برنامه ریزی تولید

برنامه ریزی تولید

منابع و عملیات تولید را «هدفمند» مدیریت کنید

«ثمر» امکان مدیریت شفاف، دقیق و چابک فرایندهای تولید از ثبت سفارش و برنامه ریزی تولید تا تولید محصول و ارسال محصول تولید شده به انبار را در اختیار مدیران تولید می‌گذارد. شما می‌توانید براساس ظرفیت‌های در دسترس خطوط تولید و منابع موجود مالی و زمانی برنامه ریزی تولید هر خط را با توجه به OPCها و BOMهای مختص هرکدام تعریف کنید. به‌این صورت چارچوب زمانی تحویل محصول را به‌دقت تعیین و در کنار آن صرفه‌جویی بالای مالی و زمانی ایجاد می‌کنید.

برنامه ریزی تولید فرایندی‌ست که امکان تولید بهینه را به کسب‌وکارها می‌دهد. دیجیتالی شدن این فرایند و سپردن آن به نرم‌افزاری قدرتمند و یکپارچه که سیستم‌ها و زیرسیستم‌های موردنیاز تولید را در خود دارد می‌تواند سرعت و بهره‌وری فرایندهای شما را به‌شکل چشمگیری افزایش دهد. با دیجیتالی شدن این فرایند دیگر نیازی به زمان زیادی برای تهیه برنامه و ارایه آن به خط‌های تولید ندارید. صرفا با چند کلیک هم برنامه ریزی تولید را انجام می‌دهید و هم آن را خطوط تولید ارسال می‌کنید.

انعطاف‌پذیری بالای ثمر به شما امکان می‌دهد تمام فرایندهای تولید (از برآورد تولید تا تحویل به انبار) را به آسانی مدیریت کنید و براساس سفارش‌ها و ظرفیت‌ها، زمان و تعداد واقعی تولید محصول را مشخص کنید، و انحراف از تولید را بر مبنای برنامه ‌ریزی انجام شده کنترل کنید و برای هر خط تولید وظایف متناسب با ظرفیت آن تعریف کنید. ثمر به شما امکان می‌دهد تا با تعریف MPS، OPC و MRP مدیریت تمام مراحل تولید را با چند کلیک انجام دهید. همچنین می‌توانید گلوگاه‌ها را شناسایی و در صورت نیاز اصلاح کنید، QC در حین تولید انجام دهید، از موجودی کالای ساخته‌شده، نیمه‌ساخته، مواد اولیه و در راه در لحظه آگاه باشید و به سوی تولید هدفمند با حداقل ضایعات مالی و زمانی حرکت کنید.

ثمر تمام فرایند برنامه ریزی تولید، از برآورد اولیه تولید (MPS)، نمودار فرایندهای عملیات (OPC) و برنامه‌ریزی مواد موردنیاز (MRP) و تعریف BOM را با یکبار تعریف به‌طور خودکار پیش می‌برد و زمان و انرژی شما را برای مدیریت اثربخش سایر مراحل تولید حفظ می‌کند.

تولید هدفمند با ثمر ممکن می‌شود.

 

 

قابلیت‌ها و امکانات

 

قابلیت‌های در حال توسعه

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}