فضای کار دیجیتال تیم‌یار در راه بازار

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، محصول جدید این مجموعه دانش‌بنیان در حوزه فضای کار دیجیتال در آینده‌ای نزدیک به بازار معرفی خواهد شد. با رشد و شتاب فزاینده تکنولوژی از یک سو و افزایش نیاز به دورکاری در نتیجه همه‌گیری ویروس کرونا و استفاده از فناوری‌های مبتنی بر پردازش ابری سوی دیگر، نیاز سازمان‌ها به استفاده از ابزارهای مربوط به آن روزبه‌روز در حال افزایش است. در سال‌های اخیر ارائه‌دهندگان بسیاری نرم‌افزارهای گوناگونی، از مدیریت دورکاری تا ارائه میزکار دیجیتال را به بازار IT معرفی کرده‌اند. از جمله ابزارهایی که در چند سال اخیر توانسته کمک بزرگی به کسب‌وکارها به‌خصوص کسب‌‌وکارهای کوچک و متوسط برای انجام دورکاری کند و البته جای خالی آن در بازار احساس می‌شد، نرم‌افزار فضای کار دیجیتالی است.

 

 

راهکار فضای کار دیجیتال تیم‌یار ابزارهای موردنیاز کسب‌وکارها در هر اندازه‌ای را در اختیارشان قرار می‌دهد. این راهکار با ارائه یک فضای کار مجهز دیجیتال، علاوه‌بر سازمان‌های بزرگ به سازمان‌های متوسط و کوچک اجازه می‌دهد تمام بخش‌ها و دپارتمان‌های موردنیاز خود را بدون محدودیت فیزیکی و جغرافیایی در اختیار داشته باشند. استفاده از این راهکار علاوه‌بر این‌که موجب حذف هزینه‌های دفتری و جاری سازمان می‌شود، تاثیر شگرفی بر ارتقای سطح ارتباطات سازمانی و کاهش هزینه‌های زمانی هماهنگی واحدهای مختلف و ارتقای سطح بهره‌وری می‌گذارد.

مجموعه دانش‌بنیان تیم‌یار با بیش‌از یک دهه تجربه طراحی و عرضه راهکارهای سازمانی و مدیریتی، با استفاده از توان متخصصان خود اولین و جامع‌ترین راهکار فضای کار دیجیتال موجود در بازار را با صرف ساعت‌ها تحقیق و توسعه و استفاده از نظرات صاحبان امر توانسته به بخشی از نیاز بازار پاسخی مناسب بدهد که تا پیش‌از آن توسط هیچ ارائه‌دهنده دیگری در بازار پوشش داده نشده است. این راهکار جامع و قدرتمند می‌تواند به آسانی جایگزین دفاتر کاری فیزیکی شده و با این‌که در فضای دیجیتال است اما به بهترین شکل ممکن نیازهای سازمان‌ها را پوشش بدهد. راهکار فضای کار دیجیتال تیم‎‌یار در آینده‌ای نزدیک به بازار معرفی خواهد شد.

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}