مرکز آموزش تیم‌یار

مرکز آموزش تیم‌یار مجموعه‌ای از کارشناسان فنی با مدارک دانشگاهی در سطح کارشناسی ارشد در رشته‌های مهندسی فناوری اطلاعات (IT)، مدیریت صنعتی، مدیریت اجرایی و... بوده و توانایی تدریس و فنی بودن از شاخصه‌های اثربخش استادان مرکز آموزش به‌‍شمار می‌آید. در این مرکز، همه اعضا حداکثر توانایی خود را در کارایی و بهبود فرایند آموزش (تدریس، تولید محتوا متنی و ویدیویی، توسعه دوره‌ها و سرفصل‌ها، بهبود نرم افزار‌ها و دیگر ابزار آموزشی و...)، به‌کار گرفته و دوره‌های آموزشی مجازی زنده و ضبط شده، متناسب با نیازمندی مشتریان را تولید و ارائه می‌نمایند. همچنین، علاوه بر دوره‌های آموزشی سیستم‌های تیم‌یار، مرکز آموزش تیم‌یار قصد گسترش دوره‌های آموزشی خود را در زمینه کسب‌وکار‌های متفاوت دارد.

هدف اصلی این تیم، آموزش حرفه‌ای و تخصصی تمامی سیستم‌ها به مشتریان و پرسنل و ارتقای سطح دانش سازمانی است. این آموزش‌ها بیش‌تر جنبه فنی و حرفه‌ای داشته و با هدف ایجاد نیروی واقعی تکنیکال و متخصص تهیه شده است. نگاه اصلی ما در این مسیر، رضایتمندی مشتریان است.

 

آموزش مجازی زنده

برگزاری جلسه‌های آموزش مجازی زنده، مطابق با تقویم آموزشی و انجام هماهنگی‌های لازم با استادان دوره و دانش‌پذیران، برگزار می‌شود. (راهنمای ثبت نام دوره)

 

 

 

آموزش مجازی ضبط شده

با توجه به شیوع کرونا، نیاز مشتریان و پرسنل، بهبود فرایندهای آموزشی و افزایش بهره‌وری در فرایند آموزش مجازی، ایجاد فیلم‌های آموزشی استاندارد تیم‌یاری به اولویت‌ کاری مرکز آموزش تیم‌یار تبدیل شد و دوره‌های آموزشی مجازی ضبط شده (فیلم‌های ضبط شده از سیستم‌های تیم‌یار بدون حضور بر خط استاد) برای کاربران آزاد، پرسنل و مشتریان گرامی ارائه می‌شود. (راهنمای ثبت نام دوره)

 

آزمون و گواهینامه

در صورت تمایل به اخذ گواهینامه تیم‌یار، گواهینامه سیستم و سطح مورد نظر بعد از شرکت در آزمون مربوطه و کسب نمره قبولی توسط مرکز آموزش تیم‌یار صادر می‌شود. (راهنمای ثبت نام و اخذ گواهینامه)

 

 

 

 

برنامه‌های آتی

با یاری خداوند متعال در مرکز آموزش تیم‌یار برآنیم تا با ایجاد ساختار جدید آموزشی و بهبود و گسترش آن به آموزشگاه رسمی تیم‌یار، علاوه بر آموزش‌های مجازی ضبط شده سیستم‌های تیم‌یاری، به آموزش مفاهیم پایه مرتبط (مالی، اداری، پرسنلی، اتوماسیون اداری، تولید، DB ،BI، گزارش‌های تحلیلی و تخصصی، صرافی و...) با فضای ERP تیم‌یار و آموزش‌های عمومی و تخصصی مرتبط با کسب‌وکار‌ها و... بپردازیم.

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}