تحول دیجیتال کسب‌وکار

تحول دیجیتال به معنی ایجاد بستر یکپارچه فناوری دیجیتال در تمامی حوزه‌های کسب‌وکار است و اساسا با تغییر نحوه انجام عملیات داخلی سازمان شما، باعث می‌شود که به شیوه جدیدی به مشتریان خود ارائه ارزش کنید. تحول دیجیتال برای تمامی کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک امری ضروری است، زیرا لازمه عصر دیجیتال این است که با استفاده از فناوری‌های دیجیتال، فرایندهای کسب‌وکار و فرهنگ سازمانی خود را تغییر دهید تا مشتریان شما تجربه جدیدی را بر اساس نیازهای جدید بازار داشته باشند.

 

 

برای تحقق این مهم، تیم‌یار بستر جدیدی را برای کاربران خود فراهم کرده است تا بتوانند با دیجیتالی کردن فرایندها، کسب‌وکار خود را توسعه دهند. خدماتی که تیم‌یار در این راستا ارائه می‌کند، شامل موارد زیر است:

1. مشاوره در زمینه بازنگری فرایندهای کسب‌وکار و ارائه راهکارهای نوین

2. توسعه و سفارشی‌سازی فرایندها بر اساس نیاز مشتری در نرم‌افزار یکپارچه تیم‌یار

3. پیاده‌سازی قابلیت‌های جدید بر اساس نیاز کسب‌وکار

4. ارائه خدمات فناوری اطلاعات و امنیت شبکه

5. ارائه خدمات مشاوره حقوقی و امور قراردادها

لازم به ذکر است در زمینه توسعه و سفارشی‌سازی فرایندها، ساختار جدیدی جهت مشارکت مشتریان ایجاد شده است. بدین معنی که کسب‌وکارهای در حال توسعه تجاری، خدماتی و تولیدی می‌توانند بر اساس نیاز، برای توسعه هریک از قابلیت‌ها، مشارکت خود را اعلام و ثبت نمایند. این کار به توسعه هرچه سریع‌تر درخواست مربوطه کمک خواهد کرد. امید است که با ایجاد این بستر، بتوانیم گام موثری در جهت رشد و شکوفایی اقتصاد کشورمان برداریم.

متقاضیان محترم می‌توانند برای استفاده از خدمات فوق، وارد پورتال باشگاه مشتریان شده و درخواست خود را ثبت کنند.

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}