«دید»، جدید شد

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، جدیدترین به‌روزرسانی «دید»، راهکار مدیریت محتوای یکپارچه تیم‌یار، هم‌اکنون در دسترس قرار گرفته و کاربران می‌توانند از قابلیت‌های جدید ارایه شده در آن استفاده کنند. تغییر آدرس باشگاه مشتریان و تفکیک آن از وبسایت اصلی تیم‌یار، اضافه شدن ابزارهای مدیریتی کاربردی‌تر و بهبود چشمگیر ابزارهای سئو از جمله تغییرات ارایه شده در این به‌روزرسانی است.

از این پس کاربران باشگاه مشتریان تیم‌یار می‌توانند با مراجعه به آدرس club.teamyar.com به ابزارها و خدمات موردنیازشان دسترسی داشته باشند، همچنین آدرس اصلی و فعلی تیم‌یار با دامنه club.teamyar.com به آدرس جدید teamyar.com تغییر پیدا کرد. از تغییرات دیگر این به‌روزرسانی می‌توان به بهبود چشمگیر ابزارهای سئوی سایت، اضافه شدن ابزارهای مدیریت کارآمدتر، بهبود سرعت بارگذاری و رفع برخی از ایرادات جزئی اشاره کرد.

 

 

دید، تنها راهکار مدیریت محتوای یکپارچه (ICMS) است که امکان مدیریت مستقیم وبسایت از داخل نرم‌افزار ERP تیم‌یار را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این راهکار نرم‌افزاری کاربران را قادر می‌سازد با داشتن آشنایی اولیه با کدهای HTML و CSS تمام بخش‌های وبسایت خود را بدون نیاز به نیروهای متخصص و گران‌قیمت مدیریت کنند، با این راهکار تمام مراحل مدیریت وبسایت از داخل نرم‌افزار یکپارچه ERP تیم‌یار انجام می‌شود و کاربران را از کار با پلتفرم‌های شخص ثالث بی‌نیاز می‌کند.

یکپارچگی با سیستم‌های حسابداری، فروش، انبار، CRM، خرید، منابع انسانی، اسناد، گزارشات و... که حاصل ادغام این سیستم با ERP تیم‌یار است باعث می‌شود تا بسیاری از فرایندهای روزانه کسب‌وکار مکانیزه و از ساعت‌ها هدر رفت منابع زمانی جلوگیری شود.

دید امکانات متنوعی از قبیل، امکان مدیریت وبسایت با موبایل، تبلت، لپتاپ و کامپیوتر، امکان انجام تغییرات در صفحه‌های وبسایت از درون ERP تیم‌یار، امکان انجام تغییرات دلخواه در قالب وبسایت در لحظه با استفاده از قابلیت Drag and Drop، امکان ایجاد تعداد نامحدودی صفحه بدون کاهش سرعت بارگذاری، امکان تعریف دسترسی‌های متفاوت به بایگانی محتوا و... را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و یکپارچگی در مدیریت وبسایت را برای کسب‌وکارها به ارمغان می‌آورد.

 

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}