سلام! من میلاد میرمحمدصادقی هستم،
مدیر ارتباطات بازاریابی تیم‌یار

 

تحصیلاتم را در مقطع دکترای تخصصی در زمینه‌ی علوم ارتباطات به پایان رسانده‌ام و چندسالی‌ست در کنار معلمیِ گاه‌وبی‌گاه، در زمینه‌ روابط عمومی، تبلیغات و بازاریابی کسب تجربه می‌کنم. حاصل این سال‌ها یکی دو جلد کتاب و چند مقاله بوده و کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی مختلف در دانشگاه‌های کشور.

از سال ۱۳۹۹ افتخار پیوستن به تیم‌یار را دارم و سعادت همکاری با تیمی که به اعتقادم از هماهنگ‌ترین و توانمندترین تیم‌های شغلی این سال‌های زیسته‌ام بوده.

تیم‌یار برای من در یک جمله نمی‌گنجد... تیم‌یار برای من یعنی اعتماد؛ اعتمادی متقابل و سازنده که باعث می‌شود بتوانی با خیال راحت بهترینت را ارایه کنی. تیم‌یار برای من یعنی یکپارچگی؛ نه تنها در ظاهر و سطح نرم‌افزار، که در سطح تیمی از متخصصان کوشا، جوان و توانمند. تیم‌یار برای من یعنی فرصت خلق؛ یعنی شوق آرام‌ناپذیر ساختن چیزی که می‌دانی دنیا را به جایی بهتر تبدیل می‌کند.

و به‌عنوان عضوی از تیم ارتباطات بازاریابی تیم‌یار، مسئولم که این ارزش‌ها را بدون اغراق، ساده، و صادقانه به صاحبان کسب‌وکار و تصمیم‌سازان صنایع کشور منتقل کنم.

مسیری طولانی در پیش است و ایده‌های توسعه بسیار؛ و امید و انگیزه‌ای فراوان که از رشد هرروزه‌ دانش فنی مدیران کشور نشئت می‌گیرد.


میلاد میرمحمدصادقی، مدیر ارتباطات بازاریابی

 
 
 marketing@teamyar.com
۷۲۵ ۲۵ ۳۲۱ (۰۲۶)
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}