نرم افزار گزارش ساز

نرم افزار گزارش ساز

گزارش‌های تحلیلی و هوش تجاری

گزارش‌های «دقیق» و «لحظه‌ای» را در دستان خود داشته باشید

نرم افزار گزارش ساز یک ابزار قدرتمند و حیاتی در محیط کسب و کارها و سازمان‌ها است. این ابزار، امکان تولید گزارش‌ها و داده‌های تحلیلی به راحتی و سرعت بیشتری را فراهم می‌کند. با استفاده از نرم افزار گزارش ساز، کاربران می‌توانند به سرعت از داده‌های مختلف استفاده کرده و گزارش‌های مفهومی و اطلاعاتی را تولید کنند.

این نرم‌افزار به کاربران اجازه می‌دهد تا الگوهای گزارش‌نویسی مخصوص خود را تعریف کنند و اطلاعات مورد نیاز را به سادگی وارد کنند. همچنین، قابلیت تجزیه و تحلیل داده‌ها و ایجاد نمودارهای تحلیلی را داراست، که به تصمیم‌گیری‌های بهتر و اثربخش‌تر در محیط کسب و کار کمک می‌کند.

همچنین، نکته حائز اهمیتی در مورد این نرم‌افزار این است که با کمک آن، زمان و تلاش مورد نیاز برای تهیه گزارش‌ها به شدت کاهش می‌یابد. این امر باعث افزایش بهره‌وری و افزایش توانایی‌های تصمیم‌گیری در سازمان‌ها می‌شود.

نرم افزار گزارش ساز تیمیار یک ابزار بی‌نظیر است که با توجه به تمامی نیازهای متنوع کسب‌وکارها و سازمان‌ها توسعه یافته است. یکی از ویژگی‌های برجسته این نرم‌افزار، یکپارچه بودن با تمام سیستم‌های کسب‌وکار است. این به معنای این است که می‌توانید اطلاعات و داده‌های مختلف خود را به سادگی در نرم افزار گزارش ساز تیمیار وارد کرده و گزارش‌های مفهومی را تولید کنید، بدون نیاز به انتقال داده‌ها از یک سیستم به سیستم دیگر.

ویژگی دیگری که این نرم‌افزار را از سایر مشابه‌ها متمایز می‌کند، مجهز بودن به ابزار هوش تجاری (BI) است. با استفاده از این ابزار، کاربران می‌توانند به تحلیل دقیق‌تر داده‌ها بپردازند و اطلاعات استراتژیکی برای تصمیم‌گیری‌های بهتر را بدست آورند.

همچنین، نرم افزار گزارش ساز تیمیار به دلیل چابکی و انعطاف‌پذیری خود، قابلیت پیاده‌سازی در کسب‌وکارهای با اندازه و صنف مختلف را داراست. این به معنایی است که برای انواع مختلف کسب‌وکارها، از کوچک تا بزرگ، این نرم‌افزار قابل تنظیم و استفاده است، و از تمامی صنوف و حوزه‌ها می‌تواند بهره‌برداری کند. این ویژگی به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد که به راحتی به نیازهای خود پاسخ دهند و از امکانات پیشرفته این نرم‌افزار بهره‌مند شوند.

در «ثمر»، نرم افزار تولید تیمیار می‌توانید گزارش‌های تحلیلی و ترکیبی مورد نیاز سازمان‌تان را تهیه کنید و از اطلاعات آن برای تحلیل فرایندها، اخذ تصمیمات مدیریتی و در نتیجه بهبود یا اصلاح فرایندها استفاده کنید. البته برای تهیه و ساخت این گزارش‌ها نیاز به آشنایی با مفاهیم و اصول اولیه SQL و ساختار دیتابیس دارید. گزارش‌ها در ثمر به شکل‌ها و روش‌هایی که شما نیاز دارید تهیه و ارائه ‌می‌شوند. این گزارش‌‌ها می‌توانند در قالب اکسل، نمودار و انواع جدول باشند.

در ثمر علاوه‌بر گزارش‌های معمول روزانه و آماری، گزارش‌‌های تحلیل هوش تجاری (BI) نیز با تحلیل فرایندها و ارائه گزارش‌های دقیق و جامع به مدیران بالادستی و رهبران سازمان کمک می‌کند تا تصمیمات راهبردی لازم را با استفاده از داده‌های واقعی و به‌روز ارائه شده توسط این سیستم با شفافیت بیش‌تر و دقت بالاتر اتخاذ کنند. سیستم‌ گزارش‌های ثمر انواع گزارش‌های مورد نیاز از جمله گزارش‌های انحراف از تولید، دستور تولید‌های باز، موجودی انبار‌ها، توقف‌های تولید، زمان‌بندی‌های تولید و بسیاری دیگر را شامل می‌شود.

 

 

گوشه‌ای از گزارش‌‎های قابل ارائه در سیستم گزارش‌های ثمر:

  • گزارش مجموع خرابی ماشین آلات و دستگا‌ها
  • گزارش انحراف از برنامه تولید
  • گزارش دستور تولیدهای باز
  • گزارش موجودی انبارهای پای کار و در جریان ساخت
  • گزارش ثبت عملکرد های متوقف شده
  • گزارش اپراتورها به تفکیک مراکز کاری
  • گزارش توقفات به دلیل کسری مواد
  • گزارش توقفات به تفکیک توقف دستگاه
  • گزارش زمان بندی های تولید در دوره
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}