نرم افزار فروشگاه ساز یکپارچه اینترنتی (تیمچه استور مدیریت یکپارچه فروشگاه اینترنتی )

با وجود اینکه شیوه سنتی خرید و عرضه کالا در میان اقشار مختلف مردم جایگاهی خاص و ثابت شده دارد، اما این روند با ظهور و توسعه نرم افزار فروشگاه ساز و ساخت فروشگاه اینترنتی مجهز به درگاه های پرداخت اینترنتی دچار تغییر و تحول جدی شده است. این تغییرات سبب شده است تا به مرور راهکارهای سنتی جایگاه خود را به شیوه های مدرن در نظام مالی داده و تغییرات شگرفی در زمینه کسب و کارهای سنتی پدید آورد. رشد و توسعه هرچه بیشتر فروشگاه های آنلاین و مجهز به درگاه پرداخت اینترنتی، علاوه بر تسهیل فرآیندهای خرید و فروش، منجر به تولید اشتغال در سطوح مختلف جامعه می شود.

فروشگاه ساز

فروشگاه یکپارچه آنلاین تیمچه گردش بلادرنگ اطلاعات را فراهم نموده است. معمولاً نرم افزارهای موجود در ایران تنها شامل یک فروشگاه ساز و یا تنها یک نرم افزارهای کامل مالی و بازرگانی برای ثبت داده ها و اسناد مالی، می باشند. عدم یکپارپگی اطلاعاتی در دو قسمت کاربری مشتری (فروشگاه ساز یا فروشگاه انلاین) و قسمت کاربری مدیریتی یعنی نرم افزار های مالی و بازرگانی برای ثبت اسناد، کاملا مشهود است.

در حالی که در فروشگاه یکچارچه آنلاین تیمچه شما هر دو قسمت کاربری مشتری و مدیریتی را در پایگاه داده ای یکتا در کنار هم داشته و علاوه بر ثبت اطلاعات یک باره و لحظه ای آنلاین با ایجاد گزارش های ترکیبی و تحلیلی از روند کامل فروش و مشتریان خود، به تصمیم گیری در مورد مسیر آینده فروش موفق خود کمک می کنید.

در واقع فروشگاه ساز تیمچه، عدم هماهنگی لحظه ای بین موجودی انبار و ایجاد سفارش جدید را برطرف می نماید (پس از تکمیل فرآیند فروش آنلاین یا حضوری به صورت خودکار و بدون دخالت فرد، از موجودی انبار کسر می‌شود و موجودی جدید در روند سفارش بعدی سیستم به عنوان موجودی انبار در نظر گرفته می شود).

وجه تمایز منحصر به فرد این نرم افزار فروشگاه ساز اینترنتی با سایر فروشگاه ها، کاربری مدیریتی یکپارچه و قوی آن است که باعث مدیریت و توسعه آسان و کم هزینه فروشگاه می شود. در واقع مشتری با داشتن نرم افزار فروشگاه ساز یکپارچه اینترنتی تیمچه، علاوه بر داشتن یک سایت فروشگاهی، نرم افزار یکپارچه مدیریتی فروشگاه ساز را هم در دست دارد و می تواند به راحتی تمامی گزارش های تحلیلی مورد نظر خود را ایجاد نماید.

نرم افزار فروشگاه ساز

مهمترین مزیت این نرم افزار فروشگاه ساز برای صاحبان مشاغل و صنوف، صرفه جویی در زمان و سهولت دسترسی به تمامی اطلاعات مورد نیاز از قبیل حسابداری، انبار و کنترل موجودی، فروش حضوری و آنلاین، خرید و تدارکات، سایت، مدیریت ارتباط با مشتری، اطلاع رسانی و از همه مهمتر گزارش‌های تحلیلی و هوش تجاری است که در هر زمان و مکان به صورت هماهنگ و یکپارچه می‌باشد.

نرم افزار فروشگاه اینترنتی
 1. مدیریت مالی و حسابداری
 2. مدیریت خزانه داری
 3. حسابداری فروش
 4. حسابداری مدیریت
 5. مدیریت فروش
 6. مدیریت خرید و تدارکات
 7. مدیریت فروش آنلاین
 8. مدیریت انبار و کنترل موجودی
 9. مدیریت ارتباط با مشتریان CRM
 10. مدیریت اخبار و اطلاع رسانی
 11. مدیریت گزارشات و هوش تجاری BI
 12. مدیریت درگاه (سایت) مخاطبین و مشتریان
 13. مدیریت شعب
 1. یک کاربر داخلی
 2. ۵۰ کاربر پورتال آنلاین (سایت)
 3. ۱GB فضای هاست
 4. ۱۰۰GB ترافیک هاست
 5. یک ساعت پشتیبانی رایگان در ماه
 1. تسهیل مدیریت یکپارچه و همزمان فروشگاه حضوری (صندوق) و فروشگاه آنلاین
 2. موجودی کالا فروشگاه آنلاین هماهنگ با موجودی کالای واقعی انبار و فروشگاه حضوری
 3. فروش آنلاین یکپارچه با مدیریت حسابداری، انبار، فروش و…
 4. فروش آنلاین با پایگاه داده یکپارچه با سیستمهای مالی و بازرگانی کامل (حسابداری، انبار، فروش، خرید و مدیریت ارتباط با مشتری)
 5. امکان توسعه فروشگاه بدون صندوقدار (صندوق مشتری پرداخت)
 6. اجرای سیاستهای فروش (تخفیفات و هدایا) به صورت همزمان برای فروشگاه و فروش آنلاین
 7. توانایی توسعه کسب و کار با مدیریت آسان شعب
 8. تحت وب (ابری) و یکپارچه
 9. امکان استفاده از “تیم یار اپ” در صندوق فروشگاه به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت (در حال توسعه، تحویل تا پایان سال ۱۳۹۹)
 10. کاهش هزینه‌ها عملیاتی فروش با ترکیب فروش حضوری و آنلاین
 11. افزایش بهره‌وری و کارایی
 12. محیط نرم افزاری امن
 13. سهولت در استفاده از نرم افزار فروشگاه ساز
 14. عدم نیاز به تهیه سرور و زیرساخت شبکه
 15. گواهی SSL رایگان

فروشگاه های آنلاین پیاده سازی شده بر پایه فروشگاه اینترنتی یکپارچه تیمچه Store

فروشگاه های آنلاینی که تا کنون آماده شده و در حال آماده سازی است، شامل اصناف زیر می باشد: