شرکت سیحان سیال به جمع مشتریان تیم‌یار پیوست

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، شرکت سیحان سیال از فعالان حوزه نفت، گاز و پتروشیمی به جمع مشتریان تیم‌یار پیوست.

شرکت سیحان سیال از ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه تولید و بازرگانی محصولات نفت، گاز و پتروشیمی آغاز کرده است. این شرکت نماینده انحصاری محصولات Hansun Engineering کره‌جنوبی است و با برند S-Lock در بازار صنایع انرژی و نیروگاهی کشور حضوری فعال دارد. نیاز به سیستمی یکپارچه، امن و چابک که با تمام زیرساخت‌ها و فرایندهای کسب‌وکارهای ایرانی سازگار باشد، دلیل انتخاب و پیاده‌سازی نرم‌افزار ERP تیم‌یار از سوی این مجموعه صنعتی بوده است.

این مجموعه با دارا بودن متخصصان و کارشناسان فنی و توانمند خود توانسته حضوری موفق در پروژه‌های بزرگ نیروگاهی کشور و تجهیز و تامین نیازهای آن‌ها داشته باشد. همکاری با شرکت‌ها و سازمان‌هایی مانند شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت ملی گاز ایران، شرکت نفت فلات قاره، شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، شرکت نفت و گاز پارس، شرکت پشتیبانی و ساخت کالای نفت تهران، شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، پالایشگاه اصفهان، پالایشگاه تبریز، پالایشگاه کرمانشاه، پالایشگاه لاوان، پالایشگاه اراک، پالایشگاه تهران، پالایشگاه آبادان، پتروشیمی اراک، پتروشیمی فجر، پتروشیمی کاویان، پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی خراسان، پتروشیمی مروارید، پتروشیمی بندر امام، پتروشیمی رجال، شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی، شرکت صدرا، شرکت صنایع آذرآب، شرکت مپنا بویلر، مپنا توگا و غیره نشان از کارنامه پربار و درخشان شرکت سیحان سیال دارد.

 

 

شرکت سیحان سیال یکپارچگی و انعطاف‌پذیری تمام فرایندهای خود را به سیستم‌ها و ماژول‌های نرم‌افزار ERP تیم‌یار سپرده است. نرم‌افزار ERP تیم‌یار با در اختیار داشتن بیش از ۳۰ ماژول، ۱۰۰ سیستم و زیرسیستم و ده‌ها راهکار تخصصی با قابلیت سفارشی‌سازی، آن‌چه برای یکپارچگی فرایندها، منعطف‌ کردن آن‌ها و مدیریت کارآمد و هدفمند لازم است را در اختیار کسب‌وکارها، از هر صنف و صنعتی قرار می‌دهد.

مجموعه تیم‌یار با آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون برای شرکت سیحان سیال، ورود این مجموعه را به جمع مشتریان ارزشمند تیم‌یار تبریک می‌گوید.

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}