معرفی نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان‌ (CRM) ERP تیم‌یار

مدیریت ارتباط با مشتریان ERP تیم‌یار، یک استراتژی جامع در کسب و کار، که باعث جذب، گسترش و حفظ مشتریان شده و سودآوری از طریق تکرار خرید را حاصل می‌کند. این نرم‌افزار امکان بازاریابی هدفمند را فراهم و باعث پیش بینی نیازهای مشتریان، ارائه مطلوب‌تر خدمات و در نتیجه ایجاد حس وفاداری در آن‌ها می‌شود.

 

 

 

معرفی نرم‌افزار مدیریت اموال و دارایی ثابت ERP تیم‌یار

نرم‌افزار مدیریت اموال و دارایی‌های ثابت ERP تیم‌یار، سازمان را قادر می‌سازد تا به ردیابی و نظارت دارایی‌های ثابت و تجهیزات و ماشین‌آلات در چندین مکان بپردازد، همچنین باعث کاهش هزینه‌های نگهداری و بهبود بهره‌وری عملیات می‌گردد و ارزش ماندگاری دارایی را افزایش می‌بخشد.

 

 

 

معرفی نرم افزار مدیریت اخبار و اطلاع رسانی ERP تیم‌یار

نرم‌افزار مدیریت اخبار و اطلاع رسانی یکپارچه ERP تیم‌یار، با رابط کاربری بسیار ساده، می‌تواند به‌راحتی بعد از تنظیم کردن اطلاعات اولیه و تنها با وارد کردن اطلاعات مربوط به خبر (عنوان، متن، کلمات کلیدی، منابع و ...) اخبار را ذخیره و طی بازه زمانی مشخص شده توسط مدیر، منتشر کند.

 

 

 

معرفی نرم افزار مدیریت گزارشات و هوش تجاری‌ (BI) ERP تیم‌یار

مدیریت گزارشات و هوش تجاری (BI) ERP تیم‌یار، این امکان را فراهم کرده تا علاوه بر ایجاد کسب ‌و کاری هوشمند، تمام نیازهای کسب و کار در اتخاذ تصمیمات به‌موقع و لحظه‌ای صحیح، کشف فرصت‌های جدید، شناسایی تهدیدات و تبدیل آن‌ها به فرصت، به‌طور کامل مرتفع شود.

 

 

 

مدیریت درگاه مخاطبین و مشتریان

مدیریت درگاه مخاطبین و مشتریان ERP تیم‌یار، امکان ایجاد دسترسی‌های مشتریان و پرسنل را با توجه به دسته‌بندی و سمت آن‌ها و امکان ایجاد ارتباط با مشتریان را از طریق درگاه مشتریان (باشگاه مشتریان) و مدیریت امور پرسنل را از طریق درگاه پرسنل (پورتال پرسنل) در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد.

 

 

 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}