امکان ویرایش فایل‌های Word و Excel در ERP تیم‌یار

امکان بارگذاری، نمایش و ویرایش مستقیم فایل‌های Word و Excel در ERP تیم‌یار فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، امکان بارگذاری و مشاهده مستقیم نسخه آنلاین سه برنامه پرکاربرد مجموعه Microsoft Office شامل Word و Excel درکنار PowerPoint در نرم‌افزار ERP این مجموعه دانش‌بنیان فراهم شد. پیش‌ازاین برای کاربران سیستم ERP تیم‌یار تنها مشاهده فایل‌های PowerPoint میسر بود، اما اکنون کاربران تیم‌یار می‌توانند دو برنامه پرکاربرد دیگر مجموعه Office یعنی Word و Excel را نیز علاوه بر بارگذاری و مشاهده، ویرایش و ذخیره‌سازی کنند.

 

 

این قابلیت‌های جدید به کاربران تیم‌یار امکان می‌دهد در کنار سندهای متنی موجود در سیستم اسناد تیم‌یار، فایل‌های ایجاد شده در قالب‌های Word و Excel را نیز با سایر کاربران به اشتراک بگذراند و به‌شکل آنلاین روی آن‌ها ویرایش‌ و نسخه‌های جدید ذخیره کنند. این موضوع باعث کاهش چشمگیر زمان صرف شده برای انجام تغییرات برروی اسناد شده و سرعت عمل کاربران را برای انجام ویرایش و ایجاد نسخه‌های جدید به‌شکل چشمگیری بالا می‌برد.

از دیگر ویژگی‌های مهم این تغییرات می‌توان به امکان کار چند کاربر به طور هم‌زمان روی یک سند، فراخوانی و ویرایش اسناد در زمانی بسیار کم‌تر، ذخیره‌سازی با فرمت‌های مختلف Office شامل Word, Excel و PowerPoint در سیستم اسناد بدون محدودیت اشاره کرد. در واقع کاربران ERP تیم‌یار از این پس علاوه بر در اختیار داشتن همه ماژول‌های مورد نیازشان، به نسخه آنلاین نرم‌افزارهای ورد، اکسل و پاورپوینت هم دسترسی داشته و دیگر محدودیتی در نوع و تعداد و نحوه ویرایش اسناد خود نخواهند داشت. از این پس با استفاده از هر دستگاهی تنها با کلیک روی سند آفیس، نسخه‌ی آنلاین آن فراخوانی شده و هر تغییر لازم به شکل آنلاین در ثانیه برروی آن اعمال و در محل سند در ERP تیم‌یار ذخیره می‌شود. این امکان، مشکل ناهماهنگی تلفن‌های همراه و تبلت‌ها را با فایل‌های word و Excel را به‌کلی برطرف کرده و به کاربران امکان می‌دهد بدون نیاز به هرنوع نرم‌افزار جانبی، این فایل‌ها را مشاهده و ویرایش کنند.

با اضافه شدن این قابلیت کاربردی به ERP تیم‌یار، کاربران این سیستم نرم‌افزاری یک قدم دیگر به یکپارچگی واقعی نزدیک‌تر می‌شوند. با فعال شدن امکان ویرایش انواع اسناد برنامه‌های آفیس در ERP تیم‌یار، استفاده از نرم‌افزاهای سوم شخص بر روی سیستم کاربر به حداقل می‌رسد و نیاز سازمان‌ها به این قبیل نرم‌افزارها کم‌تر از گذشته می‌شود.

 

با ERP تیم‌یار آشنا شوید

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}