سلام، معصومه شعبانزاده هستم.
کارشناسی ارشد IT از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی؛

 

بعد از پایان تحصیلات آکادمیک، به تدریس در دانشگاه و کار در شرکت فنی و مهندسی در زمینه VOIP و Call Center پرداختم. از سال ۱۳۹۵ تا کنون با تیم‌یار همکاری می‌کنم. علاقه به ERP، آموزش و تدریس در کنار دید فنی مسیرم را به سمت گروه آموزش و بهبود و گسترش این تیم، هدایت کرد.

اعتقاد و باور دارم؛ آگاهی در کنار آموزش معنی می‌یابد و این دو مکمل بهبود زندگی امروزی است و قصد مشترک تیم آموزش این است که:" با همراهی و همدلی اساتید و به کمک همکاران فنی، متخصص و متعهد می تواند گامی محکم و استوار در افزایش و بهبود دانش سازمانی پرسنل و آموزش کارا و بهینه مشتریان عزیز تیم‌یاری بردارد."

نیاز اصلی کسب و کارها، افراد متخصص، متعهد و موثر است. از این‌رو، ماموریت اصلی مرکز آموزش تیم‌یار، آموزش تخصصی سیستم‌های تیم‌یار به کارمندان، مشتریان، کاربران آزاد و ارتقاء سطح دانش سازمانی آن‌هاست.

در تیم‌یار، آموزش سیستم‌های تیم‌یاری به صورت مجموعه کامل (کل سطوح)، در سه سطح کاربر (کارشناسان)، مدیر (کلی و مدیریتی)و استقرار (کارشناسان و مدیران فنی) در قالب دوره‌های مجازی ضبط شده (فیلم‌های ضبط شده از سیستم‌های تیم‌یاری به‌صورت کامل در سه سطح، بدون حضور بر خط استادان)  ارایه شده و امکان برگزاری آزمون و صدور گواهینامه معتبر دو زبانه هر دوره، به‌راحتی فراهم است. در این مسیر از اساتیدی حرفه‌ای و متعهد با هدف پرورش نیروی کار تکنیکی و متخصص، بهره گرفته‌‌ و تمام تلاشمان بر آن است، بهترین خدمات آموزشی با کیفیت مطلوب، ارایه شود. این اساتید هر روزه در فرایند آموزش، تست و پیاده‌سازی سیستم‌ها همراه بوده و در چالش‌های این مسیر کامل‌تر و با تجربه‌تر می‌شوند. 

معصومه شعبانزاده مدیر آموزش تیم یار
معصومه شعبان‌زاده، مدیر آموزش تیم‌یار

 

در آینده‌ای نزدیک با شروع کار آموزشگاه رسمی تیم‌یار، علاوه بر آموزش‌های مجازی ضبط شده سیستم‌های تیم‌یاری، با آموزش مفاهیم پایه مرتبط در فضای ERP تیم‌یار چون مالی، اداری، پرسنلی، اتوماسیون اداری، تولید، DB ،BI، گزارشات تحلیلی و تخصصی، صرافی و...، و  آموزش فیلدهای تخصصی و عمومی کسب‌وکارها، همراه شما خواهیم بود. تیم آموزش تیم‌یار اهداف بزرگی دارد و در راستای یکی از اهداف عالی و بزرگ ایران عزیز که کمک به کسب و کارها و براورده‌سازی نیاز استارت آپ‌های جدید در آموزش و پرورش نیرو متخصص است؛ برانیم تا با آموزش، همراهی و بهبود مدرسین، کارشناسان، مدیران و ... افرادی متخصص در زمینه های مختلف و کسب و کارهای متفاوت پرورش دهیم تا به بهبود و تسهیل این فرایند یاری رسانیم.

 

همراهمان باشید، چرا که با همراهی شما بزرگ می‌شویم.

 

تمامی دوره‌های مجازی ضبط شده (ساعات، سرفصل‌ها، قیمت و...) در فروشگاه آموزش تیم‌یار در دسترس شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

 

مدیر آموزش تیم یار training@teamyar.com
مدیر آموزش تیم یار۴۲۵  ۲۵ ۳۲۱ (۰۲۶)
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}