تیم‌یار موفق به اخذ گواهی تایید ایمنی سازمان پدافند غیرعامل کشور شد

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، این مجموعه دانش‌بنیان برای اولین بار موفق به دریافت گواهی‌نامه تایید ایمنی از سازمان پدافند غیرعامل کشور شده است. در ادامه انجام تست‌های امنیتی نرم‌افزار ERP تیم‌یار توسط ارگان‌ها و سازمان‌های معتبر کشور، این‌بار سازمان پدافند غیرعامل تمام پروتکل‌های امنیتی نرم‌افزار ERP تیم‌یار را تایید کرد.

 

 

سازمان پدافند غیرعامل مجری سیاست‌های دفاع غیرمسلحانه در‌ کشور است که هدف آن افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب‌پذیری، تداوم فعالیت‌های حیاتی کشور در زمان بحران، ارتقای پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران است. وظیفه اصلی این سازمان کاهش حداکثری خسارات وارده ناشی از حوادث و رویدادهای غیرمترقبه و حفاظت از زیرساخت‌های کشور، از جمله زیرساخت‌های IT هنگام حملات سایبری و تجهیز سازمان‌های حیاتی کشور به ابزار مناسب برای مقابله با این حملات است.

گواهی ایمنی سازمان پدافند غیرعامل در حوزه IT فقط به نرم‌افزارها و سیستم‌هایی ارایه می‌شود که تماما ایرانی بوده و کم‌ترین وابستگی به شرکت‌ها و منابع خارجی نداشته باشند. نرم‌افزار ERP تیم‌یار نیز پس از گذراندن تست‌های مختلف امنیتی و قبولی در آن‌ها توانسته این گواهی ایمنی را با اعتبار یکساله از این سازمان دریافت کند.

نرم‌افزار قدرتمند ERP تیم‌یار با معماری و طراحی کاملا بومی پاسخ‌گوی نیاز کسب‌وکارهای مختلف است. این نرم‌افزار با در اختیار داشتن بیش از 100 سیستم و زیرسیستم و 30 ماژول مختلف و انواع راهکارهای تخصصی باعث ایجاد یکپارچگی واقعی در سازمان شما می‌شود و به آن چابکی و دقتی فوق‌العاده در انجام فرایندها و امور روزانه می‌بخشد. تمامی ماژول‌های موجود در ERP تیم‌یار با بررسی و نیازسنجی دقیق صنایع و صنوف مختلف تولید و آزموده شده‌اند. علاوه‌بر این‌که امنیت این سیستم نرم‌افزاری به تایید معتبرترین سازمان‌های کشور نیز رسیده و تمام این مزایا این سیستم نرم‌افزاری را از رقبای داخلی و خارجی متمایز می‌کند.

 

با ERP تیم‌یار آشنا شوید

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}