درباره شرکت تیم‌یار ‌کیش (دانش‌بنیان)

شرکت تیم‌یار‌ کیش از سال ۱۳۸۸ با رویکردی دانش‌بنیان و با هدف تولید یک «نرم‌افزار مدیریت جامع یکپارچه کسب‌وکار» که در میانه راه «تیم‌یار»، «TeamYar Modern ERP» نام گرفت آغاز به کار کرد.

ERP تیم‌یار تنها محصول شرکت تیم‌یار کیش است.

این شرکت با یک برنامه منسجم و هدفمند و با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص، متعهد و کارآزموده خود توانسته زیرساخت نرم‌افزار یکپارچه منحصربه‌فردی را توسعه دهد که در بیش‌تر کسب‌و‌کارها کارآمد است. یکپارچگی، امنیت، انعطاف‌پذیری و تمام ایرانی‌بودن هم در طراحی و هم در تولید، «تیم‌یار» را از دیگر رقبای خود متفاوت و متمایز ساخته است.

شرکت تیم‌یار‌ کیش همگام با آخرین دستاوردها و استانداردهای جهانی در حوزه فناوری اطلاعات و توسعه نرم‌افزاری یکپارچه؛ در جهت تحقق هدف دیجیتالی‌ شدن کسب‌و‌کارها گام برداشته و امکان مدیریت، سازماندهی و تجارتی امن، سریع و آسان را برای کاربران ERP ایرانی تیم‌یار فراهم کرده است.

نرم‌افزار جامع، قدرتمند و تحت‌وب ERP تیم‌یار برای استفاده صاحبان کسب‌و‌کارهای کوچک تا سازمان‌ها و تشکیلات بزرگ توصیه و عرضه می‌شود.

 

تیم‌یار کیست؟ (تیم‌یاری‌ها)

 

تیم‌یار ما هستیم که با امید به خدا، دست به دست هم داده‌ایم تا با کمک به خود و دیگران در بستر تکنولوژی روز، جهانی بهینه‌تر، آسان‌تر و بهتر بسازیم.

تیم‌یار ما هستیم که با قصد مشترکی برای چشم‌انداز و ماموریتی مشخص، همراه و همدل یک‌دیگر شده‌ایم.

تیم‌یار ما هستیم که با برترین تکنولوژی‌های روز جهان، محصولی دانش‌بنیان، ایرانی، متفاوت و یکپارچه را تاکنون توسعه داد‌ه‌ایم.

تیم‌یار ما هستیم که با تمام فراز و نشیب‌های کشور عزیزمان ایران، همچنان راسخ و استوار ایستاده‌ایم و پیش می‌رویم.

تیم‌یار ما هستیم که با وجود جوان‌ بودن محصول‌مان (ERP تیم‌یار ۱۰ ساله) همچنان امیدوار و همراه مشتریان‌مان هستیم. (مشتریان)

تیم یار

 

چشم‌انداز

چشم‌انداز ما همه‌گیر شدن تیم‌یار در کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک، تبدیل شدن به برند محبوب مدیران و قرارگرفتن در زمره فضاهای کار دیجیتال (ERP) برتر دنیا است .

 

ماموریت

ماموریت ما ایجاد یکپارچگی و چابکی نظام‌مند اطلاعات و توسعه مدیریت هوشمند کسب‌و‌کارها و سازمان‌های پیشرو دنیا است.

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}