راهکارهای مبتنی بر نرم افزار erp

 

راهکاری به قدرت ERP

نرم‌افزار ERP تیم‌یار به شما امکان می‌دهد در هر صنف و هر حجمی از فعالیت، با ترکیب سیستم‌ها و ماژول‌های مختلف آن، راهکارهایی اختصاصی، به‌صرفه و کارآمد برای استفاده شخصی‌سازی‌شده و منحصر به کسب‌وکار خود از آن استخراج کنید. با توجه به آماده بودن کلیه زیرساخت‌های نرم‌افزاری و انعطاف‌پذیری بالای ERP تیم‌یار، راهکار مطلوب کسب‌وکار شما از لحظه سفارش در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کسب تاییدیه شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

 

چرا به‌جای راهکارهای آماده از راهکارهای مبتنی بر ERP تیم‌یار استفاده کنید؟

 

راهکارهای مبتنی بر نرم افزار erp

راهکارهای مبتنی بر ERP تیم‌یار شما را محدود نمی‌کنند

برخلاف راهکارهای آماده که ساختارهایی صلب و محدود دارند، راهکارهای مبتنی بر نرم‌افزار ERP محدودیتی در توسعه و سفارشی‌سازی مطابق با فرایندهای دلخواه شما ندارند.

راهکارهای مبتنی بر نرم افزار erp

راهکارهای مبتنی بر ERP تیم‌یار سریع و قدرتمندترند

راهکارهای مبتنی بر ERP برآمده از هسته‌ محاسباتی قدرتمندی هستند که برای پردازش کلان‌داده‌ها آماده شده است.

راهکارهای مبتنی بر نرم افزار erp

راهکارهای مبتنی بر ERP امن‌ترند

راهکارهای مبتنی بر ERP به‌واسطه ماهیت صنعتی و کلان کسب‌وکارهای کاربر خود و بهره‌مندی از تیم‌های بزرگ امنیت داده، از پروتکل‌های امنیتی به‌روز و قدرتمند و امکانات متنوع سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ضد انواع حملات اطلاعاتی برخوردارند.

راهکارهای مبتنی بر نرم افزار erp

راهکارهای مبتنی بر ERP تیم‌یار بستر رشد شما را آماده کرده‌اند

راهکارهای مبتنی بر ERP در هیچ نقطه‌ای از رشد کسب‌وکارتان شما را ناچار به تحمل هزینه‌های مهاجرت به نرم‌افزارهای کامل‌تر یا استفاده از نرم‌افزارهای موازی، غیریکپارچه و جزیره‌ای نمی‌کنند. تنها کافی‌ست متناسب با رشد کسب‌وکارتان بخش‌های مختلف این نرم‌افزارها را فعال و به امکانات پیشین نرم‌افزار خود اضافه کنید.

راهکارهای مبتنی بر نرم افزار erp

راهکارهای مبتنی بر ERP تیم‌یار به‌صرفه‌اند

در تیم‌یار الزامی نیست برای بخش‌هایی از یک راهکار یا نرم‌افزار ERP که نیازی به استفاده از آن‌ها ندارید، متحمل هزینه‌ شوید. این به شما کمک می‌کند متناسب با تعداد کاربران و نوع استفاده خود از راهکارهای خود، هزینه‌‌ای به‌صرفه بپردازید.

راهکارهای مبتنی بر نرم افزار erp

راهکارهای مبتنی بر ERP تیم‌یار معتبر و ماندگارند

تعداد بالای مشتریان، ماهیت طولانی‌مدت قراردادهای سازمانی، سال‌ها سابقه درخشان فعالیت، ساختار سازمانی گسترده و سرمایه‌ در گردش بالای تیم‌یار در مقام یکی از ارایه‌کنندگان مطرح نرم‌افزارهای جامع کسب‌وکار کشور به شما امکان می‌دهد بدون نگرانی از خطر توقف خدمات روی راهکارهای مطلوب خود سرمایه‌گذاری درازمدت انجام دهید.

 

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}