سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری در راه ERP تیم‌یار

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، این مجموعه دانش‌بنیان در ادامه مسیر ارتقای ویژگی‌های جانبی نرم‌افزار ERP خود به‌زودی از قابلیتی جدید رونمایی خواهد کرد. در راستای همگام شدن با رشد و نیاز روزافزون استفاده از تکنولوژی ابری و نیاز کاربران به استفاده از فضاهای ذخیره‌سازی ابری برای دسترسی آسان، از هرجا و در هر زمان به اطلاعات موردنیازشان، تیم‌یار به‌زودی قابلیت استفاده از سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری را به نرم‌افزار ERP خود اضافه خواهد کرد. بر این اساس، هرکدام از فضاهای ذخیره‌سازی ابری که قابلیت نصب و اجرای رابط خود بروی سیستم عامل ویندوز را داشته باشند در دل نرم‌افزار ERP تیم‌یار پیاده‌سازی و قابل استفاده خواهند بود.

 

 

تیم‌یار همواره در مسیر رشد و ارتقای سیستم‌ها و ویژگی‌های جانبی‌اش نگاهی به جریان‌ها و نیازمندی‌های روز جهان دارد تا بتواند سیستم‌های کاربردی و به‌روز جهانی را با نرم‌افزار ERP خود یکپارچه کند. نرم‌افزار ERP تیم‌یار پیش‌از این شاهد پیاده‌سازی برنامه‌های مجموعهOffice Online شامل، Word، Excel و PowerPoint بود. قابلیتی که به کاربران این نرم‌افزار اجازه ایجاد و ویرایش این فایل‌ها به صورت آنلاین در داخل نرم‌افزار ERP تیم‌یار را می‌دهد. حالا به‌زودی قابلیت استفاده از سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری مانند Dropbox، OneDrive، GoogleDrive و هر سرویس دیگری که قابلیت نصب کلاینت بر روی سیستم ‌عامل ویندوز دارد به نرم‌افزار ERP تیم‌یار اضافه خواهد شد.

اضافه شدن این ویژگی یعنی یکپارچگی هرچه بیش‌تر نرم‌افزار ERP تیم‌یار با سرویس‌های بین‌المللی و به‌روز جهانی و دسترسی آسان‌تر و ساده‌تر کاربران از داخل نرم‌افزار ERP تیم‌یار به این سرویس‌ها. متخصصان جوان مجموعه دانش‌بنیان تیم‌یار در حال آماده‌سازی این ویژگی جدید و معرفی آن در آینده‌ای نزدیک هستند. پس‌از فعال شدن این قابلیت کاربران این نرم‌افزار ERP ایرانی می‌توانند به‌راحتی‌ و با خیالی آسوده از سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری جهانی استفاده و به فایل‌ها و اسنادشان در ERP تیم‌یار از هرجا و در هر زمان به آسانی و آسودگی دسترسی داشته باشند.

 

با ERP ابری تیم‌یار آشنا شوید.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}