ERP چیست؟

ERP مخفف Enterprise Resource Planning می‌باشد که به معنای برنامه‌ریزی منابع سازمانی می‌باشد، کلیه فعالیت‌هایی که در بخش‌های مختلف یک سازمان صورت می‌گیرد را می‌توان در یک نرم‌افزار جامع ERP به صورت یکپارچه در دسترس داشت.

نرم‌افزار‌های ERP ایجاد کننده یک سازمان یکپارچه هستند به طوریکه با ارائه راهکار‌های مناسب و زمان‌بندی پروژه‌ها یک سازمان را برای رسیدن به اهداف خود سوق می‌دهند.

 

با نرم‌افزار ERP تیم‌یار بیشتر آشنا شوید

 

 

تمامی کارها و پیگیری‌هایی که لازم است تا در بخش‌های مختلف یک سازمان صورت پذیرد را می‌توان در نرم‌افزار‌های ERP یکپارچه بدون ایجاد اختلال در بخش‌های دیگر سازمان انجام داد.

بخش‌هایی نظیر اتوماسیون اداری، منابع انسانی، حسابداری، خرید، فروش، انبار و .. را می‌توان در یک نرم‌افزار ERP داشت.البته لازم به ذکر است که حتی می‌توان نرم‌افزار‌های ERP  را به صورت سفارشی‌ در اختیار داشت تا بخش‌های مورد نیاز را به صورت دلخواه در یک نرم‌افزار داشت.

ازجمله مزایای استفاده از نرم‌افزار‌های ERP می‌توان به کاهش و یا حذف مصرف کاغذ در سازمان‌ها، تسریع در انجام امور اداری،دسترسی سریع به اسناد و مدارک، پیگیری و زمان‌بندی پروژه‌ها، حفظ امنیت نگه‌داری از آرشیو اسناد و مدارک اشاره نمود.

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}