کاهش قیمت‌های نرم‌افزار ERP و راهکارهای تیم‌یار

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، قیمت لایسنس اختصاصی و کاربران هردو نسخه اختصاصی و ابری نرم افزار ERP و راهکارهای تخصصی این مجموعه کاهش یافت. هدف غایی مجموعه تیم‌یار همواره بر ساخت مسیری هموار برای کسب‌وکارهای ایرانی و کمک به رشد و توسعه آن‌ها بوده است. از این رو این مجموعه دانش‌بنیان به‌منظور حمایت از صنایع داخلی و کمک به رشد آن‌ها و حمایت از ادامه این مسیر اقدام به کاهش بیش از پنجاه درصدی قیمت لایسنس اختصاصی و هر کاربر نرم‌افزار ERP خود کرده است.   

 

 

این کاهش قیمت به سازمان‌ها و صنایع کشور کمک می‌کند تا با هزینه‌ای به مراتب کم‌تر بتوانند از ویژگی‌ها و توانمندی‌های این نرم‌افزار قدرتمند استفاده کنند و بدون نیاز به نرم‌افزارهای جزیره‌ای و نمونه‌های خارجی که امنیت و ثبات پایینی دارند به رشد سازمان خود سرعت ببخشند. نرم‌افزار ERP تیم‌یار با بیش از ۳۰ ماژول و ۱۰۰ سیستم و زیرسیستم کاربردی عمده نیازهای سازمان‌های صنعتی و غیرصنعتی در اموری چون مالی و حسابداری، تولید، انبارداری، مدیریت ارتباط با مشتریان، مدیریت سرمایه‌های انسانی و... را برآورده می‌سازد و به آن‌ها یکپارچگی و چابکی فوق‌العاده بالایی می‌بخشد. همچنین راهکارهای تخصصی و قابل سفارشی‌سازی این نرم‌افزار به کمک سازمان‌هایی می‌آید که برای خودکارسازی و نظارت دقیق بر فرایندهای منحصر به سازمان‌شان به‌ دنبال راهکارهای نرم‌افزاری دقیق، چابک و یکپارچه هستند.

نرم‌افزار ERP تیم‌یار با ایجاد یکپارچگی در تمام بخش‌های سازمان و خودکارسازی فرایندهای آن به مدیران و تصمیم‌سازان مجموعه‌های صنعتی و غیر صنعتی کشور کمک می‌کند تا برنامه‌ریزی رشد و توسعه خود را بر مبنای داده‌های شفاف و همیشه در دسترس انجام دهند و درگیر حلقه‌های معیوب فرایندی نشوند. همچنین گلوگاه‌های سازمان را به درستی شناسایی کنند و برای رفع آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهند. شرکت تیم‌یار با کاهش قیمت محصولات خود این بار سعی کرده تا بار سنگین قیمت‌ نرم‌افزار ERP را کم‌تر کند تا مجموعه‌های ایرانی بتوانند با بودجه‌های محدودتر از امکانات و توانمندی‌های یک نرم‌افزار بومی، قدرتمند، یکپارچه و چابک استفاده کنند و سازمان خود را به سوی رشد و توسعه پیش ببرند.

 

با ERP تیم‌یار آشنا شوید

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}