نرم افزار مدیریت پایش

سیستم مدیریت پایش نرم افزار تولید تیم‌یار ابزاری کاربردی به‌منظور مدیریت شبکه‌های داخلی، سرورها، خطوط تولید، ابزارها و دستگاه‌های مجهز به حسگرهای دیجیتال از طریق پروتکل SNMP است. یکپارچگی موجود میان این سیستم و نرم‌افزار ERP تیم‌یار این امکان را برای صنایع و خطوط تولید فراهم می‌کند تا هزینه‌های عملیاتی خود را کاهش و بهره‌وری را تا سطح بالایی افزایش دهند. ارائه گزارش‌های دقیق لحظه‌ای و تجمیعی از نوسانات، تغییر وضعیت تجهیزات و ابزارهای حساس، به مدیران برنامه‌ریزی و نت اجازه می‌دهد از خطاها و عیوب احتمالی در خطوط تولید باخبر شده و برای انجام سرویس‌های دوره‌ای و جلوگیری از توقفات ناخواسته خط برنامه‌ریزی لازم را انجام دهند.

کلیه دستگاه‌ها، تجهیزات و ماشین‌آلات مجهز به حسگرهای دیجیتالی را می‌توان با استفاده از آدرس IPشان با این سیستم همگام سازی کرد و اطلاعات لحظه‌ای از عملکرد و توان خروجی آن‌ها را به شکل آنلاین در اختیار مدیران سیستم به‌منظور پایش لحظه‌ای قرار داد. با استفاده از نرم‌افزار پایش تیم‌یار می‌توان عملکرد دستگاه‌ها و تجهیزات را در سطوح مختلف بررسی و عیوب احتمالی را ردیابی کرد.

این سیستم، قابلیت نمایش وضعیت لحظه‌ای انواع سنسورهای ولتاژ، دما، فشار و… را دارد. این قابلیت با استفاده از نرم‌افزار ERP تیم‌یار و با یکپارچگی با سیستم‌های انبار، اموال، حسابداری، نگهداری و تعمیرات و خطوط تولید، ابزاری کارآمد در مدیریت و نگهداری دستگاه‌ها و ابزارهای خطوط تولید است. همچنین با ایجاد نظارت برخط از وضعیت دستگاه‌ها، امکان مدیریت اثربخش در هنگام بروز مشکلات و خرابی دستگاه‌ها و ماشین آلات را نیز به‌وجود می‌آورد.

 

 

زیر سیستم‌های پایش

 

داشبوردهای پایش

 

فرایندها

سیستم‌ها و ماژول‌های مرتبط

ویژگی‌های کلیدی سیستم پایش تیم‌یار

 

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}