نرم‌افزار ERP ابری تیم‌یار

تا یکپارچگی چه‌قدر فاصله دارید؟ فقط یک نام کاربری و یک رمز عبور

مجهز شدن به نرم‌افزار ERP نه به بودجه کلان، نه به فضا، و نه به تجهیزات خاص نیاز دارد. تنها چیزی که سازمان شما برای بهره‌مندی از امکانات کامل نرم‌افزار ERP تیم‌یار لازم دارد، یک سیستم متصل به اینترنت است. کارکنان شما می‌توانند با استفاده از رایانه، لپ‌تاپ، موبایل، و تبلت خود به‌راحتی و تنها با یک نام کاربری و یک رمز عبور از هرکجا و در هر زمان به سیستم ERP ابری مختص به سازمان شما متصل شوند. ERP ابری تیم‌یار با هزینه‌ای بسیار به‌صرفه، امنیت بالا و بدون نیاز به هیچ‌گونه تجهیزات خاص، تمامی بخش‌های کسب‌وکار شما را یکپارچه و متصل می‌سازد.

 

 

چرا ERP ابری تیم‌یار؟

کاهش هزینه‌ها

با حذف چرخه‌ها و فرایندهای زاید تا ۴۰ درصد در هزینه‌های عملیاتی سازمان صرفه‌جویی کنید.

قابلیت سفارشی‌سازی

در صورت نیاز می‌توانید ERP تیم‌یار را با فرایندهای مختص به کسب‌وکار خود منطبق سازید.

به‌روزرسانی رایگان

در سیستم ERP تیم‌یار، هیچ هزینه‌ای بابت به‌روزرسانی پرداخت نمی‌کنید.

گواهی SSL رایگان

با بهره‌مندی از آخرین پروتکل امنیتی وب به‌طور رایگان، امنیت داده‌های‌تان را روی دامنه تیم‌یار تضمین می‌کنیم.

امنیت بالا

استفاده از آخرین پروتکل‌های امنیتی در سیستم ERP تیم‌یار امکان نفوذ بدافزارها و باج‌افزارها را به این سیستم تقریبا غیرممکن کرده است.

افزایش بهره‌وری و کارایی

با استقرار یک سیستم یکپارچه، ارتباطات بین واحدی را تسریع و بهره‌وری و کارایی را در واحدهای سازمان بالا ببرید.

استفاده آسان

رابط کاربرپسند تیم‌یار، کار با سیستم ERP را به سادگی کار با برنامه‌های روزمره کرده است.

حذف هزینه‌های تهیه سرور و زیرساخت شبکه

برای استقرار سیستم ERP ابری تنها یک رایانه اداری و یک مرورگر اینترنت کافی است.

تحت دامنه تیم‌یار

ERP ابری تیم‌یار بر روی دامنه شرکت تیم‌یار ارایه می‌شود و شما برای استفاده از این سیستم نیاز به تهیه دامنه جداگانه ندارید.

زمان راه‌اندازی کوتاه‌تر

با سیستم ERP ابری در زمان تامین زیرساخت‌های فنی و آماده‌سازی تجهیزات صرفه‌جویی کنید.

سرعت نصب و بارگذاری بالاتر

چابک و در زمانی کوتاه‌تر به سیستم ERP کسب‌وکارتان متصل شوید.

بک‌آپ‌گیری خودکار

نسخه‌های پشتیبان اطلاعات‌ سازمان‌تان بدون هیچ هزینه‌ای همواره در دسترس‌تان قرار دارند.

 

ERP ابری تیم‌یار یک دفتر کار مجهز است

فرض کنید دفتر کاری مجهز به آخرین سیستم‌های نرم‌افزاری در اختیار دارید. این دفتر دیوارهایی شیشه‌ای دارد که از طریق‌شان می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته تمام گوشه‌وکنارهای کسب‌وکارتان را ببینید و با استفاده از دستیاران هوشمند خود در لحظه گزارشات ترکیبی و تحلیلی گذشته و آینده‌نگری از کل فرایندهای عملیاتی سازمان روی میز کارتان داشته باشید. خرید چنین دفتر کاری بی‌شک اگر وجود داشته باشد، هم گران‌قیمت است و هم به هزینه‌های نگهداری و پایش بسیار بالایی نیاز دارد. ERP ابری تیم‌یار اما با سرویس EaaS خود راهکاری کم‌هزینه برای مجهز کردن کسب‌وکار شما به چنین دفتر کاری پیشنهاد می‌کند؛ می‌توانید با پرداخت حق اشتراکی به‌صرفه و ماهیانه این دفتر و تمامی امکانات آن را در اختیار بگیرید.

 در ERP ابری تیم‌یار، سرورهایی که سیستم ERP شما روی‌شان اجرا می‌شود، در فضای ابری و روی سرورهای تیم‌یار قرار دارند. حالا چرا این مسئله مهم است؟ چون دیگر لازم نیست سرمایه‌تان را صرف خرید فیزیکی چنین سرورها و تجهیزاتی کنید. لازم نیست برای نگهداری از این تجهیزات کسی را استخدام کنید و نسخه‌های پشتیبان مختلفی از اطلاعات‌تان تهیه و نگه‌داری کنید. و مجبور نیستید برای اجرای نرم‌افزار ERPتان لایسنس نرم‌افزار بخرید. همه‌ این‌ها باعث می‌شود به‌خصوص در کسب‌وکارهایی که ترجیح می‌دهند سرمایه‌شان را به‌جای نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای کامپیوتری، صرف ماشین‌آلات و تجهیزات ارزش‌آفرین‌تر کنند، مقدار چشمگیری در هزینه‌ها صرفه‌جویی شود.

 

 

سفری شخصی به اعماق

معروف است که نرم‌افزارهای ERP دریاهایی هستند به عمق چند سانتی‌متر؛ معروف است در این نرم‌افزارها بیش از «عمق» به «وسعت» و تعداد ماژول‌ها و سیستم‌ها توجه شده. آفتی که در عمل، بسیاری از آن‌ها را انعطاف‌ناپذیر، ناکافی، و غیرتخصصی کرده است. تیم‌یار اما بر عمق متمرکز است. سال‌ها تحقیق و توسعه در کنار برگزاری مداوم جلسات کارگروه‌های تخصصی، منجر به طراحی و ارایه راهکارهای متنوعی در تیم‌یار شده است که به شما امکان می‌دهد تجربه‌ای «شخصی» از نرم‌افزار ERP تیم‌یار داشته باشید. راهکارهای تخصصی تیم‌یار به شما امکان می‌دهند بسته به نیاز و حوزه فعالیت‌تان تا هر عمقی که در مسیر توسعه به آن نیاز دارید، پیش بروید. راهکارهای تیم‌یار به مدیران اجازه می‌دهند در دل یک نرم‌افزار، تجربه‌ها و کاربردهایی سراسر متفاوت و منحصربه‌فرد داشته باشند. این مهم‌ترین تمایز تیم‌یار است؛ تضمین توسعه.

 

 

 

 

 

ویژگی‌های کلیدی نرم‌افزار ERP تیم‌یار

 • شناسایی و حذف گلوگاه‌های عملیاتی و کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری
 • سهولت دسترسی فقط با یک نام کاربری و رمز عبور
 • کاهش مدت‌زمان خواب محصول در انبار و افزایش گردش سرمایه با ایجاد یکپارچگی بین واحدهای برنامه‌ریزی، تولید و انبار
 • بالارفتن سرعت‌ عمل واحدهای فروش و بازاریابی از طریق یکپارچگی ایجاد شده با سیستم CRM
 • چابکی بی‌نظیر در سازمان با ایجاد یکپارچگی در تمام بخش‌ها
 • حذف فرایندهای هزینه‌بر و زائد در سازمان با ایجاد ارتباط موثر بین بخش‌های مختلف آن
 • ارایه گزارش‌های یکپارچه از تمام فرایندهای زنجیره تامین، تولید و فروش و هزینه‌های عملیاتی
 • استفاده از گزارش‌های سیستم حسابداری مدیریت و پیش‌بینی آینده سازمان و سودآوری پروژه‌ها
 • استفاده از گزارش‌ها و تحلیل‌های هوش تجاری برای تصمیم‌گیری درباره امور حیاتی سازمان
 • حذف هزینه‌های بایگانی فیزیکی اسناد و مدارک با ثبت کلیه آن‌ها در سیستم اسناد
 • امکان انجام فرایند دورکاری کارکنان و نظارت بر آن بدون وارد آمدن ذره‌ای خلل بر روند انجام امور
 • امنیت بالاتر و عدم سو استفاده از داده‌های شرکتی توسط کارمندان و افرای که دسترسی به تجهیزات دارند
 • یکپارچه‌سازی داده‌های سازمانی در یک محل و به‌اشتراک‌گذاری سریع‌تر و راحت‌تر آن‌ها
 • کاهش هزینه‌ها در حوزه‌ خرید تجهیزات، استخدام نیروی متخصص، امنیت داده‌ها، استهلاک تجهیزات و...
 • جلوگیری از نشتی داده‌ها و اطلاعات حیاتی سازمان در فرایند انتقال و نگهداری از سرورها یا بروز مشکلات فنی در آن‌ها

 

 

 

از ابرها تا شما فاصله‌ای نیست

به‌عنوان یک مدیر ممکن است لازم بدانید در ابتدای راه، کارکنان سازمان را برای مدتی با فرهنگ یکپارچگی سیستم ERP تیم‌یار آشنا کنید؛ ممکن است هنوز در مورد به کار بردن سیستم ERP در تار و پود شاکله کسب‌وکارتان تردید داشته باشید؛ یا شاید در نظر دارید متناسب با اندازه و بودجه کنونی سازمان خود به یک راهکار سطح جهانی متصل شوید و پس از رشد کسب‌وکار، بدون ریسک، سطح خدمات و امکانات نرم‌افزار ERP خود را گسترش دهید و مالک لایسنس سیستم ERP خود شوید. به هر شکل، در هر زمان می‌توانید بدون هزینه زمانی و اقتصادی استقرار از نرم‌افزار ERP ابری تیم‌یار به نسخه ERP اختصاصی تیم‌یار مهاجرت کنید.

 

 

زیرسیستم‌های نرم‌افزار ERP ابری تیم‌یار

در نسخه ابری نرم‌افزار ERP تیم‌یار، از تمامی سیستم‌ها و زیرسیستم‌های ERP تیم‌یار بهره‌مند خواهید شد. 

 

 

ERP ابری تیم‌یار، غولی در کسب‌وکار شما

از یک نرم‌افزار ERP چه انتظاراتی دارید؟ در افسانه‌ها آمده که غول چراغ جادو می‌تواند سه خواسته شما را برآورده کند؛ ERP قدرتمند تیم‌یار اما با بیش از ۳۳ ماژول مختلف و کاربردی خود می‌تواند کلیه خواسته‌های فرایندی کسب‌وکار شما را اجابت و حرکت شما را به سوی اهداف‌تان، تسریع کند. نرم‌افزار ERP تیم‌یار با بیش‌ از ۱۰۰ سیستم و زیرسیستم باعث ایجاد یکپارچگی واقعی در سازمان شما می‌شود و به آن چابکی و دقتی فوق‌العاده در انجام فرایندها و امور روزانه می‌بخشد. تمامی ماژول‌های موجود در ERP تیم‌یار با بررسی و نیازسنجی دقیق صنایع و صنوف مختلف تولید و در میدان عمل آزموده شده‌اند؛ ماژول‌هایی که هریک نماینده بخشی از عملیات سازمان شما هستند و در ترکیب با یکدیگر می‌توانند راهکارهایی منحصربه‌فرد و خلاقانه در اختیار کسب‌وکارتان بگذارند.

 

 

در تمام طول مسیر همراه‌تان هستیم

از لحظه‌ای که سفارش استقرار ERP ابری تیم‌یار خود را ثبت می‌کنید، جمعی از مختصصان تیم‌یار در کنار شما قرار خواهند گرفت. وظیفه این تیم، شناخت صحیح فرایندهای جاری سازمان شما و پیاده‌سازی آن‌ها به‌شکلی بدون خطا در نرم‌افزار ERP کسب‌وکارتان است. اما استقرار پایان راه نیست؛ پایان عملیات استقرار و آغاز استفاده شما از ERP ابری تیم‌یار برای ما آغاز مسیری‌ست مشترک و تعاملی سازنده. تیم پشتیبانی و آموزش تیم‌یار، در تمام طول مسیر توسعه کسب‌وکارتان فعالانه در کنار شما و آماده پاسخ‌گویی به سوالات و برگزاری دوره‌های آموزشی متنوع و جامع برای تمامی کارکنان سازمان‌تان خواهند بود. مرکز آموزش تیم‌یار تمامی امکانات ماژول‌های متنوع نرم‌افزار ERP ابری تیم‌یار را به شکل آنلاین و یا غیرهمزمان در سطح‌های مختلف به کارکنان سازمان شما آموزش می‌دهد و شما را با پتانسیل‌های عمیق نرم‌افزار ERP خود کاملا آشنا می‌کند.

 

`
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}