نرم افزار کنترل تولید

نرم افزار کنترل کیفیت تولید 

در نرم افزار کنترل تولید تیم‌یار می‌توانید یک سیستم QC دایمی را با کم‌ترین هزینه ایجاد کنید. نرم افزار کنترل کیفیت تولید یکی از زیرسیستم‌های اصلی «ثمر»، راهکار هوشمند تولید تیم‌یار است. این نرم افزار به شما امکان تعریف تست‌پلن‌ها و ازمون‌های ارزیابی به‌منظور کنترل ورودی‌ها، خروجی‌ها و فرایندهای حین تولید می‌دهد.

به‌عنوان مدیر یا سرپرست مدیریت کیفیت، در نرم افزار کنترل تولید تیم‌یار می‌توانید می‌توانید برای تمام منابع تولید (سرمایه، ماشین‌آلات و منابع انسانی) چارچوب کنترل کیفیت تعیین کنید. قابلیت تکرار دایمی این چارچوب برای دوره‌های موردنظرتان، عملا زحمت هربار تنظیم و پیاده‌سازی آزمون‌های ارزیابی را برای شما از بین می‌برد.

در ثمر، نرم افزار مدیریت تولید تیم‌یار، شما می‌توانید تعداد نامحدودی مرکز کاری، خط تولید، OPC، MPS و... تعریف کنید و برای هر فرایند، به‌طور جداگانه، در نرم افزار کنترل کیفیت تولید، آزمون QC تعریف کنید. ثبت بازخورد و استفاده از گزارش‌های متنوع ثمر شما را قادر می‌سازد در هر لحظه از وضعیت کنترل کیفیت خطوط تولید خود آگاه باشید و در صورت نیاز به تغییر برنامه QC، آن را به سرعت عملیاتی کنید.  

 

 

 

نرم افزار کنترل تولید تیم‌یار با تمام سیستم‌های اصلی فرایندهای تولید در ارتباط مستقیم و یکپارچه است. سیستم‌هایی مانند:

یکپارچگی با این سیستم‌ها به نرم افزار کنترل کیفیت تولید تیم‌یار امکان می‌دهد جلوی دوباره‌کاری‌ها و سنگین‌‌شدن فرایندهای اداری و تولید را بگیرد. قابلیت کاربردی این نرم افزار این‌جاست که در تعریف و پیاده‌سازی فرم‌های پرسش‌نامه و QC محدودیتی ندارید. برای هربخش یا واحد می‌توانید KPIهای موردنظرتان را تعیین کنید، گزارش بگیرید و در صورت نیاز اصلاح کنید.

 

قابلیت‌ها و امکانات نرم افزار کنترل تولید تیم‌یار

 

چرا استفاده از نرم افزار کنترل کیفیت تولید مهم است؟

کیفیت، وجه تمایز تولیدکنندگان است. در بازار رقابتی که مصرف‌کننده به‌دنبال تهیه کالایی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت است. کنترل تولید و کنترل کیفیت تولید دو پایه اصلی و مهم برای رسیدن به این هدف است. بازار محصولات شوینده و بهداشتی را در نظر بگیرید. تعداد برندها و تولیدکنندگان این محصول بسیار بیشتر از تخمین‌های ما است. اما اگر همین حالا از ما نام چند برند و محصول شوینده و بهداشتی را بپرسند، در بهترین حالت پنج یا شش برند را نام می‌بریم. جدای از مقوله بازاریابی و تبلیغات، بخش زیادی از انتخاب‌های ما به دلیل کیفیت بالای این محصولات و رضایت ما از آن‌ها است.

نرم افزار کنترل کیفیت تولید به این دلیل که زمان آزاد سرپرستان و مدیران تولید و کنترل کیفیت را بالا می‌برد، نقشی حیاتی در بهترکردن فرایندها و طراحی فرایندهای جدید توسط آن‌ها ایفا می‌کند. به‌عنوان مدیر تولید یا کنترل کیفیت، فرض کنید در یک هفته کاری بیش از ۱۸ ساعت از زمان خود را صرف تعریف و پیاده‌سازی تست‌پلن‌ها، آزمون‌های ارزیابی و تعریف KPIهای مختلف کرده‌اید. این زمان با استفاده از یک نرم افزار استاندارد کنترل تولید، به یک‌سوم و حتی کم‌تر می‌رسد. با این صرفه‌جویی در زمان ببینید چه کارهای بیش‌تری می‌توانید انجام دهید.

کنترل کیفیت آن‌قدر مهم است که سازمان‌های زیادی، هم داخلی و هم بین‌المللی، به ارایه چارچوب‌های مختلف برای آن پرداخته‌اند. چارچوب‌هایی مثل:

 

«ثمر»، یکپارچه و چابک

اصلی‌ترین ویژگی‌ نرم افزار کنترل تولید ثمر، یکپارچگی آن با ERP تیم‌یار است. این یکپارچگی به نرم افزار کنترل کیفیت ثمر امکان می‌دهد از موتور پردازشی قدرتمندی بهره‌ ببرد که نظیر آن در هیچ‌‌ یک از نرم‌ افزارهای حوزه تولید دیده نمی‌شود. یکپارچگی ثمر درکنار بالابردن بهره‌وری سازمان باعث می‌شود افزایش سرعت فرایندهای تولید هم می‌شود. برخی از ویژگی‌های ثمر عبارتند از:

 

راهکار تولید ثمر، در کنار ارایه این قابلیت‌ها و یکپارچگی تمام قد با سیستم‌های کسب‌وکار شما، به ابزار هوش تجاری (BI) نیز مجهز است. این ابزار به مدیران و تصمیم‌سازان مجموعه‌های بزرگ صنعتی امکان می‌دهد افق پیش‌روی خودشان را دقیق و شفاف ببینند. وجود این قابلیت به‌همراه امکان شخصی‌سازی گسترده و عمیق، آن را تبدیل به بهترین نرم افزار تولید حال حاضر بازار نرم افزاری کشور کرده است. 

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}