رونمایی از ماژول Gateway تیم‌یار

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، در راستای افزایش هرچه بیش‌تر یکپارچگی، چابکی و انعطاف‌پذیری نرم‌افزار ERP تیم‌یار، متخصصان این مجموعه دانش‌بنیان اقدام به توسعه ماژول «گِیت‌وِی» (Gateway) کرده‌اند. این ماژول امکان اضافه کردن سیستم‌ها و نرم‌افزارهای مورد استفاده در کسب‌وکارها که در ERP تیم‌یار تعریف نشده‌اند را به این نرم‌افزار ممکن می‌کند.

 

ماژول Gateway تیم‌یار

 

ماژول گِیت‌وی پس از ماه‌ها تحقیق و توسعه و نیازسنجی دقیق از کاربران نرم‌افزار ERP تیم‌یار توسعه داده شده است و هدف آن ایجاد یکپارچگی بیش‌تر بین نرم‌افزار ERP تیم‌یار و سایر نرم‌افزارهای مورد استفاده در کسب‌وکارها است. کاربران ERP تیم‌یار با استفاده از این ماژول می‌توانند بدون کوچک‌ترین مشکلی هر سیستم و نرم‌ا‌‌فزاری که نیاز دارند را در قالب یکی از ماژول‌های ERP تیم‌یار پیاده‌سازی و از آن استفاده کنند.

ویژگی مهم این ماژول امکان توسعه ماژول‌ها و سیستم‌های جدید بدون نیاز به یکی بودن زبان برنامه‌نویسی آن‌ها با زبان نرم‌افزار ERP تیم‌یار است. این یعنی کاربران قادر خواهند بود با هر زبان برنامه‌نویسی سیستم و نرم‌افزار مورد نیاز خود را طراحی کنند، توسعه دهند و با استفاده از ماژول گیت‌وی از آن در قالب یکی از ماژول‌های نرم‌افزار ERP تیم‌یار استفاده کنند. همچنین کاربران محدودیتی در تعداد ماژول‌های تعریف شده ندارند و بنا به نیاز می‌توانند هر تعداد سیستم و نرم‌افزار را در قالب ماژول گیت‌وی به نرم‌افزار ERP خود اضافه کنند.

توسعه این ماژول به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا نیازهای نرم‌افزاری خود را، بدون محدودیت، در داخل نرم‌افزار ERP تیم‌یار پیاده‌سازی کنند. بدین ترتیب سایر نرم‌افزارها و سیستم‌های موجود در سازمان کاملا با نرم‌افزار ERP تیم‌یار یکپارچه و هماهنگ می‌شوند. انتقال داده‌ها بین دو سیستم نیز از طریق یک API ممکن می‌شود تا کسب‌وکارها هیچ نگرانی از بابت انتقال داده‌های خود بین دو سیستم نرم‌‌افزاری نداشته باشند.

ماژول گیت‌وی تیم‌یار سطح یکپارچگی و انعطاف‌پذیری نرم‌افزار ERP تیم‌یار با سایر سیستم‌ها و نرم‌افزارهای سازمانی را به گونه‌ای ارتقا می‌دهد که کسب‌وکارها به‌راحتی می‌توانند آن‌چه نیاز دارند را بدون کوچک‌ترین مشکلی در قالب نرم‌افزار ERP‌ خود توسعه دهند.

نرم‌افزار ERP تیم‌یار با بیش از ۳۰ ماژول، ۱۰۰ سیستم و زیرسیستم و انواع راهکارهای تخصصی ابزاری قدرتمند برای رشد و توسعه سازمان‌ها است. اضافه شدن ماژول گیت‌‌وی به این نرم‌افزار به کسب‌وکارها امکان می‌دهد در کنار استفاده از قابلیت‌های گسترده آن، سیستم‌ها و نرم‌افزارهای موردنیازشان را نیز در آن توسعه دهند.

 

با ERP تیم‌یار آشنا شوید

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}