استقرار نرم‌افزار چیست؟

Software Deployment یا استقرار نرم‌افزار شامل تمام فعالیت‌هایی است که بخش‌های مختلف یک نرم‌افزار را برای استفاده‌ی آسان و کاربردی کاربران نهایی آماده می‌کند. با توجه به اینکه هر سیستم نرم‌افزاری بخش‌ها و ویژگی‌های منحصر به‌فردی دارد، لازم است تا توسط فرایند‌ها و روش‌های درست مورد نظر متخصصان با اولویت‌بندی و پیش‌نیاز‌های لازم آن نرم‌افزار استقرار یابد.

تخصص و دانش کارشناسان استقرار می‌تواند نقش به سزایی در کمک به مشتریان و کاربران استفاده کننده از نرم‌افزار داشته باشد لذا لازم است تا بخش‌های مختلف یک نرم‌افزار به ترتیب و با توجه به پیش‌نیاز هر بخش استقرار یابند تا از دوباره کاری‌های احتمالی پیشگیری شود و رضایت مشتری را به همراه داشته باشد.

هدف از استقرار نرم‌افزار در هر مجموعه رسیدن به بالاترین بهره‌وری در کمترین زمان و در نهایت رضایت‌مندی مشتریان می‌باشد.

 

با نرم‌افزار ERP تیم‌یار بیشتر آشنا شوید

 

چرا به استقرار نرم افزار نیاز داریم؟

لازم است هر نرم‌افزار توسط متخصصین و کارشناسان خود استقرار یابد لذا برای استقرار هر نرم‌افزار پیش‌نیاز‌هایی لازم می‌باشد که بهتر است توسط کارشناسان بررسی و اعلام شوند. هر کارشناس استقرار پس از بررسی شرایط محیطی و پیش‌نیاز‌های لازم و تائید آن می‌تواند استقرار نرم‌افزار را آغاز کند حال آنکه ممکن است در جریان استقرار نرم‌افزار مشکلات و یا ایرادهای احتمالی نیز رخ دهد که قطعاً بهترین گزینه برای رفع این مشکلات کارشناسان استقرار هستند.

در حین استقرار آموزش‌های لازم جهت کار با نرم‌افزار به کاربران صورت می‌پذیرد و کاربران می‌توانند با راهکارهای مهم و اساسی در برخورد با مشکلات و ایرادهای احتمالی حین کار با نرم‌افزار آشنا شوند.  

بهترین گزینه برای استقرار هر نرم‌افزار کارشناسان و متخصصان آن نرم‌افزار هستند لذا با آگاهی و دانش خود می‌توانند در کمترین زمان و با کمترین خطا استقرار نرم‌افزار را انجام دهند. 

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}