آمـوزش نرم افزار

آموزش صحیح کاربران یک امر مهم در راستای عملیاتی شدن تیم‌یار در سازمان است. اگر در آموزش نرم افزار فاکتورهایی نظیر فرهنگ سازمانی، مشوق‌های یادگیری، محتوای مفید و کاربردی لحاظ شود، نتیجه مطلوب که همان استفاده کارا از نرم‌افزار است، حاصل خواهد شد. ارائه یک ساختار منسجم و مسیر درست آموزشی همراه با برنامه‌ریزی و اجرای کارآمد، یکی از بهترین و دست‌یافتنی‌ترین راه‌های عملیاتی‌سازی این امر مهم خواهد بود.

واحد آموزش نرم افزار تیم‌یار متشکل از کارشناسان و اساتید برجسته در حوزه‌های فناوری اطلاعات، مالی و صنایع بوده و جدیدترین شیوه‌های آموزش را بر اساس سرفصل­‌های تدوین شده خدمت مشتریان عزیز ارائه می­‌نماید.

خدمات اصلی واحد آموزش تیم‌یار

دوره‌ی آموزش کاربری عمومی تیم‌یار برای کاربران (به تعداد کاربران مجاز در مجوز خریداری شده) و دانش‌پذیران آزاد برگزار می‌گردد تا با قابلیت­‌ها و امکانات عمومی نرم‌افزار آشنا شوند. این کلاس‌ها در قالب کلاس‌های حضوری، مجازی، مالتی‌مدیا، وبینار و کارگاه­های عملی برگزار می‌شود

با توجه به گستردگی ERPتیم‌یار و حجم انبوه اطلاعات تخصصی مورد نیاز برای استفاده صحیح از نرم‌افزار، دوره‌های آموزشی تخصصی برای کاربران طراحی شده است.

این  دوره ها در سه سطح مقدماتی، پیشرفته و استقرار برگزار می‌گردد.

پس از پایان دوره‌های آموزشی، برگزاری آزمون و کسب نتیجه مورد تایید، به شرکت­‌کنندگان گواهینامه پایان دوره تیم‌یار اعطا می­‌شود. این گواهینامه از سوی شرکت طلیعه‌کاوش، شرکت تیم‌یار کیش و با تایید رسمی دانشگاه خوارزمی ارائه می‌گردد.

متقاضی محترم،  به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره/های آموزشی عمومی و تخصصی تیم‌یار و ثبت نام در دوره/های مورد‌نظر، از تب دوره آموزشی تیم‌یار از بخش محصولات و خدمات در پورتال باشگاه مشتریان تیم‌یار اقدام نمایید.

آموزش نرم افزار