پلتفرم Big Blue Button به ERP تیم‌یار آمد

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، جدیدترین قابلیت اضافه شده به نرم افزار ERP این مجموعه دانش‌بنیان امکان استفاده از تمام قابلیت‌های پلتفرم معتبر Big Blue Button در حوزه جلسات و ارتباطات آنلاین است. قابلیتی که به اعضای تیم‌های مختلف سازمان اجازه می‌دهد بیش‌از پیش برای پیش‌برد امور و به‌اشتراک‌گذاری ایده‌ها با یکدیگر در ارتباط باشند.

 

 

از جمله قابلیت‌های پلتفرم Big Blue Button می‌توان به گفت‌‌وگوی تصویری، صوتی و متنی، به‌اشتراک‌گذاری فایل‌های مختلف (PDF ،Word ،PowerPoint و...)، انجام نظرسنجی، به‌اشتراک‌گذاری صفحه نمایش برای ارایه دقیق‌تر مطالب، ویرایش متن به‌طور هم‌زمان توسط چند کاربر، ارایه فایل‌های PowerPoint و... اشاره کرد. Big Blue Button از سال ۲۰۰۷ فعالیت خود را به‌عنوان یک پلتفرم آموزش آنلاین آغاز کرد و پس از آغاز همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ استفاده از این پلتفرم متن‌باز و منعطف بین سازمان‌ها و موسسات آموزشی چند برابر شده است. کاربری ساده، محیط کاربرپسند و تعاملی، ابزارهای ارتباطی متنوع، استفاده از فناوری‌های روز و... از ویژگی‌های متنوع و کاربردی این پلتفرم است.

یکپارچگی این پلتفرمِ تعامل آنلاین با نرم‌افزار ERP تیم‌یار ابزار کاربردی دیگری را به این نرم‌افزار قدرتمند اضافه کرده که امکان مدیریت موثرتر جلسات کاری، ارتقای سطح روابط درون و بین واحدی و مدیریت کارآمد پرسنل دورکار را بیش از گذشته ساده کرده، کاربران نرم‌افزار ERP تیم‌یار هم‌اکنون می‌توانند از طریق پنجره گفت‌وگو از این قابلیت جدید استفاده کنند.

نرم‌افزار ERP تیم‌‌یار علاوه بر این‌که انعطاف و یکپارچگی فرایندهای سازمانی را با دیجیتالی کردن آن‌ها ممکن می‌کند، سطح ارتباطات جمعی و فردی در محیط کار را نیز بهبود می‌دهد، سیستم‌های مدیریت پروژه و مدیریت فرایندها و جریان‌های‌کاری مثالی از این ابزارهاست. حال با اضافه شدن یک پلتفرم قدرتمند دیگر به مجموعه ابزارها و سیستم‌های نرم‌افزار ERP تیم‌یار، شاهد افزایش بازدهی و بهره‌وری مدیریت عمومی و اختصاصی پروژه‌ها، ارتباط آسان‌تر با اعضای تیم‌ها، به‌خصوص کارکنان دورکار و حضور موثرتر اعضای سازمان در فضای کار دیجیتال هستیم.

در کنار تمام این‌ها، نرم‌افزار ERP تیم‌یار با در اختیار داشتن بیش‌از ۳۰ ماژول و ۱۰۰ سیستم و زیرسیستم کاربردی، یک جعبه ابزار حرفه‌ای برای کسب‌‌وکارهای کشور است تا با استفاده از آن بتوانند مدیریت کارآمدتری را تجربه کنند و در مسیر رسیدن به اهداف گام‌های بلند و استواری بردارند.

 

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}