همکاری راهبردی تیم‌یار و مجموعه مشاوره مدیریت طراحان پدیدار نت

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، از ابتدای سال همکاری دوطرفه و راهبردی بین مجموعه دانش‌بنیان تیم‌یار و مجموعه طراحان پدیدار نت فعال در حوزه مشاوره مدیریت آغاز شده است. این همکاری مشترک در مرحله اول در راستای بهینه‌سازی راهکارهای مدیریتی و فرایندها و سیستم‌های موجود در مجموعه تیم‌یار و استفاده از دانش و تخصص مشاوران مجموعه پدیدار بوده و مرحله بعد تکمیل نقاط قوت دوطرف بوده است.

این همکاری البته زمینه‌های مشترک بین طرفین را هم شامل می‌شود، مجموعه مشاوره مدیریت پدیدار فعال در بهینه‌سازی سیستم‌ها و فرایندهای سازمانی موجود و مجموعه تیم‌یار با دیدگاه یکپارچه‌سازی فرایندها در عمل تکمیل‌کننده فعالیت‌های یکدیگرند که این مهم باعث ایجاد هم‌افزایی بالایی بین این دو مجموعه برای پیاده‌سازی استراتژی‌های تعریف شده است. البته لازم به ذکر است که برای سالیان متوالی، همکاری مجموعه‌های مشاوره تخصصی مدیریت با شرکت‌های تولیدکننده و ارائه‌دهنده نرم‌افزار ERP در سطح جهان امری متداول و بدیهی بوده است و این اتفاق هم‌اکنون در تیم‌یار در حال انجام است.

 

 

حوزه‌های همکاری بین مجموعه‌های تیم‌یار و پدیدار در سه حوزه کامل‌کردن فرایندهای یکدیگر، یعنی استفاده متقابل طرفین از امکانات و توانمندی‌ها، از بین بردن خلاء‌های موجود در کسب‌وکارهایی که هم‌اکنون در حال استفاده از خدمات دو طرف هستند و استفاده از ظرفیت‌های موجود دو طرف برای حمایت از کسب‌وکارهای ایرانی به‌خصوص استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا انجام می‌شود.

چشم‌انداز این همکاری ارائه و صادرات محصولات و خدمات دو طرف به خارج مرزهای ایران و ایفای نقش به‌عنوان بازیگری قدرتمند در عرصه بین‌المللی در زمینه نرم‌افزار و مشاوره‌های مدیریت است.

فعالیت مجموعه طراحان پدیدار نت در چهار حوزه مشاوره منابع انسانی، از طراحی فرایندها و سیستم‌ها تا توسعه رهبران سازمانی، تدوین استراتژی‌ها از تدوین تا اجرا و نظارت بر اجرا، برندینگ و مارکتینگ از برنامه‌ریزی تا لانچ کمپین‌های بازاریابی و سیاست‌گذاری‌ها و مدیریت عمومی انجام می‌گیرد. وجه تمایز این مجموعه از سازمان‌های مشابه را می‌توان در وجود تفکر طراحی‌نگر و طراحی محور دانست. این مجموعه اجرای پروژه‌های مختلف و نظارت بر آن‌ها را از سطح طراحی فرایندها و تا اجرا و نظارت بر آن انجام می‌دهد.

به‌طور قطع این همکاری مشترک و راهبردی برای طرفین نتایج فراوانی همراه خواهد داشت و وقوع اتفاقات مثبت را در آینده‌ای نزدیک نوید می‌دهد.

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}