مرکز آموزش تیم یار

 

 

مرکز آموزش تیم‌یار

مرکز آموزش تیم‌یار مجموعه‌ای از کارشناسان فنی با مدارک دانشگاهی در سطح کارشناسی ارشد در رشته‌های مهندسی فناوری اطلاعات (IT)، مدیریت صنعتی، مدیریت اجرایی و... بوده و توانایی تدریس و فنی بودن از شاخصه‌های اثربخش استادان مرکز آموزش به‌‍شمار می‌آید. در این مرکز، همه اعضا حداکثر توانایی خود را در کارایی و بهبود فرایند آموزش (تدریس، تولید محتوا متنی و ویدیویی، توسعه دوره‌ها و سرفصل‌ها، بهبود نرم افزار‌ها و دیگر ابزار آموزشی و...)، به‌کار گرفته و دوره‌های آموزشی مجازی زنده و ضبط شده، متناسب با نیازمندی مشتریان را تولید و ارائه می‌نمایند. همچنین، علاوه بر دوره‌های آموزشی سیستم‌های تیم‌یار، مرکز آموزش تیم‌یار قصد گسترش دوره‌های آموزشی خود را در زمینه کسب‌وکار‌های متفاوت دارد.

هدف اصلی این تیم، آموزش حرفه‌ای و تخصصی تمامی سیستم‌ها به مشتریان و پرسنل و ارتقای سطح دانش سازمانی است. این آموزش‌ها بیش‌تر جنبه فنی و حرفه‌ای داشته و با هدف ایجاد نیروی واقعی تکنیکال و متخصص تهیه شده است. نگاه اصلی ما در این مسیر، رضایتمندی مشتریان است.

 

آموزش مجازی ضبط شده

با توجه به شیوع کرونا، نیاز مشتریان و پرسنل، بهبود فرایندهای آموزشی و افزایش بهره‌وری در فرایند آموزش مجازی، ایجاد فیلم‌های آموزشی استاندارد تیم‌یاری به اولویت‌ کاری مرکز آموزش تیم‌یار تبدیل شد و دوره‌های آموزشی مجازی ضبط شده (فیلم‌های ضبط شده از سیستم‌های تیم‌یار بدون حضور بر خط استاد) برای کاربران آزاد، پرسنل و مشتریان گرامی ارائه می‌شود. (راهنمای ثبت نام دوره)

 

 

گواهینامه مرکز آموزش تیم یار

آزمون و گواهینامه

در صورت تمایل به اخذ گواهینامه تیم‌یار، گواهینامه سیستم و سطح مورد نظر بعد از شرکت در آزمون مربوطه و کسب نمره قبولی توسط مرکز آموزش تیم‌یار صادر می‌شود. (راهنمای ثبت نام و اخذ گواهینامه)

 

 

 

 

برنامه‌های آتی

با یاری خداوند متعال در مرکز آموزش تیم‌یار برآنیم تا با ایجاد ساختار جدید آموزشی و بهبود و گسترش آن به آموزشگاه رسمی تیم‌یار، علاوه بر آموزش‌های مجازی ضبط شده سیستم‌های تیم‌یاری، به آموزش مفاهیم پایه مرتبط (مالی، اداری، پرسنلی، اتوماسیون اداری، تولید، DB ،BI، گزارش‌های تحلیلی و تخصصی، صرافی و...) با فضای ERP تیم‌یار و آموزش‌های عمومی و تخصصی مرتبط با کسب‌وکار‌ها و... بپردازیم.

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}