رونمایی از ترکیب‌بندی تازه لوگوی تیم‌یار

شرکت دانش‌بنیان تیم‌یار در راستای سیاست‌گذاری‌های کلان خود در طراحی راهکارهای نرم‌افزاری نوآورانه مدیریت کسب‌وکار و با توجه به ویژگی‌های بازارهای هدف این مجموعه از ترکیب‌بندی‌های جدید لوگوی خود رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار در ترکیب‌بندی تازه لوگوی این مجموعه، با توجه به ماهیت فراگیر راهکارهای سازمانی تیم‌یار، دو واژه «فضای کار» با منظور یادآوری جامعیت و فراگیری خدمات نرم‌افزاری مجموعه دانش‌بنیان تیم‌یار به لوگوی پیشین آن افزوده شده است.  

لوگوی جدید مجموعه تیم‌یار بر معرفی راهکار جدید و بی‌رقیب خود در بازار کشور، یعنی «فضای کار تیم‌یار» تاکید دارد. فضای کار تیم‌یار یک سرویس دیجیتالی مبتنی بر پردازش ابری‌ست که به پشتوانه نرم‌افزار ERP قدرتمند تیم‌یار به بازار آمده تا شکل کار را دستخوش تغییراتی بنیادی نماید و به‌عنوان یک دفتر کار دیجیتال آن را منعطف‌تر، کارآمد‌تر و شفاف‌تر کند و در قدم آخر جایگزین و مکملی جامع برای دفتر کار فیزیکی باشد.

 

فضای کار تیم‌یار بخش عمده‌ای از نیاز کسب‌و‌کارها به دفاتر فیزیکی را از بین می‌برد و محدودیت‌های فیزیکی و جغرافیایی استخدام و به‌کارگیری نیروهای مختصص را از میان برمی‌دارد. فضای کار تیم‌یار علاوه‌بر این‌که باعث کاهش هزینه‌های جاری و دفتری می‌شود، کسب‌وکارهای کشور را در مسیر بزرگان جهان قرار می‌دهد و آن‌ها را وارد عصر فضای کار دیجیتال و نوع جدیدی از فعالیت‌های شغلی‌شان می‌کند.

نرم افزار ERP تیم‌یار با در اختیار داشتن بیش‌از ۳۰ ماژول، آن‌چه که کسب‌وکارهای صنعتی و غیرصنعتی به‌ آن نیاز دارند را در اختیارشان قرار می‌دهد و یکپارچگی سازمانی را در تمام سطوح به‌وجود می‌آورد.

گفتنی‌ست از این‌پس، تمامی مکاتبات و قراردادهای مجموعه تیم‌یار با استفاده از ترکیب‌بندی‌های جدید معتبر بوده و انجام و منعقد خواهد شد.

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}