ERP تیم یار ادونس (مدیریت یکپارچه شرکت‌های تولیدی/صنعتی)

تیم یار ادونس

ERP تیم‌یار ادونس (مدیریت یکپارچه شرکت‌های تولیدی/صنعتی)

تیم یار ادونس

پویایی صنعت و تولید ملزم به برنامه ریزی دائمی مواد اولیه و هماهنگی یکپارچه با انبار و کنترل موجودی، قیمت تمام شده، خرید و تدارکات، خط تولید، فرایند صحیح ارائه خدمت، نگهداری و تعمیرات، خدمات پس از فروش، مدیریت مالی و حسابداری، مدیریت تسک‌ها و … است. دغدغه‌ی بسیاری از سازمان‌ها، هولدینگ‌ها و کارخانجات بزرگ تولیدی و صنعتی، یافتن راهکاری‌ست که ضمن امکان پایش آنی کلیه فرایندهای تولید، آن‌ها را قادر سازد: فرایندهای ساخت (MFG) خود را استانداردسازی و تسریع کنند، هزینه‌های عملیاتی تولیدشان را به حداقل برسانند، بهای تمام‌شده محصولات‌شان را به‌شکلی واقع‌گرایانه در اختیار گیرند، پروسه‌های دستی ایستگاه‌های تولیدشان را خودکارسازی و یکپارچه کنند، زنجیره تامین‌شان را کنترل و بهینه سازند، فرایندهای تکمیل سفارش‌شان را ساده و موثر نمایند، و در نهایت از طریق استخراج و تحلیل گزارشات گوناگون ترکیبی و آینده‌نگر، موفق به قیمت‌گذاری رقابتی و توسعه‌ی درآمدهای ارگانیک سازمان شوند.

ERP تیم‌یار ادونس (Advance)، ضمن در اختیار قرار دادن تمامی ماژول‌های مورد نیاز یک سازمان در حوزه‌ مدیریت مالی، بازرگانی، بازاریابی، پرسنلی، مدیریت پروژه، ارتباط با مشتری و…، به سازمان‌ها و کارخانجات تولیدی و صنعتی کمک می‌کند با بهره‌مندی از چهار ماژول تخصصی تولید، پایش، نگهداری و تعمیرات (نت)، و بهای تمام شده، راهکاری هوشمند برای مدیریت یکپارچه‌ تمامی بخش‌ها و فرایندهای خود در سازمان مستقر کنند.

نرم‌افزار یکپارچه و ابری تیم‌یار صنعتی با تکیه بر سال‌ها تحقیق و بررسی مستمر، بهره‌مندی از متخصصان و کارشناسان خبره‌ در حوزه‌های مختلف تولید، ستاد و آزمون مداوم و توفیق عملیاتی حاصل از تجربیات استقرار در مجموعه‌های بزرگ تولیدی و صنعتی کشور، به شما کمک می‌کند مسیری هموار و برنامه‌ریزی شده برای کسب‌وکار خود، ترسیم کنید. این نرم‌افزار به‌طور مؤثر عملیات تولید را مدیریت کرده و با هدیه کردن چابکی مورد نیاز بازارهای رقابتی، شما را در یکایک گام‌های مسیر موفقیت سازمان‌تان، همراهی می‌کند. تیم‌یار صنعتی با استفاده از گزارشات ترکیبی و تحلیل BI، به مدیران سازمانها و واحد های سازمانی از جمله مدیرعامل، مدیر تولید، مدیر کارخانه، مدیر سرمایه انسانی، مدیر مالی، مدیر فناوری اطلاعات، مدیر بازاریابی، مدیر فروش و مدیر حسابداری امکان می‌دهد دائماً از ریز عملکرد حوزه‌های تحت اختیار خود مطلع باشند و تصمیماتی درست، هوشمندانه و آنی اتخاذ نمایند.

تیم یار ادونس

(نمایش یکپارچگی ماژول‌ها و سیستم‌ها در تیم‌یار ادونس Advance)

درخواست دمو
سفارش تیم یار ادونس را از اینجا شروع کنید.

ماژول‌ها و سیستم‌های تیم‌یار ادونس (Advance)

در لایسنس تیم یار ادونس، علاوه بر مجموعه ماژول‌های تیم یار استاندارد، سایر ماژول‌های جدول زیر نیز در دسترس و قابل استفاده خواهد بود.

ردیف ماژول‌های تیم‌یار ادونس توضیح
۱

تیم‌یار استاندارد

کلیه قابلیت‌های نرم‌افزار یکپارچه و تحت وب تیم‌یار استاندارد Standard به‌علت یکپارچگی داده‌ها به طور کامل در نسخه ادونس Advance تیم‌یار ارائه می‌شود.
۲

نگهداری و تعمیرات

ماژولی جهت:

۳ پایش

پایش

ماژولی جهت:

۴ تولید

تولید

ماژولی جهت:

۵ بهای تمام شده

بهای تمام شده

ماژولی جهت:

تیم یار استاندارد

کلیه قابلیت‌های نرم‌افزار یکپارچه و تحت وب تیم‌یار استاندارد Standard به‌علت یکپارچگی داده‌ها به طور کامل در نسخه ادونس Advance تیم‌یار ارائه می‌شود.

ماژولی جهت:

پایش

ماژولی جهت:

ماژولی جهت:

بهای تمام شده

ماژولی جهت:

نحوه ارائه نرم‌افزار یکپارچه و تحت وب تیم یار ادونس

تیم یار ادونس (لایسنس)

تیم یار ادونس
تعرفه سیستم

تیم یار ادونس (خدمت ابری)

تیم یار ادونس ابری
تعرفه سیستم

حوزه های کاربرد نرم‌افزار یکپارچه و تحت‌وب تیم یار ادونس

 • شرکت‌های تولیدی و صنعتی (کارخانجات)
 • کارگاه‌های صنعتی متوسط و بزرگ

مزایای نرم افزار یکپارچه تیم یار ادونس

 1. ایجاد بستر امن برای ثبت و تبادل اطلاعات مالی و غیر مالی هر کسب و کار و اطلاع رسانی درون و برون سازمانی
 2. توانایی توسعه کسب و کار با مدیریت آسان
 3. امکان​ توسعه کسب و کار و نرم افزار، به صورت موازی
 4. انجام تمام فرایندهای سازمانی به‌صورت تحت وب و یکپارچه، با امنیت کامل (گواهینامه ارزیابی امنیتی)
 5. تا ۵۰ درصد کاهش هزینه‌های پرسنلی و اداری
 6. کاهش چشم‌گیر هزینه‌های فروش با وجود امکانات یکپارچه فروشگاه ساز و صندوق فروشگاهی پیوسته با زنجیره تامین SCM، مالی و CRM
 7. ​تسهیل مدیریت فرآیندهای کسب و کار
 8. امکان ایجاد فرایند کامل آموزشی به همراه آزمون و تحلیل نتایج
 9. امکان ایجاد فرایند کامل مدیریت دانش
 10. ایجاد کانال‌های ارتباطی متنوع با مشتریان
 11. امکان برقراری ارتباط با سخت افزارهای صنعتی از قبیل پروتکل‌های SNMP و ModBus (در برنامه توسعه) با تیم‌یار
 12. مدیریت و نظارت دقیق بر فعالیت‌ کسب و کارهای بازرگانی، خدماتی، تولیدی و صنعتی، بدون وابستگی به زمان و مکان
 13. ERP ایرانی بدون وابستگی به نرم افزارها و زیرساخت‌های خارجی
 14. سرعت کاربری بالا در فرایندهای کسب و کار، به واسطه استفاده از زبان‌های برنامه نویسی C و ++C در زیرساخت و کلیه ماژول‌های تیم‌یار
 15. امکان تولید و توسعه سیستم‌ها، زیرسیستم‌ها و ماژول اختصاصی و شخصی سازی شده متناسب با فرایندهای کاری هر سازمان و کسب و کار به وسیله تیم برنامه نویس مشتری از طریق SDK تیم‌یار با توانایی استفاده از کلیه امکانات زیر ساختی تیم‌یار
 16. ​امکان استفاده از API و وب سرویس تیم‎یار جهت ارسال و دریافت داده به ماژول‌های مختلف (در واقع به کاربران حرفه‌ای اجازه می‌دهد تا از تمامی امکانات و قابلیت‌های تیم‌یار در دیگر نرم‌افزارها و وب‌گاه‌های خود استفاده نمایند؛ به‌طور مثال سایت یا فروشگاه آنلاین خود را به تیم یار متصل سازند).
سفارش تیم یار ادونس را از اینجا شروع کنید.