سلام! سجاد سعیدی هستم،
مدیر استقرار و پشتیبانی تیم‌یار.

 

از سال ۱۳۸۸ تا امروز در زمینه‌های مختلف استقرار و پشتیبانی، از سیستم‌های MIS گرفته تا ERP در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف کشور کسب تجربه می‌کنم. از سال ۱۳۹۹ به جمع خانواده بزرگ تیم‌یار پیوستم.

تیم استقرار و پشتیبانی مجموعه‌ دانش‌بنیان تیم‌‌یار از پانزده نفر نیروی متعهد و متخصص با تجربه‌های گوناگون در زمینه‌های مختلف علمی و عملی تشکیل شده است که به سبب نیاز به دانش فنی نرم‌افزار در هر دو حوزه (استقرار و پشتیبانی) در قالب یک تیم یکپارچه به کاربران و سازمان‌های کشور خدمت‌رسانی می‌کند.

حمایتگری، پیگیری، اهمیت، و صبر مهم‌ترین اصول و شاخصه‌های شخصیتی و عملیاتی همکاران من در تیم استقرار و پشتیبانی تیم‌یار هستند. هدف تیم ما دادن اطلاعات به مشتریان تیم‌یار به‌شکلی قابل فهم و حل مشکلات آن‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن است و در این مسیر از حداکثر توان خود برای انتقال تجربه‌ای دلچسب و آرامش‌بخش به کاربران تیم‌یار استفاده می‌کنیم.

تیم‌یار برای من، برخلاف بسیاری از شرکت‌ها، مجموعه‌ای‌ست به‌معنای واقعی کلمه، «انسان‌محور». من و یکایک همکارانم احساس می‌کنیم می‌توانیم با کمک فضای سازنده‌ حاکم در تیم‌یار، ظرفیت‌های‌ عملیاتی و علمی خود را به شکل ایده‌آلی گسترش دهیم؛ و این یعنی امکان خدمات‌رسانی بهتر به کاربران عزیز تیم‌یار.


سجاد سعیدی، مدیر استقرار و پشتیبانی

 

 
 imp@teamyar.com
۳۷۰ ۲۵ ۳۲۱ (۰۲۶)
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}