سایت ساز حرفه ای و یکپارچه
دید، سیستم مدیریت محتوای یکپارچه (ICMS)

از ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ به صفر!

سالانه چند میلیون تومان هزینه نگهداری از وبسایت‌تان می‌کنید؟ چند درصد از این هزینه صرف دستمزد ماهیانه برنامه‌نویسانی‌ می‌شود که به‌عنوان توسعه‌دهنده وبسایت‌تان استخدام کرده‌اید؟

«دید»، سیستم مدیریت محتوای یکپارچه تیم‌یار به شما کمک می‌کند بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های گزاف، وبسایت خود را به‌شکلی منعطف و امن مدیریت کنید. در سیستم مدیریت محتوای یکپارچه (ICMS) دید نیازی به بارگذاری محتوا در پلتفرم‌های شخص ثالثی مثل وردپرس ندارید و به‌راحتی ظاهر و محتوای وبسایت کسب‌وکارتان را از درون نرم‌افزار ERP خود مدیریت می‌کنید. طراحی و نگهداری از وبسایت شما در دید نیاز به تخصص خاصی ندارد و توسط شخصی با دانش پایه HTML قابل مدیریت است. این یعنی افزایش چابکی و حذف هزینه‌های نگهداری و به‌روزرسانی.

 

 

چرا دید؟

یکپارچگی واقعی

سیستم مدیریت محتوای یکپارچه (ICMS) دید به شما امکان می‌دهد بدون مراجعه به هیچ درگاه شخص ثالثی، مستقیما از طریق نرم‌افزار ERP خود، قالب، صفحه‌ها و معماری تمامی وبسایت‌های خود را مدیریت کنند.

سرعت بارگذاری بسیار بالا

بدون نیاز به بارگذاری مجدد محتوای وبسایت در سامانه‌ها و درگاه‌های شخص ثالث، به‌صورت خودکار و درلحظه، صفحه‌های وبسایت خود را از درون نرم‌افزار ERP خود به‌روزرسانی کنید.

 سهولت مدیریت

بدون نیاز به نیروهای پلاگین‌نویس و متخصص، وبسایت خود را تنها با دانش پایه HTML مدیریت کنید.

کاهش هزینه‌ها

بدون نیاز به صرف هزینه‌های مالی و زمانی توسعه و بهینه‌سازی پلاگین‌های رابط، خرید قالب، افزونه‌های مختلف و... کلیه تغییرات مورد نیازتان را بدون مشکل در وبسایت خود پیاده‌سازی کنید.

امنیت بالا

با حذف پلاگین‌ها و پلتفرم‌های شخص ثالث، داده‌های وبسایت و مشتریان آنلاین خود را در بستر سرورهای امن و تحت اختیار خود نگه دارید.

چند کاربردی

به‌آسانی وبسایت، فروشگاه اینترنتی محصولات و خدمات، درگاه‌های دریافت اطلاعات از مشتریان، درگاه‌های پرداخت، درگاه‌های انتشار اخبار، اطلاعیه‌ها و مقالات کسب‌وکار خود را در یک نشانی اینترنتی به مخاطبان خود عرضه کنید.

 

خودکارسازی ارتباط با مشتریان

می‌توانید کلیه اطلاعات مشترکان و مشتریان وبسایت خود را به سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان نرم‌افزار ERP خود منتقل و برای آن‌ها جریان‌های کاری متنوع تعریف کنید.

 

 

در قابِ دلخواه‌تان در دید باشید

شاید به‌دنبال قالبی شبیه به سایت‌های مطرح دنیا باشید، یا قالبی ساده و جذاب و از قبل آماده شده که با چند جای‌گذاری ساده‌ عکس‌ها و مطالب، زمان شروع به فعالیت وبسایت‌تان را به حداقل برساند. چه فروشگاهی آنلاین داشته باشید و چه وبسایتی خدماتی، تیم طراحان وب تیم‌یار مجموعه‌ای متنوع از قالب‌های موضوعیِ مختلف را برای استفاده شما آماده کرده است. کافی‌ست قالب دلخواه‌تان را انتخاب و دریافت، و ظرف تنها چند ساعت، فعالیت وبسایت‌تان را آغاز کنید.

 

 

دیدی که کران ندارد

دید تنها «سیستم مدیریت محتوای یکپارچه» (ICMS) کشور است؛ نسلی نوین از سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) که محدودیت‌ها و نواقص سایت سازهای کهنه را کنار زده و به‌عنوان جایگزینی قدرتمند پا به بازار نرم‌افزاری جهان گذاشته است. سیستم‌های مدیریت محتوای یکپارچه (ICMS) به پشتوانه قابلیت‌های متنوع نرم‌افزار ERP قدرتی بسیار بالاتر، انعطافی چشم‌گیر، و تجربه‌ای سراسر متفاوت از مدیریت محتوای وبسایت در اختیار سازمان‌های جهان گذاشته‌اند. یکپارچگی و خودکارسازی فرایندهای CMS، CRM، بازاریابی، فروش، خرید، انبار، منابع انسانی و مالی و حسابداری در سیستم‌های مدیریت محتوای یکپارچه باعث شده است کسب‌وکارها قادر باشند به‌معنای واقعی، وبسایت‌های خود را به زنجیره‌ تامین و فروش‌شان گره بزنند. کنترل مطلق روی اطلاعات صفحه‌ها و مشتریان، سرعت بسیار بالا، هزینه‌های نگهداری بسیار پایین‌، استقلال سیستمی، حذف نرم‌افزارهای شخص ثالث و غیرامن، حذف خطاهای ناشی از تعدد درگاه، امکان مدیریت یکپارچه و آنی اطلاعات آنلاین و آفلاین و درون و برون‌سازمانی، امکان استخراج خودکار و مداوم انواع گزارش‌های تحلیلی و توصیفی و... تنها بخشی از مزایای غیرقابل رقابت ICMS دید نسبت به نسل CMSها و سایت‌سازهای موجود در بازار است.

به بیان ساده، دید هیچ‌گونه محدودیتی در توسعه وبسایت کسب‌وکار (چه ساختاری و چه کارکردی) شما ایجاد نمی‌کند و بدون هیچ مشکلی پابه‌پای خواسته‌ها و استراتژی‌های شما پیش می‌آید. دید، کران ندارد.

 

 

 

ویژگی‌های منحصربه‌فرد دید

یکپارچه با سیستم فروشگاه‌ساز تیمچه

یکپارچه با سیستم حسابداری و مالی تیم‌یار

یکپارچه با سیستم فروش تیم‌یار

یکپارچه با سیستم انبار و کنترل موجودی تیم‌یار

یکپارچه با سیستم CRM تیم‌یار

یکپارچه با سیستم منابع انسانی تیم‌یار

یکپارچه با سیستم خرید تیم‌یار

یکپارچه با سیستم محصول تیم‌یار

یکپارچه با سیستم کیفیت و نظرسنجی تیم‌یار

یکپارچه با فرم‌ساز منعطف تیم‌یار

یکپارچه با سیستم اسناد و مدارک تیم‌یار

یکپارچه با سیستم گزارشات و هوش تجاری تیم‌یار

 

 

سایر ویژگی‌های دید

 

 گواهی SSL رایگان

 دامنه عمومی رایگان

 بانک قالب‌‌های متنوع رایگان

 قابلیت شخصی‌سازی قالب و صفحه‌ها

 اتصال به دامنه دلخواه

 سئودوست

 واکنش‌گرا

 ایمیل مارکتینگ

 یکپارچه با سامانه پیامکی

 سیستم چت و پشتیبانی آنلاین

 امکان اتصال درگاه پرداخت

 یکپارچه با آنالیتیکس

 خبرنامه

 پشتیبان‌گیری خودکار رایگان

 امکان بازیابی نسخه‌های پیشین

 به‌روزرسانی رایگان

 وبلاگ اخبار و مقالات

 اسلایدرهای مختلف در ابعاد دلخواه به تفکیک صفحه

 امکان بارگذاری ویدئو

 امکان تعریف حق دسترسی کاربران

 امکان تعریف امضای مدیریتی پیش از انتشار محتوا

 امکان امتیازدهی به محصول یا خدمت

 امکان به‌اشتراک‌گذاری محصول یا خدمت

 پیوند یکتای اختصاصی

 دسته‌بندی محتوایی

 نقشه سایت خودکار

 و...

 

 

هر بازدید، یک فرصت فروش

دید به شما امکان می‌دهد اطلاعات مشترکان و مشتریان وبسایت خود را به‌شکل خودکار در سیستم ارتباط با مشتریان ERP خود ثبت و برای به حداکثر رساندن توان فروش آنلاین محصولات و خدمات خود ایونت‌ها و برنامه‌های متنوعی تنظیم کنید. برای این کار کافی‌ست سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) تیم‌یار را نیز در سازمان خود مستقر کنید. با یکپارچگی سیستم مدیریت محتوای یکپارچه دید و سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) تیم‌یار قادر خواهید بود با استفاده از اطلاعات دریافتی از فرم‌ها و کاربران پورتال یا سایت خود ایونت‌های مختلفی مانند ارسال ایمیل تبلیغاتی، ارسال پیامک‌های تبلیغاتی، تعریف تخفیف‌های فردی یا گروهی و... برای آن‌ها طراحی کنید.

 

 

 

قابلیت‌های سیستم مدیریت محتوای یکپارچه دید

 • امکان مدیریت وبسایت با موبایل، تبلت، لپتاپ و کامپیوتر
 • امکان انجام تغییرات در صفحه‌های وبسایت از درون ERP تیم‌یار
 • امکان انجام تغییرات دلخواه در قالب وبسایت در لحظه با استفاده از قابلیت Drag and Drop
 • امکان ایجاد تعداد نامحدودی صفحه بدون کاهش سرعت بارگذاری
 • امکان تعریف دسترسی‌های متفاوت به بایگانی محتوا
 • ساختار بسیار منعطف باکسی و متنی
 • مدیریت آسان قالب و محتوای وبسایت فقط با چند کلیک
 • سرعت لود صفحه‌ها در کم‌تر از یک ثانیه
 • پشتیبانی از کدهای HTML و سازگاری با فریم‌ورک Bootstrap
 • عدم نیاز به پلاگین یا نرم‌افزار واسط برای مدیریت اطلاعات
 • امکان تعریف گردش کاری‌های مختلف برای انواع داده‌های دریافتی از مشتریان
 • محیط کاربری چندزبانه

 

انتشار، بدون حتی یک کلیک

در دید، محتوای صفحه‌های وبسایت شما به شکل سندهای متنی درون نرم‌افزار ERP تیم‌یار موجود است. سیستم مدیریت محتوای یکپارچه دید به شما امکان می‌دهد دسترسی‌های مختلفی به کاربران سازمان برای تایید و مدیریت محتوای هر صفحه بدهید. کاربران سازمان می‌توانند پای هر سند گفت‌وگو کنند، اسناد و فایل‌های مختلفی را به اشتراک بگذارند، و آن سند را تایید یا رد کنند. به‌محض اعمال تغییرات دلخواه در سند هر صفحه، بدون نیاز به حتی یک کلیک، محتوای صفحه مربوط به آن در وبسایت شما به‌روزرسانی می‌شود. این امر باعث صرفه‌جویی بالایی در میزان انرژی و زمان مورد نیاز برای اصلاح صفحه‌های مختلف وبسایت‌تان می‌شود. در دید می‌توانید در هر لحظه از شبانه‌روز و از هرکجا تنها با اصلاح سند مربوط به هر صفحه، آن صفحه را بلافاصله روی وبسایت خود اصلاح کنید.

 

سایت‌های طراحی شده با دید

 
 

بیشتر

 

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}