گروه آموزش تیم‌یار

گروه آموزش تیم‌یار عضوی از خانواده بزرگ تیم‌یار است. این گروه، مجموعه‌ای از کارشناسان فنی با مدارک دانشگاهی در سطح کارشناسی ارشد در رشته‌های مهندسی فناوری اطلاعات (IT)، مدیریت صنعتی، مدیریت اجرایی و ... بوده و توانایی تدریس و فنی بودن از شاخصه‌های اثربخش اساتید گروه آموزش به‌‍شمار می‌آید. در این گروه، همه اعضا حداکثر توانایی خود را در کارایی و بهبود فرایند آموزش (تدریس، تولید محتوا متنی و ویدیویی، توسعه دوره‌ها و سرفصل‌ها، بهبود نرم افزار‌ها و دیگر ابزار آموزشی و ...)، به‌کار گرفته و دوره‌های آموزشی مجازی زنده و ضبط شده، متناسب با نیازمندی مشتریان را تولید و ارائه می‌نمایند. همچنین، علاوه بر دوره‌های آموزشی سیستم‌های تیم‌یار، این گروه قصد گسترش دوره‌های آموزشی خود را در زمینه کسب و کار‌های متفاوت دارد.

هدف اصلی این تیم، آموزش حرفه‌ای و تخصصی تمامی سیستم‌ها به مشتریان و پرسنل و ارتقاء سطح دانش سازمانی است. این آموزش‌ها بیشتر جنبه فنی و حرفه‌ای داشته و با هدف ایجاد نیروی واقعی تکنیکال و متخصص تهیه شده است. نگاه اصلی ما در این مسیر، رضایتمندی مشتریان است.

 

آموزش مجازی زنده

برگزاری جلسات آموزش مجازی زنده، مطابق با تقویم آموزشی و انجام هماهنگی‌های لازم با اساتید دوره و دانش‌پذیران، برگزار می‌گردد. (راهنمای ثبت نام دوره)

 

 

 

آموزش مجازی ضبط شده

با توجه به شیوع کرونا، نیاز مشتریان و پرسنل، بهبود فرایندهای آموزشی و افزایش بهره‌وری در فرایند آموزش مجازی، ایجاد فیلم‌های آموزشی استاندارد تیم‌یاری به اولویت‌ کاری گروه آموزش تبدیل شد و دوره‌های آموزشی مجازی ضبط شده (فیلم‌های ضبط شده از سیستم‌های تیم یار بدون حضور بر خط استاد) برای کاربران آزاد، پرسنل و مشتریان گرامی ارائه می‌گردد. (راهنمای ثبت نام دوره)

 

آزمون و گواهینامه

در صورت تمایل به اخذ گواهینامه تیم‌یار، گواهینامه سیستم و سطح مورد نظر بعد از شرکت در آزمون مربوطه و کسب نمره قبولی صادر می‌شود. (راهنمای ثبت نام و اخذ گواهینامه)

 

 

 

 

برنامه‌های آتی

با یاری خداوند متعال برانیم؛ تا با ایجاد ساختار جدید آموزشی و بهبود و گسترش آن به آموزشگاه رسمی تیم‌یار، علاوه بر آموزش‌های مجازی ضبط شده سیستم‌های تیم‌یاری، به آموزش مفاهیم پایه مرتبط (مالی، اداری، پرسنلی، اتوماسیون اداری، تولید، DB ،BI، گزارشات تحلیلی و تخصصی، صرافی و ... ) با فضای ERP تیم‌یار و آموزش‌های عمومی و تخصصی مرتبط با کسب و کار‌ها و... بپردازیم.

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}