آیا کسب و کار شما برای ERP آماده است؟

یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذار‌ترین عوامل در استقرار موفق ERP در هر مجموعه‌ای، آمادگی کامل آن مجموعه برای استقرار ERP می‌باشد. اگر مجموعه‌ای آمادگی لازم برای استقرار نرم‌افزار ERP را نداشته باشد می‌توان پیش بینی کرد که روند استقرار به کندی پیش خواهد رفت و یا اینکه پروژه با شکست مواجه خواهد شد.

قبل از شروع استقرار نرم افزار ERP  لازم است تا شرایط مناسب فراهم گردد تا در حین استقرار از بروز مشکل جلوگیری نماید. یکی از موارد مهم و حائظ اهمیت تهیه گزارش از فرآیند‌های کسب و کار مجموعه می‌باشد به گونه ای که روند کارهای در جریان به صورت یک گزارش در اختیار تیم استقرار قرار گیرد تا در حین استقرار نرم افزار ERP مشکلی در فرآیند‌های کسب و کار مجموعه ایجاد نگردد.

 

با نرم‌افزار ERP تیم‌یار بیشتر آشنا شوید

 

پس از تهیه گزارش از روند کسب و کار مجموعه لازم است تا تجهیزات لازم تهیه گردد و همچنین یک تیم مجرب و کار‌آزموده جهت همکاری در پروژه استقرار از سوی مجموعه خریدار به تیم استقرار معرفی گردند.

علاوه بر تهیه تجهیزات مورد نیاز که لازمه استقرار نرم‌افزار می‌باشد، حضور افراد کارآزموده در پروژه استقرار باعث می‌شود تا قبل از استقرار نرم‌افزار ERP مشکلات احتمالی بررسی و مسیر برای پیاده‌سازی استقرار نرم‌افزار هموارتر گردد. 

همچنین لازم است تا مدیران نیز برای استقرار و کار با نرم‌افزار ERP آمادگی لازم را داشته باشند.

 

پس از تهیه و ارائه موارد مورد نظر و همچنین اعلام آمادگی مدیران می‌توان اعلام کرد که کسب و کار شما آماده استقرار و استفاده از ERP می‌باشد.

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}