تیم‌یار ادونس Advance

تیم‌یار ادونس، یکپارچه و تحت وب پیاده‌سازی شده و برای بهبود مدیریت کارخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های متوسط و بزرگ صنعتی و تولیدی طراحی‌شده است.

به‌طور دقیق، نسخه “ادونس” ERP مدرن تیم‌یار به شرکت‌‌ها، هولدینگ‌ها و سازمان‌های متوسط، بزرگ و بسیار بزرگ دولتی و خصوصی در حوزه‌ صنعت ازجمله کارخانه‌های تولیدی، توصیه می‌شود.

تیم‌یار ادونس، علاوه بر مدیریت کلیه فرآیندهای یک مجموعه بازرگانی و خدماتی، به‌طور مؤثر عملیات تولید، نت، بهای تمام‌شده و مانیتورینگ را نیز مدیریت کرده و سبب کاهش ضریب خطا و افزایش توان رقابتی در شرکت‌ها و کارخانه‌های صنعتی و تولیدی شده و یکپارچگی با کلیه سیستم‌ها و زیرسیستم‌ها را دارا می‌باشد.

تیم یار سرور ادونس شامل کلیه امکانات تیم‌یار استاندارد به علاوه‌ی اتوماسیون‌های تولید، نگهداری و تعمیرات، پایش و مانیتورینگ تجهیزات و بهای تمام شده می‌باشد.

درخواست دمو

توسعه مدیریت هوشمند یکپارچه کسب و کار ( تعرفه‌های تیم‌یار ابری )

اجرای موفق فرایندهای تولیدی و درنهایت تولید محصولات باکیفیت، با صرف کمترین هزینه ممکن، دغدغه اصلی تمامی صنایع می‌باشد، که راهکار مدیریت تولید در تیم‌یار، با بهره‌گیری از ساختار نرم افزار یکپارچه، به این مهم دست‌یافته است. برنامه‌ریزی مبتنی بر تولید بر اساس سفارش، تولید برای انبار، مهندسی تولید بر اساس پروژه و درنهایت تولید بر مبنای MRP و MRPII، تعریف عملیات تولید، مراکز کاری و خطوط تولید، برآورد نیاز، برنامه‌ریزی تولید، ثبت دستور تولید مبتنی بر برنامه‌ریزی و یا به‌صورت مستقل، ثبت عملکرد تولید، ثبت آنالیز مواد، ثبت درخواست خرید از آنالیز مواد و… از امکانات راهکار مدیریت تولید تیم‌یار می‌باشد.

  اتوماسیون پایش و مانیتورینگ  

وظیفه اصلی این سیستم، پایش و ثبت اطلاعات انواع حس‌گرهای دما، فشار، سطح، جریان، ولتاژ و… به جهت آگاه بودن از وضعیت دستگاه‌ها از طریق بررسی و پایش مداوم است. به‌طورکلی استفاده از سیستم مانیتورینگ برای سخت‌افزارهایی که صحت عملکرد و پایداری آن‌ها مهم است، نقش حیاتی دارد. همچنین کاربرد اطلاعات و گزارش‌های به‌دست‌آمده از طریق سیستم پایش و مانیتورینگ، زمانی معنا پیدا می‌کند که با سیستم نگهداری و تعمیرات، کاملاً یکپارچه باشد.

  راهکار مدیریت نگهداری و تعمیرات  

برنامه‌ریزی عملیاتی، توانایی انتخاب رویکردها و فعالیت‌های مختلف، و مدیریت بحران، از‌جمله دستاوردهای مهم استفاده از سیستم نگهداری و تعمیرات در سازمان‌های صنعتی و کارخانه‌ها می‌باشد. در این حوزه، راهکار مدیریت نگهداری و تعمیرات تیم‌یار، امکاناتی همچون تعریف ماشین‌آلات و قطعات تشکیل‌دهنده آن‌ها، ایجاد درخواست تعمیر، تائید درخواست و ایجاد دستور تعمیر، ایجاد و تائید گزارش تعمیر، ثبت درخواست کالا در گزارش تعمیر و همچنین تعریف خدمات نگهداری و تعمیرات اضطراری (EM Emergency Maintenance)، نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه (PM Preventive Maintenance)، نگهداری و تعمیرات اصلاحی (CM Corrective Maintenance) و اولویت‌بندی آن‌ها را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

  مدیریت بهای تمام شده

امروزه با توجه به قدرت و اهمیت “انگیزه سود” در اداره کسب‌وکارها و صنایع، محاسبه هرچه دقیق‌تر بهای تمام‌شده، هرروز نقش پررنگ‌تری به خود می‌گیرد. بهای تمام‌شده، می‌تواند شامل کلیه هزینه‌های مستقیم و غیرمستقیم در فرایند تولید، مثل تأمین مواد اولیه، هزینه‌های انبارش، خواب سرمایه، حمل‌ونقل، پرتی مواد، ضایعات، نگهداری و تعمیرات دستگاه، استهلاک ابزارها، حقوق و دستمزد پرسنل و دیگر هزینه‌های سربار باشد. تیم‌یار، بهای تمام‌شده محصول نهایی در مجموعه صنعتی شما را از طریق پیاده‌سازی به‌روزترین تکنیک‌های حسابداری بهای تمام‌شده، محاسبه می‌نماید.