را در سازمان مدیریت می‌کند و به حداقل می‌رساند.

زمان تولید «هوشمند» برای سازمان شما فرارسیده است.

 

 

قابلیت‌ها و امکانات

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}