برنامه دورکاری یکپارچه تیمیار

 

راهکار دورکاری اثر (تیمیارERP)، یک راهکار جامع و یکپارچه مدیریت دورکاری و حضوری کارکنان قراردادی، رسمی، غیررسمی، پروژه‌ای، فری‌لنس و... است که کلیه نیازهای کسب‌وکارهای صنعتی و غیرصنعتی و سازمان‌های بزرگ و متوسط دولتی و خصوصی را در حوزه منابع انسانی و دیگر حوزه‌های فعال و مرتبط با آن برآورده می‌کند.
تیمیارERP به مدیران امکان می‌دهد که همکاران و کارکنان خود را با ساختار قانونی زمان محور، براساس قرارداد قانون کار و هم‌زمان بر اساس کار (پروژه) و وظایف محوله به ایشان، از هرجا و در هر زمان به‌ راحتی مدیریت و نظارت کنند و نیز پیگیر نتایج آن باشند. وجود بیش از 30 ماژول و 100 سیستم و زیرسیستم و قابلیت ایجاد راهکارهای متنوع در این نرم افزار قدرتمند، عامل یکپارچگی و چابکی در فرایندهاست. دورکاری و کار حضوری از مدیریت منابع انسانی تا مدیریت مالی، حسابداری، اتوماسیون اداری، تولید و دیگر خطوط کسب و کار و سازمان با راهکار اثر کیفیت کارکرد را بیش 35% افزایش می‌دهد. 

«اثر»، راهکار جامع مدیریت دورکاری تیمیار به مدیران سازمان‌های صنعتی و غیرصنعتی امکان می‌دهد بدون ایجاد خلل و به‌شکل کاملا دورکار کلیه فرایندهای روزمره سازمان (مدیریت خرید، تولید، انبار، فروش، پروژه، پرسنلی و اداری، حسابداری و مالی، بازاریابی و ارتباط با مشتریان، اسناد و مدارک، اقدام‌ها و پروژه‌ها، گفتگوی درون و برون‌سازمانی، پورتال سازمانی و درگاه‌های ارتباطی، اخبار و اطلاعیه‌ها و...) را مدیریت کنند. نرم‌افزار دورکاری اثر با امکانات و قابلیت‌های متنوع خود نیاز به استفاده از نرم‌افزار‌های پراکنده، غیریکپارچه، غیراستاندارد و ناامن شخص ثالث را در فرایند دورکاری کاملا برطرف می‌سازد و به مدیران و سازمان‌ها امکان می‌دهد از حداکثر بهره‌وری ممکن کارکنان دورکار خود استفاده کنند.

تقریبا تمام تحقیقات انجام شده در دنیا نشان داده‌اند پرسنل دورکار در مقایسه با پرسنل حضوری، کارایی و بهره‌وری بالاتری دارند. این یعنی سود بالاتر، حذف هزینه‌های مربوط به مکان استقرار کارکنان و افزایش وفاداری پرسنل به‌واسطه مسئولیت اجتماعی سازمان. اما همین دورکاری، اگر کسب‌وکار به ابزارهای مناسب و متناسب مدیریتی و ارتباطی مجهز نباشد، می‌تواند به کابوسی طاقت‌فرسا و چالشی فرساینده برای کارکنان و مدیران تبدیل شود. نبود راهکارهایی جامع و یکپارچه که بتوانند زیرساخت‌ها و امکانات لازم برای دورکاری را در اختیار مدیران سازمان بگذارند، باعث شده بسیاری از مدیران کشور انتخاب کنند به‌رغم افزایش چشمگیر بهره‌وری کارکنان دورکار، همچنان به‌شکل حضوری به فعالیت خود ادامه دهند.

 

با کامل‌ترین نرم‌افزار دورکاری بازار آشنا شوید؛

اثر، همان تیمیارERP است که بیش از ۳۰ ماژول و بیش از ۱۰۰ سیستم و زیرسیستم را
در اختیار کسب‌وکارتان می‌گذارد.

 

چرا اثر؟

راهکار دورکاری

گسترده، اما ساده

اثر بسیار گسترده‌تر از یک نرم‌افزار مدیریت تسک، یا پروژه است. در اثر می‌توانید تمام فرایندهای مالی و حسابداری، خرید و فروش، انبار و تولید، اداری و پرسنلی، بازاریابی و ارتباط با مشتریان و... سازمان خود را با رابط کاربری‌ای کاربرپسند در دست داشته باشید.

 

 

راهکار دورکاری

تحت وب و امن

تمام فرایندهای سازمان خود را تحت وب و با امنیت کامل مدیریت کنید.

راهکار دورکاری

 منعطف و سفارشی

لیست حقوق و دستمزد کارکنان دورکار خود را با فرمول‌های سفارشی‌شده و با قوانین دلخواه خود تعریف کنید.

راهکار دورکاری

ارتباط‌محور

از هرکجا با همکاران خود گفت‌وگوی متنی و صوتی داشته باشید و جلسه‌های کاری خود را به‌شکلی اثرگذار برگزار کنید.

راهکار دورکاری

عملیات‌محور

تمام اقدام‌ها و پروژه‌های سازمان را به‌راحتی تعریف و مدیریت کنید.

راهکار دورکاری

 گزارشات متنوع و هوشمند

از گزارشات مالی و فروش تا گزارشات تحویل پروژه و محصول را به سبک دلخواه خود تعریف و استخراج کنید.

راهکار دورکاری

مخزن اسنادی مطمئن

اسناد و فایل‌های مورد نیاز را مستقیما در دل اثر با دیگران به اشتراک بگذارید.

راهکار دورکاری

با اپلیکیشن اختصاصی

سازمان را با استفاده از تنها یک گوشی تلفن همراه مدیریت کنید.

راهکار دورکاری

یک دستیار حواس جمع (Teamyar Asisstant)

ثبت لاگ، اسکرین شات، آدرس سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها در زمان کاری دورکار به صورت خودکار

 

ویژگی‌های برنامه دورکاری اثر

راهکار دورکاری چندزبانی و پشتیبانی نامحدود از زبان‌های زنده دنیا

راهکار دورکاری راهکار دورکاری ثبت خودکار حضور و غیاب و ساعت‌های کاری مفید افراد بر اساس اقدام‌ها (تسک‌ها) و پروژه‌های انجام‌ شده،

راهکار دورکاری راهکار دورکاری ارسال و همگام‌سازی تمامی اطلاعات با سرور ERP تیمیار در کسری از دقیقه،

راهکار دورکاری راهکار دورکاری استخراج خودکار انواع گزارشات عملکرد و بازدهی شغلی شخصی و گروهی،

راهکار دورکاری راهکار دورکاری ویجت‌های انگیزشی فعالیت‌های روزانه کارکنان و نمایش شخصی اثر هر فرد در عملکرد سازمان،

برنامه دورکاری ثبت خودکار حضور و غیاب
برنامه دورکاری پیشبرد دورکار تمام فرایندهای عملیاتی سازمان

راهکار دورکاری تعریف و مدیریت انواع تسک‌ها، گردش کارها، و پروژه‌های شخصی و گروهی،

راهکار دورکاری راهکار دورکاری پیشبرد دورکار تمام فرایندهای عملیاتی سازمان، از مالی و حسابداری گرفته تا خدمات پس از فروش،

راهکار دورکاری راهکار دورکاری تنظیم و دسته‌بندی انواع برنامه‌های کاری، تقویم‌های جلسات درون و برون‌سازمانی، و یادداشت‌های یادآوری،

راهکار دورکاری راهکار دورکاری قابل هماهنگ‌سازی با تلفن‌های Voip (آی پی فون) و برقراری تماس‌های اینترنتی،

راهکار دورکاری راهکار دورکاری ثبت و بایگانی کلیه مستندات در پرونده پرسنلی کارمند.

 

 


محدودیت‌ جغرافیایی سالانه چند میلیارد تومان به شما ضرر می‌زند؟

شرکت‌هایی که به کارکنان اجازه دورکاری می‌دهند، به‌طور میانگین سالانه به ازای هر پرسنل دورکار 2000 دلار بیش‌تر سود می‌کنند. شما به‌عنوان مدیر یک شرکت دورکار نه نیاز به اجاره دفتر کاری بزرگ‌ و گران‌قیمت در مرکز یک کلان‌شهر دارید، و نه پرداخت هزینه‌‌های گزاف تجهیزات و قبض‌های دفتری و اداری. مهاجرت پرسنل متخصص شما، محدودیتی در ادامه همکاری‌تان ایجاد نمی‌کند و علاوه بر این، در انتخاب و استخدام نیروهای متخصص خود، محدود به ساکنان محله‌های اطراف دفتر کارتان نیستید. این یعنی امکان بهره‌مندی از شایسته‌ترین و به‌صرفه‌ترین سرمایه‌های انسانی از سراسر جهان. راهکار جامع دورکاری «اثر» با امکانات و ابزارهای متنوع خود به شما کمک می‌کند بدون دغدغه روی کاهش هزینه‌ها و افزایش سودآوری سازمان‌تان سرمایه‌گذاری کنید.

 

 

برنامه دورکاری اثر

بنویسید اثر؛ بخوانید ERP

اثر فراتر از یک نرم‌افزار مدیریت دورکاری است. موتور محرکه‌‌ی اثر، یک نرم‌افزار جامع، یکپارچه و هوشمند به نام ERP تیمیار است. توسعه اثر در چارچوب و ساختار ERP به صاحبان و تصمیم‌سازان سازمان‌ها امکان می‌دهد که مدیریت تقریبا تمام بخش‌های کسب‌وکار خود را در دل این نرم‌افزار و با بالاترین سرعت و یکپارچگی ممکن به شکل کاملا غیرحضوری مدیریت کنند. تیمیارERP بیش از 30 ماژول تخصصی و کاربردی و بیش از 100 سیستم و زیرسیستم را در اختیار اعضای سازمان می‌گذارد. وجود ماژول‌ها و سیستم‌هایی برای مدیریت تولید، مالی و حسابداری، سرمایه‌های انسانی، خدمات پس از فروش، زنجیره تامین، مدیریت خرید و تدارکات، مدیریت فروش، ارتباط با مشتری، مدیریت گزارش‌ها و هوش‌ تجاری، اتوماسیون اداری و... در دل اثر، مدیران را قادر می‌کند با هزینه‌ای مقرون به‌‌صرفه نرم‌افزاری جامع را به سازمانشان بیاورند که مدیریت فرایندها و سرعت انجام کارها را هم‌گام با عصر دیجیتال مدیریت کنند.

 

سیستم‌های اصلی تیمیار ERP

اثر در واقع همان تیمیار ERP است. تیمیارERP یک نرم‌افزار مدیریت منابع سازمان است که به‌‌طور حرفه‌ای و اختصاصی برای کسب‌وکارهای بزرگ و متوسط سفارشی‌سازی شده است. این راهکار نرم‌افزاری هوشمند و یکپارچه، ابزار کامل مدیریت کسب‌وکارها را در اختیار مدیران و تصمیم‌سازان مجموعه‌های صنعتی و غیرصنعتی می‌گذارد. با پیاده‌سازی اثر در سازمان‌تان علاوه‌بر این‌که قادر خواهید بود تمام فرایندها و جریان‌های کاری کسب‌وکارتان را، چه پروژه‌محور و چه زمان‌محور، به آسانی و چابکی مدیریت کنید، سیستم‌های قدرتمندی در اختیار خواهید داشت که با استفاده از آن‌ها می‌توانید تمام جنبه‌های کسب‌وکارتان را از هرجا و در هر زمان مدیریت کنید و پیش ببرید. اصلی‌ترین و کاربردی‌ترین سیستم‌هایی که با پیاده‌سازی اثر در سازمان‌تان خواهید داشت از این قرار است:

 

برخی دیگر از سیستم‌های اصلی تیمیار ERP که همراه با اثر پیاده‌سازی می‌شوند

 • مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)
 • مدیریت اخبار و اطلاع‌رسانی
 • مدیریت گزارشات و هوش تجاری (BI)
 • مدیریت پورتال سازمانی
 • مدیریت شعب
 • مدیریت منابع انسانی
 • مدیریت دورکاری
 • مدیریت پروژه
 • مدیریت مدیریت اقدامات (تسک‌ها)
 • مدیریت پیگیری‌ها
 • مدیریت جلسات و برنامه‌ها
 • مدیریت اتوماسیون اداری
 • مدیریت اسناد و مدارک سازمانی
 • مدیریت تیکتینگ
 • مدیریت دانش
 • مدیریت فرایندها
 • کنترل کیفیت (QC)
 • مدیریت بازاریابی
 • مدیریت جذب و استخدام

 

شفاف و در دسترس

مدیران می‌توانند با استفاده از ویجت‌ها و گزارش‌های متنوع نرم‌افزار دورکاری اثر، پرسنل دورکار خود را به‌شکلی نظام‌مند و لحظه‌ای پایش کنند. امکان گفت‌وگوی آنلاین و ارسال صوت و اسناد درون‌سازمانی، ثبت لاگ‌های ورود و خروج و فعالیت کارکنان، امکان دریافت اسکرین‌شات فعالیت‌های کارکنان، امکان تنظیمات یادآوری عدم فعالیت با زمان‌بندی دلخواه، امکان تعریف شیفت‌های کاری منعطف و هدف‌مند، امکان نظارت بر فعالیت‌های روزانه کاربران درون سیستم دورکاری و... بخشی از امکاناتی‌ست که راهکار دورکاری اثر در اختیار تصمیم‌سازان سازمان‌ها می‌گذارد.

اثر به کارکنان اجازه می‌دهد بدون مشکلاتی از قبیل عدم دسترسی به مدیران و سرپرستان، تماس با همکاران و هم‌تیمی‌ها و عدم دسترسی به اسناد مورد نیاز و...، تنها با چند کلیک به هرآن‌چه که در فرایند دورکاری موردنیازشان است، دسترسی داشته باشند و از هرکجا و بدون محدودیت زمانی به نوبه خود بر رشد و تعالی سازمان، اثر بگذارند.

برنامه دورکاری تیم یار

 

فعالیت‌های خودکار اثر

 • شروع به کار نرم‌افزار هم‌زمان با شروع به کار کارکنان،
 • پایش خودکار سیستم در صورت قطعی اتصال قبل از پایان کار،
 • حفظ حریم خصوصی کارکنان و توقف پایش در هنگام خروج از سیستم،
 • به‌روزرسانی خودکار نرم‌افزار بدون نیاز به دانلود نسخه‌های جدید.

 

پشتیبانی از گزارشات BI

با استفاده از اثر، مدیران قادر خواهند بود حجم بالایی از اطلاعات دریافتی کارمندان و مدیران را بر اساس گزارشات تحلیلی-ترکیبی استخراج شده از سیستم‌های مختلف، در قالب نمودار و یا جدول در داشبورد مدیریتی خود، ببینند. اثر به مدیران امکان می‌دهد گزارش‌هایی را که تهیه‌شان از بخش‌های مختلف سازمان روزها زمان می‌برد، تنها با چند کلیک استخراج و بررسی کنند.

 

داشبورد گزارش برخط (آنلاین)

 • نمایش وضعیت کارمند دورکار‌/ غیر دورکار،
 • نمایش وضعیت کارکنان غیرفعال در بازه‌های زمانی ۱۵، ۳۰، ۴۵ و بیش از ۴۵ دقیقه به‌صورت بر خط،
 • نمایش کارکنان در حال مکالمه تلفنی،
 • نمایش کارکنان حاضر در جلسه کاری،
 • گزارش اقدامات و فعالیت‌های انجام شده کارمندان در روز،
 • نمایش فعالیت‌های در حال انجام کارمندان،
 • نمایش تعداد تماس‌های بی‌پاسخ کارمندان در روز جاری (در برنامه توسعه)،
 • نمایش تعداد کلمات ثبت شده در زمان کاری،
 • نمایش درصد انجام و پیشرفت (تارگت) کارهای روزانه (در نرم افزارها و لینک های مرتبط با فرایند کاری)،
 • نمایش اطلاعات تماس، سمت، شغل، واحد و مدیر کارمند،
 • نمایش لیست کارکنان در مرخصی، 
 • نمایش لیست کارکنان در مأموریت،
 • نمایش لیست کارکنان در اضافه کاری،
 • نمایش لیست کارکنان غایب،
 • نمایش لیست کارکنان در تغییر شیفت،
 • نمایش لیست کارکنان غیر اجباری در ثبت ورود و خروج،
 • نمایش لیست سایر کارکنان (مشمول شش مورد قبل نیستند).
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}