یکپارچگی فرآیند فروش در یک کسب و کار بازرگانی و خدماتی از سفارش تا تحویل کالا

در کسب‌و‌کارهای بازرگانی یا خدماتی، فروشگاه آنلاین تیم‌یار این امکان را به شما می‌دهد که از طریق پورتال یا سایت خود، محصولات و خدمات خود را عرضه کنید. تمام مراحل بصورت خودکار در سیستم شما جریان می‌یابد و مشتریان می‌توانند بصورت آنلاین در جریان روند کار قرار بگیرند.

 

 

 

یکپارچگی فرآیند فروش در یک کسب و کار تولیدی از سفارش محصول تا تحویل کالا

اگر یک کسب‌و‌کار تولیدی دارید، تیم‌یار این امکان را به شما می‌دهد که فرآیند تولید تا فروش محصول خود را کاملا خودکار، یکپارچه و با هزینه کم تکمیل کنید. گزارش تمام فرآیندها را بصورت کامل و یکپارچه به کمک سیستم گزارش ساز هوشمند (BI) در ERP تیم‌یار ببینید و تصمیمات سریع و مبتنی بر اطلاعات واقعی بگیرید.

 

 

 

یکپارچگی به معنی تیم‌یار - راهکار مدیریت ارتباط با مشتریان

یکی از دغدغه‌های بزرگ سازمان‌ها، پراکندگی اطلاعات و داده‌ها در بخش‌های مختلف سازمان است. با استفاده از سیستم CRM تیم‌یار، این امکان برای شما ایجاد می‌شود که اطلاعات مربوط به مخاطبین را یکپارچه کنید و به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید.  وظیفه اصلی CRM تیم‌یار یکپارچه‌سازی اطلاعات در تمام سیستم می‌باشد.

 

 

 

یکپارچگی به معنی تیم‌یار-سیستم تیکتینگ از ثبت درخواست تا حصول نتیجه

با استفاده از سیستم تیکتینگ تیم‌یار، مشتری درخواست خودش رو مطابق با فرم از پیش تعریف شده در وب‌سایت شما ثبت می‌کند و یا از طریق ربات تلگرام، آنلاین خودش با کارشناسان شما صحبت می‌کند. هر درخواست با توجه به موضوع انتخاب شده توسط کاربر، به طور خودکار به واحد مربوطه و کارشناس مسئول وصل شده و در سازمان به گردش درمی‌آید. مخاطب شما می‌تواند تیکت خودش را از طریق کاربری تیم‌یارش پیگیری کند و در جریان روند انجام کار قرار بگیرد، با مسئول مربوطه صحبت کرده و نتیجه کار را هم آنجا مشاهده کند.

 

 

 

یکپارچگی به معنی تیم‌یار - فرآیند استخدام از درخواست جذب تا صدور حکم پرسنلی 

فرآیند استخدام تنها با درخواست مدیر واحد در نرم افزار ERP تیم‌یار شروع می‌شود. کافیست فرم استخدام شغل مورد نظر خود را در سایت و یا پورتال منابع انسانی قرار دهید و از متقاضی بخواهید که فایل رزومه خودش را از همین طریق ارسال کند تا مستقیما در سوابقش ذخیره شود. تمام جریانات روند استخدام را می‌توانید در هر مرحله مجزا پیگیری کنید.

 

 

 

تیم یار - مزایای نرم افزارهای یکپارچه نسبت به نرم افزار

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}