تا ۷۵ درصد تخفیف در دوره‌های آموزشی آنلاین و آفلاین تیم‌یار

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، دوره‌های آموزش آنلاین و آفلاین سیستم‌های نرم‌افزار ERP تیم‌یار با تخفیف‌های ویژه‌ی ۵۰ و ۷۵ درصدی هم‌اکنون از طریق فروشگاه آنلاین این مجموعه‌ی دانش‌بنیان قابل تهیه هستند.

این آموزش‌ها شامل کاربری عمومی نرم‌افزار ERP تیم‌یار، سیستم‌‌های حسابداری و خزانه، مدیریت فروش، مدیریت خرید و تدارکات، مدیریت منابع انسانی، مدیریت اتوماسیون اداری (شامل اسناد، اقدام، تقویم، کیفیت، اخبار، گفت‌وگو، پیامک و پست الکترونیک)، مدیریت پروژه، مدیریت تولید، مدیریت خدمات پس از فروش، مدیریت نگهداری و تعمیرات، مدیریت اموال و دارایی ثابت، سیستم مدیریت تامین بودجه و اعتبارات و مدیریت شعب، در تمامی سطوح آموزشی (کاربر، مدیر، استقرار) هستند.

 

 

این تخفیف‌ها هم‌‌اکنون در فروشگاه آنلاین تیم‌یار اعمال شده و می‌توانید دوره‌های آموزشی آنلاین را با ۵۰ درصد و دوره‌های آفلاین را با ۷۵ درصد تخفیف تهیه کنید. تفاوت دوره‌های آنلاین و آفلاین در نحوه‌ی ارایه آن‌ها به کاربران است. در دوره‌های آموزشی آنلاین، فرایند آموزش توسط اساتید مرکز آموزش تیم‌یار به‌صورت زنده و از طریق تماس تصویری انجام می‌شوند و در دوره‌های آفلاین، فیلم‌ها و اسناد آموزشی ضبط و ثبت شده‌ی این اساتید برای مدت یک تا دو ماه در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.

با توجه به شیوع بیماری کرونا و در راستای حفظ پروتکل‌ها و فاصله‌گذاری اجتماعی، نیاز به آموزش‌های غیرحضوری افزایش پیدا کرده و تیم‌یار در راستای رسالت اجتماعی‌اش آموزش‌های آنلاین و آفلاین را برای آن دسته از کارکنان که قادر که به شرکت در کلاس‌های حضوری این مجموعه نیستند آماده کرده است. در تمام محتواهای آموزشی ارایه شده سعی بر آن است تا مفاهیم براساس نیازهای کاربران در سطوح مختلف بیان شود تا از سردرگمی و بروز خطاهای احتمالی جلوگیری شود. تمامی این آموزش‌ها توسط متخصصان و کارشناسان تهیه و به کاربران نرم‌افزار ERP تیم‌یار عرضه شده است.

 

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}