آغاز فعالیت کانال‌های ارتباطی تیم‌یار در آپارات و یوتیوب

به گزارش روابط عمومی تیم‌یار، کانال‌های ارتباطی جدید این مجموعه دانش‌بنیان در دو سایت معتبر آپارات و یوتیوب به‌منظور آشنایی بیش‌تر مخاطبان با فضای کار تیم‌یار فعالیت خود را آغاز کرده‌‌ است. این دو کانال در ادامه‌ی حضور مجموعه‌ی تیم‌یار در شبکه‌های اجتماعی پرمخاطب و پس از دو کانال واتس‌آپ و تلگرام معرفی شده‌اند.

در این کانال‌ها می‌توانید در قالب‌ کلیپ‌های چند دقیقه‌ای و کوتاه با قابلیت‌های فضای کار تیم‌یار آشنا شوید و برخی آموزش‌های کوتاه کار با بخش‌های مختلف را دریافت کنید. هم‌چنین آخرین اخبار این مجموعه و حضورش در رسانه‌های مختلف نیز در این کانال اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

 

فضای کار تیم‌یار تنها فضای کار دیجیتال کشورست که قدرت خود را از نرم‌افزار قدرتمند ERP گرفته است. این فضای کاری با در اختیار قرار دادن ابزارهای عمومی و تخصصی انجام کار در قدم اول باعث کاهش چشم‌گیر هزینه‌های دفتری و جاری ‌کسب‌وکارها می‌شود و در قدم بعدی در کنار بهینه‌سازی و دیجیتالی کردن فرایندها، سازمان‌ها را برای حضوری فعال در جهان آینده‌ آماده می‌کند.

ابزارهای عمومی این نرم‌افزار شامل ابزارهای ارتباط متنی، ارتباط صوتی و تصویری، مدیریت پروژه‌، مدیریت دانش است که به کارکنان اجازه می‌دهد در سطح بسیار بالایی با یک‌دیگر همکاری و هماهنگی داشته باشند. ابزارها (اتاق‌ها)ی اختصاصی انجام کار در فضای کار تیم‌یار شامل مالی و حسابداری، مدیریت تولید، سایت‌ساز یکپارچه، فروشگاه‌ساز، مدیریت انبار، مدیریت فروش، CRM، مدیریت بازاریابی و... است که هرکدام سیستم‌های دقیق انجام کار را در دل خود دارند. علاوه‌بر این‌ کسب‌وکارهای کشور می‌توانند با توجه به فرایندهای انحصاری خود سیستم‌ها و ماژول‌های اختصاصی خود را در دل این نرم‌افزار توسعه دهند و پا به دنیای دیجیتالی بگذارند.

در کنار این ابزارها وجود امکانات پیشرفته‌ی ارتباطی و انجام دورکاری در این نرم‌افزار به سازمان‌ها اجازه می‌دهد عمده‌ی فعالیت‌های خود را از طریق دورکاری انجام دهند. این موضوع در کنار افزایش رضایت و بهره‌وری کارکنان‌ امکان استخدام کارکنان جدید و مستعد را از هرجای جهان در اختیار سازمان‌ها می‌گذارد.  

 

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}