رونمایی از زبان طراحی جدید تیم‌یار

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، این مجموعه دانش بنیان از زبان طراحی جدید ERP خود رونمایی کرد که تا پایان سال جاری پیاده‌سازی خواهد شد. این زبان طراحی که به همت متخصصان جوان این مجموعه طراحی شده است، تمام ویژگی‌های یک زبان طراحی بین‌المللی استاندارد و به‌‌روز را دارد. این زبان با الهام از زبان طراحی بزرگ‌ترین شرکت‌های نرم افزاری جهان متولد شده است.

 

 

طراحی مینیمال و به دور از پیچیدگی‌های معمول این زبان طراحی جدید، کار با بخش‌‌های مختلف نرم‌افزار ERP تیم‌یار را آسان‌تر و کاربرپسندتر خواهد کرد. درحالی که هیچ‌یک از ساختارهای فنی و زیرساختی تیم‌یار در این بازطراحی تغییری نخواهند داشت و صرفا رابط کاربری ERP تیم‌یار اصلاح و به‌روزرسانی خواهد شد.

سال‌ها تجربه و دریافت بازخوردهای گوناگون از کاربران و متخصصان امر، سبب شد پس‌از ما‌ه‌ها تلاش و تحقیق متخصصان تیم‌یار زبان طراحی جدید ERP تیم‌یار با ظاهری مدرن و مطابق با آخرین استانداردهای جهانی به همراه طراحی مینیمال و چشم‌نواز رونمایی و آماده پیاده‌سازی در آینده نزدیک شود. کاربرپسند بودن این زبان طراحی در کنار بهبود عملکرد دکمه‌ها و یک‌سو شدن آن‌ها با عملیات درحال انجام توسط کاربر بیش‌از گذشته بر سرعت عملکرد کاربران می‌افزاید و یکدست شدن طراحی منوها باعث می‌شود کاربران با تمرکز و سهولت بیش‌تری امور خود را در نرم‌افزار ERP تیم‌یار به انجام برسانند. تیم‌یار که درطول مسیرش همواره در حال تکامل بوده است، پس‌از رونمایی از راهکارها و سیستم‌های متنوع خود، به‌زودی با طراحی جدید میزبان کاربرانش خواهد بود.

این زبان طراحی حداکثر تا پایان سال جاری پیاده‌سازی می‌شود و در اختیار کاربران نرم‌افزار ERP تیم‌یار قرار خواهد گرفت.

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}