رونمایی از گالری قالب‌های رایگان «دید»

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، از قالب‌های متنوع «دید»، راهکار مدیریت یکپارچه وبسایت این مجموعه دانش‌بنیان رونمایی شد. در راستای ارتقا قابلیت‌های دید، قالب‌های متنوع، ریسپانسیو، متن‌باز و کاملا رایگان آن چند روزیست در اختیار کاربران قرار گرفته است. تمام قالب‌های دید با انجام تحقیق و نیازسنجی دقیق طراحی و عرضه شده‌اند تا نیاز کاربر امروزی به یک قالب مدرن و منعطف را برآورده کنند و در کنار آن با استانداردهای روز جهان همسو باشند. قالب‌های دید به‌صورت متن‌باز عرضه شده‌اند و این یعنی کاربران برای استفاده از این قالب‌ها محدود به فرم و ساختار ازپیش تعیین شده نیستند. به‌علاوه، تمام قالب‌ها ریسپانسیو هستند و با تمام دستگاه‌های استاندارد موجود در بازار سازگاری دارند. قالب‌های بسیار متنوع دید، طیف گسترده‌ای از وبسایت‌های موردنیاز کسب‌وکارهای مختلف را پوشش می‌دهد، سایت خبری، فروشگاه آنلاین یا سایت ارائه خدمات، قالب مناسب برای تمام سلایق و کسب‌وکارهای مختلف طراحی شده است. لازم‌ به ذکر است، تمام قالب‌های دید به‌صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران این راهکار نرم‌افزاری قرار می‌گیرند.

 

 

دید، تنها راهکار مدیریت یکپارچه وبسایت (ICMS) کشور است که به کاربرانش اجازه می‌دهد تمام امور مربوط به وبسایت را از داخل نرم‌افزار ERP تیم‌یار مدیریت کند. استفاده از دید باعث کاهش هزینه‌های بسیاری در واحدهای اقتصادی می‌شود، از جمله این‌که در ‌کوتاه‌مدت از هزینه‌های سنگین خرید و به‌روزرسانی پلاگین‌ها و برنامه‌های واسط و در دراز‌مدت از هزینه‌های مربوط به استخدام برنامه‌نویس وب و... می‌کاهد و صرفه‌جویی مالی و زمانی بالایی برای کسب‌وکارها به‌همراه دارد.

دید با در اختیار داشتن امکانات فراوانی همچون مدیریت وبسایت با موبایل، تبلت، لپتاپ و کامپیوتر، امکان انجام تغییرات در صفحه‌های وبسایت از درون ERP تیم‌یار، امکان انجام تغییرات دلخواه در قالب وبسایت در لحظه با استفاده از قابلیت Drag and Drop، امکان ایجاد تعداد نامحدودی صفحه بدون کاهش سرعت بارگذاری، امکان تعریف دسترسی‌های متفاوت به بایگانی محتوا، ساختار بسیار منعطف باکسی و متنی، مدیریت آسان قالب و محتوای وبسایت فقط با چند کلیک، سرعت لود صفحه‌ها در کم‌تر از یک ثانیه، پشتیبانی از کدهای HTML و سازگاری با فریم‌ورک Bootstrap، عدم نیاز به پلاگین یا نرم‌افزار واسط برای مدیریت اطلاعات، امکان تعریف گردش کاری‌های مختلف برای انواع داده‌های دریافتی از مشتریان و محیط کاربری چندزبانه عملا هر ابزاری که برای مدیریت تمام‌عیار یک وبسایت مورد نیاز است را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

دید به‌خاطر یکپارچگی‌اش با نرم‌افزار ERP تیم‌یار ویژگی‌های منحصربه‌فردی از جمله، یکپارچگی با سیستم فروشگاه‌ساز، یکپارچگی با سیستم‌های مالی و حسابداری، یکپارچگی با سیستم فروش، یکپارچگی با سیستم انبار، یکپارچگی با CRM و... ، در اختیار کاربران قرار می‌دهد که استفاده از آن را تبدیل به تجربه‌ای فراموش نشدنی و به‌صرفه برای کسب‌وکارها می‌کند.

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}