رضایتنامه شرکت صنعت ذوب و نسوز ایرانیان

تیم‌یار و ذوب و نسوز ایرانیان، مسیری سراسر توسعه و پیشرفت از ۱۳۹۵

مجموعه ذوب‌ و نسوز ایرانیان با نام تجاری «زیکو» فعالیت خود را از سال ۱۳۶۱ در زمینه جرم‌های نسوز و قالب‌های ریخته‌گری آغاز کرد. این مجموعه باسابقه پس از چهار دهه فعالیت مستمر، امروز در کارخانه‌ای به مساحت ۳۳۰۰ مترمربع با بیش‌ از ۲۰۰ نفر پرسنل به یکی از شناخته‌شده‌ترین تولیدکنندگان محصولات و ملزومات صنعت ذوب‌آهن ایران با ظرفیت تولید سالانه ۴۰ هزار تن نسوزهای شکل‌دار و بدون شکل تبدیل شده است. ذوب و نسوز ایرانیان با پیروی از استانداردهای بین‌المللی مدیریت عمومی و مدیریت کیفیت (منطبق با گواهینامه 2008 : 9001 ISO) موفق شده است محصولات صنعتی خود (شامل ملات‌های نسوز، جرم‌های پلاستیک نسوز، جرم‌های نسوز پوششی، جرم‌های نسوز بتنی و جرم‌های نسوز کوبیدنی) را به‌عنوان محصولاتی باکیفیت و مطمئن در کارخانجات ذوب‌آهن و ریخته‌گری کشور مطرح کند.

انتخاب نرم‌افزاری قدرتمند که به‌شکلی استاندارد، توان ایجاد یکپارچگی و هوشمندسازی فرایندهای تولید را داشته باشد و به این مجموعه صنعتی، چابکی و انعطاف‌پذیری مورد نیاز را در فرایندهای سازمانی ببخشد، چالش اصلی مدیران این ذوب و نسوز ایرانیان برای انتخاب یک نرم‌افزار ERP بود.

ERP تیم‌یار از سال ۱۳۹۵ به‌عنوان نرم‌افزار سازمانی این مجموعه انتخاب شد و تا امروز تقریبا تمامی ماژول‌های ارایه شده در این نرم‌افزار (از جمله اسناد، منابع انسانی، تولید، حسابداری، فروش، انبار، ارتباط با مشتریان و...) در مجموعه صنعتی ذوب و نسوز ایرانیان پیاده‌سازی شده است.

حسین رحیمی، سرپرست مالی ذوب و نسوز ایرانیان: «تیم‌یار با ایجاد یکپارچگی بی‌نظیر در سازمان به شما اجازه می‌دهد تمام جنبه‌ها، فرایندها و عملکرد خود را تا جزئی‌ترین شکل ممکن مشاهده کنید و براساس واقعیات تصمیم بگیرید.»

 

رضایتنامه شرکت صنعت ذوب و نسوز ایرانیان

رضایتنامه شرکت صنعت ذوب و نسوز ایرانیان

 

چرا تیم‌یار؟

رضایتنامه شرکت صنعت ذوب و نسوز ایرانیان تیم‌یار تنها نرم‌افزار ERP صد‌درصد بومی کشور است؛

این یعنی به‌هیچ‌عنوان از شرایط سیاسی و برون‌مرزی تاثیر نمی‌پذیرد و در هر شرایطی پیوسته و بدون اختلال خدمات خود را به ذوب‌ و نسوز ایرانیان عرضه می‌کند. منظور از ۱۰۰ درصد بومی این است که سطر به سطر کدهای نرم‌افزار تیم‌یار توسط برنامه‌نویسان خبره کشور نوشته شده است و در هیچ بخشی، هیچ نوع وابستگی به نرم‌افزاری ثالث ندارد.

رضایتنامه شرکت صنعت ذوب و نسوز ایرانیان نرم‌افزار ERP تیم‌یار امکان توسعه‌پذیری بسیار بالایی دارد؛

نرم‌افزار ERP تیم‌یار بر خلاف سایر نرم‌افزارهای مشابه موجود در بازار با استفاده از دو زبان «C «Low level و ++C توسعه یافته است؛ یعنی دو زبانی که برای ورود به حیطه یادگیری ماشین و اینترنت اشیا ضروری‌اند و قابلیت‌ توسعه‌پذیری بسیار بالایی مطابق با آینده تکنولوژیک جهان و صنعت در اختیار این نرم‌افزار قرار می‌دهند.

رضایتنامه شرکت صنعت ذوب و نسوز ایرانیان نرم‌افزار ERP تیم‌یار قدرتمند است؛

جدای از بیش از ۳۳ ماژول و ۱۰۰ راهکار و سیستم، نرم‌افزار ERP تیم‌یار ماهیتی بسیار قدرتمند دارد. C و ++C از قدرتمندترین زبان‌های برنامه‌نویسی جهانند که برخلاف زبان‌های برنامه‌نویسی «High level»، برنامه‌نویسان را «محدود» نمی‌کنند. آزادی بیش‌تر در توسعه، تغییر و سفارشی‌سازی، ویژگی نرم‌افزار ERP تیم‌یار است.

رضایتنامه شرکت صنعت ذوب و نسوز ایرانیان نرم‌افزار ERP تیم‌یار تنها نرم‌افزاری‌ست که به‌معنای واقعی از عملیات تولید پشتیبانی می‌کند؛

برای ذوب‌ و نسوز ایرانیان به‌عنوان یک مجموعه تولیدی-صنعتی، تولید سیستماتیک یکی از دغدغه‌های بسیار مهم و البته یکی از مزایای اصلی نرم‌افزار ERP تیم‌یار نسبت به نرم‌افزار مشابه است.

رضایتنامه شرکت صنعت ذوب و نسوز ایرانیان تیم‌یار همواره در حال توسعه مداوم است؛

تیم‌یار از ابتدای فعالیت خود تا امروز، هر هفته نسخه جدیدی را با قابلیت‌ها و امکانات تازه و به‌صورت رایگان در اختیار سازمان‌ها و کسب‌وکارهای مجهز به نرم‌افزار ERP خود قرار داده است. این قابلیت‌ها عمدتا از تعامل مداوم با مدیران و تصمیم‌سازان کسب‌وکارهای کشور و شناخت امکانات مورد نیازشان نشئت گرفته‌اند. تیم‌یار یک نرم‌افزار بسته و صلب نیست و تطبیق رایگان نرم‌افزار خود با نیاز اکثریت مدیران را وظیفه بدیهی خود می‌داند.

 

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}