سه دوره جدید آموزش آفلاین مرکز آموزش تیم‌یار معرفی شد

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، در راستای تکمیل دوره‌های آموزش آفلاین سیستم‌های نرم‌افزار ERP تیم‌یار این مجموعه دانش‌بنیان و آماده‌سازی کاربران این نرم‌افزار در سطوح مختلف، سه دوره‌ی جدید به مجموعه آموزش‌های گروه آموزش تیم‌یار اضافه شده است. 

گروه آموزش تیم‌یار تاکنون اقدام به تهیه آموزش آفلاین کاربری عمومی نرم‌افزار ERP تیم‌یار، سیستم‌‌های حسابداری و خزانه، مدیریت فروش، مدیریت خرید و تدارکات، مدیریت منابع انسانی، مدیریت اتوماسیون اداری (شامل اسناد، اقدام، تقویم، کیفیت، اخبار، گفت‌وگو، پیامک و پست الکترونیک)، مدیریت پروژه، مدیریت تولید، مدیریت خدمات پس از فروش، مدیریت نگهداری و تعمیرات در قالب فیلم‌های آموزشی در سه سطح کاربر، مدیر و ادمین کرده است.

 

 

گروه آموزش تیم‌یار هم‌اکنون سه محتوای جدید آموزشی آفلاین شامل سیستم‌های مدیریت اموال و دارایی ثابت در سه سطح کاربر، مدیر و ادمین (استقرار)، سیستم مدیریت تامین بودجه و اعتبارات در دو سطح مدیر و ادمین و سیستم مدیریت شعب در سطح ادمین را آماده و در اختیار کاربران قرار داده است.

با توجه به شیوع بیماری کرونا و در راستای حفظ پروتکل‌ها و فاصله‌گذاری اجتماعی نیاز به آموزش‌های غیرحضوری افزایش پیدا کرده و تیم‌یار در کنار ارایه آموزش‌های آنلاین، برای آن دسته از کارکنان که قادر که به حضور در کلاس‌های آنلاین نیستند این آموزش‌ها را تدارک دیده است. در تمام محتواهای آموزشی ارایه شده سعی بر آن است تا مفاهیم براساس نیازهای کاربران در سطوح مختلف بیان شود تا از سردرگمی و بروز خطاهای احتمالی جلوگیری شود. تمامی این آموزش‌ها توسط متخصصان و کارشناسان تهیه و به کاربران نرم‌افزار ERP تیم‌یار عرضه شده است.

 

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}