نرم افزار مدیریت دورکاری کارکنان

نرم افزار مدیریت دورکاری کارکنان ERP تیم‌یار

مدیریت کارآمد پرسنل دورکار از رموز موفقیت، پیشرفت و ترقی مدیران، پرسنل و کسب و کار است. نرم افزار مدیریت دورکاری کارکنان، یکی از سیستم‌های ERP تیم‌یار است، که در ارتباط با کلیه سیستم‌ها و زیر‌سیستم‌های دیگر ERP تیم‌یار می‌باشد. نرم افزار دورکاری کارکنان به صورت آنلاین تمامی فعالیت‌های کاربران (کارکنان) را به صورت خودکار و بدون مزاحمت در ساعات کار رسمی، پایش و به‌صورت دقیق و با تمام جزئیات ثبت می‌نماید. کلیه فعالیت‌های کاربران (کارکنان) به صورت مجزا به پرونده پرسنلی ایشان الصاق و همزمان (برخط) از طریق داشبورد مدیریتی در اختیار مدیران مرتبط (با دسترسی کنترل شده)، قرار می‌گیرد. اطلاعات جمع‌آوری شده که شامل زمان‌های کاری روزانه کارکنان، نوع فعالیت و شرح آن (مستندات، اقدامات، پروژه‌ها، جلسات حضوری، برخط و تلفنی، مکالمات تلفنی و تصویری و …) و کلیه پارامترهای مرتبط مورد نیاز مانند مدت اضافه کار، مرخصی، مأموریت، تغییر شیفت و … است؛ به صورت برخط ثبت شده و در گزارشات لحاظ می‌گردد.

نرم افزار فروش

نظارت، سنجش و ارزیابی عملکرد برخط کارکنان دورکار یکی از دغدغه‌های کسب و کارها می‌باشد. معمولاً ابزاری برای ارزیابی عملکرد واقعی فعالیت‌های پرسنل وجود ندارد و پرسنل مسئول و متعهد از دیگر پرسنل، درست و دقیق تمییز داده نمی‌شوند. سیستم مدیریت دورکاری کارکنان تیم‌یار، به‌سادگی این دغدغه را برطرف نموده و امکان نمایش گزارشات لحظه‌ای از وضعیت کاربران (کارکنان)، پیشرفت کارها و پروژه‌ها، فعالیت‌های روزانه، پایش کامل رایانه کاربر (کارمند) به‌همراه ثبت هوشمند تصاویر صفحه نمایش و ده‌ها قابلیت دیگر را در اختیار مدیران قرار می‌دهد. 

سیستم دورکاری کارکنان تیم‌یار، برای تمامی مشاغل و کسب و کارهای بازرگانی و خدماتی/ تولید و صنعتی‌/ سازمان‌های دولتی و غیر انتفاعی که قابلیت دورکاری در آن شغل وجود دارد، قابل پیاده‌سازی است.

 • کسب و کارهای خدماتی و بازرگانی
  مدیریت کلیه فعالیت‌های اداری، مالی و خزانه‌داری (حسابداری بازرگانی، خرید، فروش، انبار، اموال، بودجه و اعتبارات)، پرسنلی و فرایند کامل حقوق و دستمزد، پشتیبانی، فنی، خدماتی، فرایند ارتباط با مشتری (CRM)، ارتباطات درون و برون سازمانی (پست‌الکترونیک، اخبار، پیامک، گفتگو)، سایت (پورتال)، خدمات پس از فروش و … از قبیل تهیه فرایند پیگیری کلی فعالیت‌ها و اطلاعات مشتریان چون (‌فاکتور، اسناد حسابداری، اقدامات (تسک‌ها) اسناد و قراردادها، صورتجلسات، نامه‌ها، صوت مکالمات، اطلاعات تماسی، ارتباطی و …)، فروش کالا و خدمات، قراردادها، فروش آنلاین، حسابداری ارزی، خدمات پس از فروش، بازاریابی، باشگاه مشتریان، فرایند تیکتینگ، فرم‌ها و فرایندها، تسهیلات و وام‌ها، امور مربوط به دبیرخانه، نامه‌نگاری و مکاتبات، فرایند اقدامات (تسک‌ها)، آرشیو اطلاعات و مستندات، زمان‌های یادگیری و آموزش، زمان‌های استراحت، زمان دقیق کاری، تماس‌ها و پیگیری‌ها، جلسات حضوری یا تلفنی (برخط)، مدیریت پروژه‌ها، فرایند برگزاری آزمون‌های ضمن خدمت و ارزیابی، خرید و تدارکات، تنخواه گردان، گزارشات ترکیبی و تحلیلی هوش تجاری BI، عملکرد مراجعه به سایت‌های مختلف، نحوه کارکرد، نظر سنجی‌های کلی و فردی، طراحی،  برنامه نویسی و … قابل ارائه می‌باشد.
 • کسب و کارهای تولیدی و صنعتی
  مدیریت کلیه فعالیت‌های اداری، مالی و خزانه‌داری (حسابداری صنعتی، خرید، فروش، انبار، اموال، بودجه و بهای تمام شده)، پرسنلی، پشتیبانی، تولیدی، خدمات پس از فروش و تعمیر و نگهداری، کیفیت، پایش، بررسی مداوم و آگاهی از نحوه کارکرد ابزارآلات و وضعیت سیستم (سخت افزاری و نرم افزاری) به صورت لحظه‌ای و برخط، فرایند ارتباط با مشتری (CRM)، ارتباطات درون و برون‌ سازمانی، سایت (پورتال) و … از قبیل تهیه فرایند کامل تولید، قیمت‌گذاری و بهای تمام شده، تعریف BOM ,‌OPC، برنامه‌ریزی مواد، برنامه‌ریزی منابع تولیدی، فرایند توسعه محصول، کنترل و کیفیت، فرایند تعمیر و نگهداری کامل ابزار، تجهیزات و ماشین‌آلات تولیدی، پایش سخت‌افزاری سازمان، خط تولید و کلیه فرایند‌های موجود در سازمان‌های خدماتی و بازرگانی، قابل ارائه می‌باشد.

دورکاری (تله ورک)

 • سازمان‌های دولتی و غیر انتفاعی
  مدیریت کلیه فعالیت ادارات کل و معاونت‌ها همچون اداری، مالی و بودجه (حسابداری تعهدی، خرید، فروش، انبار، اموال و امین اموال، دریافت پرداخت، بودجه و اعتبارات)، کارگزینی، امور اداری و فرایند کامل حقوق و دستمزد با احتساب ضرایب سالانه، فوق العاده مناطق کمتر توسعه یافته، خدمت در مناطق جنگ‌زده، بدی آب و هوا، تفاوت تطبیق، فوق العاده ایثارگری ماده۵۱‌، فوق العاده سختی کار، فوق العاده ویژه و … پشتیبانی و نظارت فرایند ارتباط با ارباب‌رجوع و ارگان‌های دولت (CRM)، ارتباطات درون و برون سازمانی (پست‌الکترونیک، اخبار، پیامک، گفتگو)، سایت (پورتال) و … از قبیل تهیه امور مربوط به دبیرخانه و بایگانی اوراق، نامه‌نگاری و مکاتبات و فرایند اقدامات منطبق بر روال چارت تشکیلاتی هر سازمان، آرشیو اطلاعات و مستندات و بخش‌نامه‌ها و آئین‌نامه‌های مصوب جهت اجرا و یا ابلاغ ادارات تابعه، ارزیابی دقیق شروع و پایان کار، زمان‌‌های یادگیری و آموزش، زمان‌های استراحت، اضافه کاری، مأموریت، تغییر شیفت، زمان دقیق کاری، لاگ و ثبت تصویر لحظه‌ای، تماس‌ها و پیگیری‌ها و نظارت بر ارتباطات، جلسات حضوری یا تلفنی (برخط)، حفظ محرمانگی اطلاعات داده‌های خصوصی کارکنان، تعیین عملکرد افراد در تصمیم گیری‌های مدیریتی، مدیریت پروژه‌ها، فرایند پیگیری فعالیت‌های ارباب‌رجوع و مشارکت‌ها، فرایند برگزاری آزمون‌های ضمن خدمت و ارزیابی و ثبت گواهینامه‌های صادره در پرونده کارمند، خرید و تدارکات، اعتبارات و تنخواه گردان، فرایند محاسبه حقوق و دستمزد، سامانه ارتباط کارکنان ستادی و غیرستادی و … از قبیل فرایند ثبت اموال و تجهیزات و استهلاک، تسهیلات وام‌ها و امور رفاهی، گزارشات ترکیبی و تحلیلی هوش تجاری BI، عملکرد مراجعه به سایت‌های مختلف، نحوه کارکرد کارشناسان و کاربران نرم افزار، ثبت عملکرد کامل کارکنان، تصمیم‌گیری سریع و مناسب مدیریتی و حراستی درفرایند گزینش کارکنان، نظرسنجی‌های کلی و فردی، طراحی، برنامه‌نویسی و …  قابل ارائه می‌باشد. 

نکته حائز اهمیت در تمامی موارد این است، که با توجه به یکپارچگی نرم افزار تیم‌یار و مدیریت دورکاری، دیگر نیازی به جمع‌آوری سند و نوشتن گزارش جداگانه برای هر فرد و سمت نبوده و به صورت خودکار فعالیت پرسنل ثبت و به تاریخ مربوطه پیوست شده و میزان پیشرفت خدمت محوله مشخص می‌گردد.

نرم افزار فروش

قابلیت‌های نرم افزارمدیریت دورکاری کارکنان تیم‌یار در نسخه تیمچه تله‌ورک، تیم‌یار استاندارد و تیم‌یار اَدوَنس در دسترس می‌باشد.

سفارش خدمات ابری را از اینجا شروع کنید.

فرایندها، سیستم‌ها، زیر سیستم‌ها و عملیات خودکار نرم افزار دورکاری تیم‌یار

نرم افزار دورکاری

مدیریت دورکاری کارکنان تیم‌یار، سیستمی یکپارچه از ERP کاملاً بومی و ایرانی تیم‌یار است، که با توجه به نیازمندی‌ها و آخرین تکنولوژی روز دنیا و تحت وب، طراحی شده است و کلیه قابلیت‌های مورد نیاز یک کسب ‌و کار یا سازمان در آن پیش بینی شده است. ارائه یک راهکار یکپارچه با عنوان نرم افزار یکپارچه مدیریت دورکاری کارکنان تیم‌یار، این امکان را ایجاد می‌نماید تا تمامی امور مرتبط با فعالیت‌های انجام شده در زمان کاری کارکنان دورکار، در چارچوبی امن، قابل مدیریت و کنترل باشد. سیستم مدیریت دورکاری کارکنان در تیم‌یار مانند دیگر سیستم‌های ERP تیم‌یار، زیرمجموعه‌ای از این مجموعه قوی بوده و در ارتباط یکپارچه با تمامی سیستم‌های مالی، اداری، پرسنلی، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، سیستم‌های ارتباطی درون و برون سازمانی، تولید می‌باشد. تمامی کسب و کارها در حوزه‌های بازرگانی و خدماتی، تولیدی و صنعتی و سازمان‌های دولتی و غیر انتفاعی، توانایی پیاده‌سازی و استفاده از سیستم‌ها، زیر سیستم‌ها و ماژول‌های ERP  تیم‌یار را دارند. قابلیت‌های جدید موجود در مدیریت دورکاری کارکنان، در اولویت و اصول مهمی از دیگر نرم‌افزارها، متمایز شده و فرایند کنترل، مدیریت و پایش کاربران دورکار را امکان‌پذیر می‌نماید. در واقع فرایند تصمیم‌گیری مدیریتی در ارزش گذاری، تشویق و تذکر به کارکنان دورکار، با توجه به تحلیل داده‌های کاملاً صحیح از روند کاری خود کاربر، سرعت یافته و برنامه‌ریزی می‌شود. تمامی فعالیت‌های انجام شده در سایر سیستم‌ها توسط ابزار ترکیبی مدیریت دورکاری کارکنان، ثبت شده و به نظارت، کنترل، پایش و فرایند تصمیم‌گیری و ارزش‌گذاری مدیران نسبت به کارکنان، کمک شایانی می‌کند.

۱. یکپارچگی کل نیازها و اولویت‌های هر کسب و کار یا سازمان

کلیه فرایندهای موجود در سیستم‌های مالی و خزانه داری،  انبار و کالا و خدمات، فروش، مدیریت ارتباط با مشتری، درگاه مخاطبین و مشتریان،  پرسنلی، پروژه ، اتوماسیون اداری، اسناد و مدارک، تیکتینگ، کیفیت، بازاریابی، آموزش، مدیریت دانش، فروش بلیط دیجیتال، پورتال (سایت) سازمانی و کسب و کار، فرایندهای کلی اموال و دارایی ثابت، مدیریت بهای تمام شده، مدیریت تولید و برنامه‌ریزی مواد مورد نیاز (MRP)، مدیریت پایش (سخت افزاری و نرم افزاری)، مدیریت نگهداری و تعمیرات، مدیریت خدمات پس از فروش، مدیریت گزارشات و هوش تجاری (BI) وجود داشته و ابزاری ترکیبی، فرایند مناسب مدیریت، کنترل و پایش را انجام می‌دهند. این ابزار از سه بخش نرم افزار دستیار، داشبورد (ویجت پرسنلی) نمایش کاربران و گزارش کاربردی (BIتشکیل می‌شود.​​​​​​

۲. مدیریت دورکاری کارکنان تیم‌یار

سیستم، زیرسیستم، ماژول و قابلیت‌هایی که کارکنان با توجه به اولویت‌ها و نیازمندی‌های کاری به آن دسترسی دارند، با توجه به ابزار ترکیبی مدیریت دورکاری کارکنان تیم‌یار قابل مدیریت، کنترل و پایش می‌باشد. مدیریت دورکاری، با استفاده از ابزار ترکیبی نرم افزار دستیار تیم‌یار (Teamyar Assistant)، داشبورد (ویجت پرسنلی) نمایش کاربران و کارکنان برخط و گزارشات کاربردی (BI) قابل انجام و بررسی می‌باشد و ارزیابی عملکرد کارکنان دورکار را امکان‌پذیر و ساده می‌سازد.

جهت مدیریت کاربردی و پایش درست و صحیح سیستم کاملERP تیم‌یار، ابزاری به‌صورت ترکیبی در ارتباط با تمامی سیستم‌ها، زیرسیستم‌ها و ماژول‌ها استفاده می‌شود. این ابزار از سه بخش نرم‌افزار دستیار، داشبورد (ویجت پرسنلی) نمایش کاربران و کارکنان برخط و گزارش کاربردی (BI) تشکیل می‌شود.

 • دستیار تیم‌یار (Teamyar Assistant)
  دستیار تیم‎‌‍یار یک برنامه کاربردی است که، بر روی سیستم عامل رایانه (ویندوز) کاربر نصب می‌شود. وظیفه برنامه کاربردی دستیار، ایجاد ابزارهای کمکی و پایش فعالیت‌های کاربر (کارکنان) از روی رایانه شخصی در زمان کاری کاربر (کارکنان) است. پایش انجام شده توسط این برنامه به شرح زیر می‌باشد:

  • تصویر برداری از صفحه نمایش به صورت هوشمند در طی زمان کار روزانه
  • لیست نرم‌افزارهای استفاده شده کاربر در طی مدت کار روزانه
  • آدرس وب سایت‌های مراجعه شده توسط کاربر در طی مدت کار روزانه
  • شمارش تعداد کلیک‌های موس و کیبورد کاربر در طی مدت کار روزانه
  • اعلان پیام‌های کاری مرتبط با فعالیت‌های روزانه در تیم‌یار (در برنامه توسعه)
  • گفتگو (چت) برون و درون سازمانی (در برنامه توسعه)
  • امکان ثبت شروع و خاتمه کار – ثبت ورود و خروج بدون نیاز به ورود محیط وب تیم‌یار (در برنامه توسعه)
  • امکان مکالمه تلفنی توسط سیستم دستیار بدون نیاز به تلفن و آی پی فون (در برنامه توسعه)
  • ثبت یادداشت‌های روزانه (در برنامه توسعه)
  • دریافت اعلان‌ها (notification) از سمت سرور (در برنامه توسعه)
  • دریافت اعلان‌ها و پیام‌های تیم‌یار در برنامه دستیار تیم‌یار (در برنامه توسعه)

دستیار تیم یار

دستیار تیم یار

 • داشبورد (ویجت پرسنلی) گزارش برخط (آنلاین) وضعیت کارکنان و کاربران
  این گزارش (ویجت پرسنلی)، اطلاعات لحظه‌ای وضعیت کارکنان (فعال و غیرفعال) را در زمان کاری و غیرکاری، به شکل بصری در داشبورد مدیر نمایش می‌دهد. با یک نگاه می‌توان در جریان وضعیت پرسنل (دورکار و غیر دورکار) با جزئیات نوع فعالیت وی، قرار گرفت.
  • نمایش وضعیت کارمند دورکار‌/ غیر دورکار
  • نمایش برخط وضعیت کارکنان غیرفعال در بازه‌های زمانی ۱۵، ۳۰، ۴۵ و بیش از ۴۵ دقیقه
  • نمایش کارکنان در حال مکالمه تلفنی
  • نمایش کارکنان حاضر در جلسه کاری
  • نمایش اقدامات و فعالیت‌های انجام شده کارمندان در روز
  • نمایش فعالیت‌های در حال انجام کارمندان
  • نمایش تعداد تماس‌های بی پاسخ کارمندان در روز جاری (در برنامه توسعه)
  • نمایش تعداد فعالیت‌های روزانه کارمند تا کنون
  • نمایش تعداد کلمات ثبت شده در زمان کاری
  • نمایش درصد انجام و پیشرفت (تارگت) کارهای روزانه (در نرم افزارها و لینک های مرتبط با فرایند کاری)
  • نمایش اطلاعات تماس، سمت، شغل، واحد و مدیر کارمند
  • نمایش لیست کارکنان در مرخصی
  • نمایش لیست کارکنان در مأموریت
  • نمایش لیست کارکنان در اضافه کاری
  • نمایش لیست کارکنان غایب
  • نمایش لیست کارکنان در تغییر شیفت
  • نمایش لیست کارکنان غیر اجباری در ثبت ورود و خروج
  • نمایش لیست سایر کارکنان (مشمول ۶ مورد قبل نیستند)

اطلاعات لحظه‌ای وضعیت کارکنان

اطلاعات لحظه‌ای وضعیت کارکنان

نمایش کارکنان غیرفعال

نمایش برخط وضعیت کارکنان غیرفعال

اطلاعات دقیق زمان کاری

اطلاعات دقیق زمان کاری

 • گزارشات کاربردی (BI)
  از طریق سیستم گزارش‌ساز تیم‌یار، براساس داده‌های به‌دست آمده از نرم افزار دستیار، بدون محدودیت، گزارشات تحلیلی/ ترکیبی بین سیستمی ساخته شده را می‌توان در قالب نمودارهای مختلف یا به‌صورت جدولی در داشبورد مدیریتی (ویجت پرسنلی) نمایش کاربران و کارکنان برخط، مشاهده نمود.
  در نرم افزار تحت وب تیم‌یار امکان ایجاد انواع گزارش‌های مورد نیاز در خصوص دورکاری و سنجش عملکرد پرسنل از طریق راهکار هوش‌تجاری تیم‌یار وجود دارد. استفاده و مشاهده این گزارش‌های تحلیلی و ترکیبی مرتبط با دورکاری بر روی داشبورد مدیریتی امکان پذیر است. به‌عنوان مثال، گزارش زیر تعداد کلیک‌های چپ و راست کاربر، نوع سیستمی که با آن لاگین شده (گوشی همراه یا لپ تاپ و…)، ساعات کاری، ساعات استراحت، تصویر و …) را نمایش می‌دهد.

گزارشات کاربردی

 

 • ثبت زمان ورود و خروج به صورت غیرسیستمی
 • پایش خودکار سیستم در صورت قطعی اتصال قبل از پایان کار
 • ایجاد اسکرین شات لحظه‌ای از سیستم
 • ثبت تمامی کلیک‌ها، لینک‌های سرچ شده، کاربر، فعالیت‌های مختلف و اتصال آن به زمان‌های کاری کارکنان
 • حذف اسکرین شات در صورت داشتن دسترسی
 • توقف پایش به صورت دستی
 • پایش چند سیستم و چند صفحه نمایش
 • تعیین زمان‌های استراحت کاربر
 • تعیین زمان دقیق کاری
 • نمایش حضور‌/ عدم حضور درجلسات حضوری یا تلفنی (برخط)
 • نظارت، سنجش و ارزیابی عملکرد برخط کارکنان دورکار

 ارتباط با تمامی سیستم‌های مالی، اداری، پرسنلی، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، سیستم‌های ارتباطی درون و برون سازمانی، تولید

ارتباط مستقیم با ماژول‌های زیر در روند استفاده از ابزار ترکیبی مدیریت دورکاری، وجود دارد:

 • ارتباط با اسناد
  • ذخیره اسکرین شات‌ها در اسناد کاربر به تفکیک تاریخ
 • ارتباط با پرسنلی
  • پایش و ثبت عملکرد کاربر
  • گزارش فعال بودن و عملکرد کاربر
 • ارتباط با پروفایل
  • دریافت اطلاعاتی نظیر مشخصات کارمند و سنجش درستی اطلاعات ورود به سیستم
 •  شروع به کار دستیار تیم‌یار همزمان با شروع به کار پرسنل
 • اعلام اشتباه بودن تاریخ و زمان سیستم هنگام شروع به کار
 • پایش خودکار سیستم در صورت قطعی اتصال قبل از پایان کار
 • توقف پایش در هنگام عدم استفاده از سیستم
 • بروز رسانی خودکار دستیار تیم‌یار

توضیحات بیشتر نرم افزار سنجش عملکرد و دورکاری “مدیریت دورکاری کارکنان تیم‌یار”

نرم افزار دستیار تیم‌یار، بعد از دانلود و نصب، اجرا شده و شروع به ثبت اطلاعات کاری پرسنل می‌کند. آیکن این برنامه در کنار ساعت ظاهر می‌گردد، نیاز به تنظیمات و یا وارد کردن اطلاعاتی مانند نام کاربری و کلمه عبور و یا فعالیت خاصی توسط پرسنل ندارد و پیام‌ها و اطلاعات توسط سیستم پیام ویندوز و بالن‌هایی در ایکن برنامه، به کاربر اطلاع داده می‌شود. مثلا هر زمان که مشکلی در ارتباط با سرور وجود داشته باشد، شکل ایکن از تیک سبز به زرد تغییر رنگ پیدا می‌کند.

در صورتی که کاربر از چند سیستم مختلف یا چند صفحه نمایش متصل به یک سیستم به صورت همزمان یا غیر همزمان استفاده کند؛ نرم‌افزار، سیستم و صفحه نمایش فعال را تشخیص داده و تنها سیستم مورد نظر را پایش می‌کند.

جمع آوری و ثبت اطلاعات در نرم افزار دورکاری

ثبت کلیه کلیک‌های کاربر بر روی سیستم خود در حین کار، امکان‌پذیر بوده و در گزارشات ایجاد شده به‌صورت کامل و با جزئیات، قابل رؤیت می‌باشد.

مجموع تعداد کلیک در نرم افزار دورکاری

تمامی لینک‌ها و آدرس‌هایی که کاربر بر روی سیستم خود جستجو می‌کند، توسط نرم افزار دستیار قابل ثبت و ارائه خواهد بود.

 در زمان کاری کاربر، تمامی فایل‌ها و نرم افزارهای مورد استفاده توسط کاربر، قابل ثبت و نمایش خواهد بود. ​​​​​​

ماژول پرسنلی و نرم افزار دورکاری تیم‌یار با یکدیگر، هماهنگ هستند. هر زمان که کاربر در سیستم پرسنلی شروع به کار را انتخاب نماید، نرم‌افزار دستیار تیم‌یار به صورت خودکار در سیستم کارمند اجرا می‌شود و اگر نرم افزار در سیستم کارمند وجود نداشته باشد، از همان قسمت دانلود می‌گردد. همچنین، زمانی‌که کارمند در سیستم پرسنلی، پایان کار را انتخاب نماید، نرم‌افزار مدیریت دورکاری کارکنان تیم‌یار به‌صورت خودکار در سیستم کارمند بسته می‌شود. بنابراین، اگر در قسمت پرسنلی دکمه شروع به کار انتخاب نشده باشد، هیچ‌گونه پایشی روی سیستم انجام نخواهد شد.

پایان کار در نرم افزار

پایان کار غیرسیستمی

شروع به کار در دورکاری

شروع به کار غیرسیستمی

تنظیمات اولیه شروع کار در نرم افزار

صفحه تنظیمات اولیه شروع به کار

جزئیات زمان کاری

جزئیات زمان کاری

در صورتی که نرم افزار مدیریت دورکاری کارکنان تیم‌یار فعال باشد و کاربر بخواهد برای مدتی پایش نشود، می‌تواند با راست کلیک بر روی آیکون نرم افزار، گزینه Stop monitor را انتخاب کرده و هر زمان که کار به اتمام رسید، بر روی گزینه Start monitor کیلک کرده تا نرم افزار در حالت فعال قرار گیرد و اطلاعات کاری ایشان ثبت گردد.

کسب و کارها می‌توانند این امکان را برای پرسنل خود فراهم آورده تا برخی از اسکرین شات‌های ثبت شده را از سرور، حذف نمایند.

دسترسی به اسکرین شات‌ها

دسترسی به اسکرین شات‌ها

از زمان شروع به کار تا پایان کار هر یک از پرسنل مشخص‌ می‌نماید که در چه بازه‌های زمانی فعالیتی نداشته و در سایر باز‌ه‌ها به ازای هر بازه، چه فعالیتی داشته‌ است.

در صورت قطعی ارتباط دستیار تیم‌یار با سرور تیم‌یار به کاربر اطلاع داده می‌شود، پایش سیستم به صورت offline انجام خواهد شد، اطلاعات فعالیت کاربر ثبت خواهد شد و به محض اتصال مجدد اینترنت، این اطلاعات به سرور منتقل خواهد شد.

نتیجه پایش در کمترین زمان ممکن، از طریق داشبورد (ویجت پرسنلی)، گزارش‌های تحلیلی/ ترکیبی ایجاد شده و اسناد ثبت شده، قابل مشاهده است.

تمامی اطلاعات ثبت شده از کاربران (کارکنان) در طول زمان کاری، در پرونده پرسنلی هر یک، بایگانی می‌شود.

قابلیت‌های نرم افزارمدیریت دورکاری کارکنان تیم‌یار در نسخه تیمچه تله‌ورک، تیم‌یار استاندارد و تیم‌یار اَدوَنس در دسترس می‌باشد.

سفارش خدمات ابری را از اینجا شروع کنید.