«دید» در مسیر توسعه

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، نخستین به‌روز رسانی دید، راهکار مدیریت محتوای یکپارچه این مجموعه دانش‌بنیان، با هدف ارتقای توانمندی‌های فنی و کاربردی، در سه بخش اصلی در اختیار کاربران قرار گرفته است. معماری نرم افزار، سئو و سرعت لود صفحات بخش‌هایی است که در این به‌روز رسانی ارتقا پیدا کرده‌اند.

 

 

از جمله این تغییرات، می‌توان به تغییر در ساختار کلی معماری نرم‌افزار از Client Side بهServer Side ، اضافه شدن قابلیت مسیردهی و تغییر خودکار مسیر صفحات در سایت، بهبود سئو، چند برابر شدن سرعت لود صفحات، سبک‌تر شدن نرم‌‌افزار و رفع برخی ایرادات جزئی و بهبود عملکرد بخش‌های مختلف نرم‌افزار اشاره کرد.

دید، تنها راهکار مدیریت محتوای یکپارچه (ICMS) است که امکان مدیریت مستقیم وبسایت از داخل نرم‌افزار ERP تیم‌یار را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این راهکار نرم‌افزاری کاربران را قادر می‌سازد با داشتن آشنایی اولیه با کدهای HTML و CSS تمام بخش‌های وبسایت خود را بدون نیاز به نیروهای متخصص و گران‌قیمت مدیریت کنند، با این راهکار تمام مراحل مدیریت وبسایت از داخل نرم‌افزار یکپارچه ERP تیم‌یار انجام می‌شود و کاربران را از کار با پلتفرم‌های شخص ثالث بی‌نیاز می‌کند.

یکپارچگی با سیستم‌های حسابداری، فروش، انبار، CRM، خرید، منابع انسانی، اسناد، گزارشات و... که حاصل ادغام این سیستم با ERP تیم‌یار است باعث می‌شود تا بسیاری از فرایندهای روزانه کسب‌وکار مکانیزه و از ساعت‌ها هدر رفت منابع زمانی جلوگیری شود.

دید امکانات متنوعی از قبیل، امکان مدیریت وبسایت با موبایل، تبلت، لپتاپ و کامپیوتر امکان انجام تغییرات در صفحه‌های وبسایت از درون ERP تیم‌یار امکان انجام تغییرات دلخواه در قالب وبسایت در لحظه با استفاده از قابلیت Drag and Drop امکان ایجاد تعداد نامحدودی صفحه بدون کاهش سرعت بارگذاری امکان تعریف دسترسی‌های متفاوت به بایگانی محتوا و... را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و یکپارچگی در مدیریت وبسایت را برای کسب‌وکارها به ارمغان می‌آورد.

 

با دید بیش‌تر آشنا شوید

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}