تیم‌یار استاندارد Standard

تیم‌یار سرور استاندارد، نرم‌افزار ERP یکپارچه و تحت‌وب، در جهت بهبود مدیریت شرکت‌های بازرگانی یا خدماتی طراحی و تولید شده است.

به‌طور دقیق، “تیم‌یار استاندارد” به شرکت‌ها و موسساتی که در حوزه بازرگانی، خرید و فروش کالا یا خدمات به‌صورت داخلی یا بین‌المللی فعالیت می‌کنند، صرافی‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، رستوران‌های زنجیره‌ای، دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و موسسات تحقیقاتی و کلیه حوزه‌های غیر‌تولیدی توصیه می‌شود.

درخواست دمو

توسعه مدیریت هوشمند یکپارچه کسب و کار ( تعرفه‌های تیم‌یار ابری )

تیم یار استاندارد Standard

نرم‌افزار ERP استاندارد، راهکاری برای کسب‌و‌کارهای بازرگانی و خدماتی

  راهکار مدیریت مالی

مدیریت اثربخش و کارآمد منابع مالی سازمان به منظور دست‌یابی به اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت سازمان را مدیریت مالی می‌گویند. از دیدگاه سیستماتیک و خصوصاً نرم افزار یکپارچه منابع سازمان (نرم‌افزار ERP)، مجموعه سیستم‌هایی که ضمن کنترل عملیات مالی‌، بر فرآیندهای اصلی سازمان شامل تسهیل در عملکرد کلیه فعالیت‌های حسابداری، ثبت دقیق، یکپارچه و کاملا مکانیزه کلیه رویدادهای مالی و حسابداری، مدیریت عملیات ‌دریافت و پرداخت (خزانه‌داری)، نقدینگی، مدیریت عملیات حسابداری ارزی، مدیریت و ردیابی اموال و دارایی‌های ثابت FAM، مدیریت حسابداری فروش و یکپارچگی کلیه عملیات مرتبط با حوزه فروش و پخش تاثیر می‌گذارد، را در بر‌می‌گیرد.

نرم‌افزار ERP استاندارد، راهکاری برای کسب‌و‌کارهای بازرگانی و خدماتی

نرم افزار حسابداری یکپارچه ERP تیم‌یار، اطلاعات مالی را از بخش‌های مختلفی از قبیل: سازمان، خرید، فروش، حقوق و دستمزد، پرسنلی، اموال، انبار، بهای تمام شده و CRM جمع‌آوری می‌کند؛ سپس با تحلیل داده‌ها انواع گزارش‌های مالی لحظه‌ای را از وضعیت سازمان در ابعاد مختلف به شما ارائه می‌دهد. با راهکار حسابداری نرم‌افزار ERP تیم‌یار می‌توانید گزارش‌های مالی یکپارچه و به‌هنگام را از وضعیت سازمان در ابعاد مختلف داشته باشید که این مساله باعث می‌شود تجزیه و تحلیل و تصمیم‌گیری‌های مالی ساده و سریع شوند. همچنین راهکار حسابداری مدیریت نرم‌افزار ERP تیم‌یار، کلیه عملیات خزانه‌داری و بودجه را پوشش می‌دهد.

فروش، یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های یک سازمان است. رونق هر کسب‌وکار از عملیات فروش آن ناشی می‌شود. از همین‌رو عمده‌ترین دغدغه مدیران موفق، ساماندهی سیستم فروش سازمان است. راهکار مدیریت فروش نرم‌افزار ERP‌ تیم‌یار این امکان را برای مدیران فراهم می‌کند که کل عملیات فروش از جمله صدور پیش‌فاکتور و فاکتور فروش، ثبت سند خودکار حسابداری، ارتباط مستقیم با سیستم انبار و صدور حواله، پرسنلی، مشتری (CRM) و انواع گزارشات را به سادگی مدیریت و کنترل نمایند.

نرم‌افزار ERP استاندارد، راهکاری برای کسب‌و‌کارهای بازرگانی و خدماتی

  راهکار مدیریت خدمات پس از فروش

راهکار مدیریت خدمات پس از فروش نرم‌افزار ERP‌ تیم‌یار با بهره‌گیری از سریال کالا، امکان ثبت درخواست خدمات پس از فروش را از طریق پورتال و همچنین ثبت قبض و یا درخواست گروهی خدمات پس از فروش را به وجود آورده است. در صورتی که خدمت درخواست داده شده برای کالا یا قطعه‌ای از کالا در شرایط گارانتی تعریف شده نباشد و یا تاریخ گارانتی منقضی شده باشد امکان ثبت خدمات بدون گارانتی و صدور فاکتور وجود دارد. در تمام مراحل امکان شناسایی فاکتور کالای خریداری شده از سازمان که برای خدمات پس از فروش به نمایندگی آمده است، وجود دارد.

نرم‌افزار ERP استاندارد، راهکاری برای کسب‌و‌کارهای بازرگانی و خدماتی

  راهکار مدیریت زنجیره تامین SCM

زنجیره‌ی تأمین شبکه‌ای از فرایندها می‌باشد که هدف نهایی آ‌ن‌ تأمین کالاها و خدمات مشتریان بوده و در برگیرنده‌ی تأمین‌کنندگان، تولید‌کنندگان، توزیع‌کنندگان، عمده‌فروشان و خرده‌فروشانی است که با هم به طور هماهنگ و منسجم در جهت راضی کردن مشتریان همکاری می‌کنند.

راهکار مدیریت زنجیره تامین نرم‌افزار ERP‌ تیم‌یار از ارزشمند‌ترین ابزارهای برنامه‌ریزی نیاز مشتریان است که مشخص می‌کند میزان تولید کالا برای رفع مورد نیاز مشتریان باید چه مقدار باشد. از آنجا که افزایش رقابت و تحولات بازار، روش‌های تأمین اقلام و ارتباط میان خریداران و تامین‌کنندگان را تغییر داده، در شرایط جدید تامین‌کنندگان باید برای کاهش هزینه‌ها و افزایش انعطاف‌پذیری در برابر تغییرات بازار تلاش کنند.

راهکار مدیریت ارتباط با مشتری به فرآیندهایی گفته می‌شود که در سازمان‌ها برای شناسایی، ترغیب، گسترش، حفظ و ارائه خدمات بهتر به مشتریان به‌کار می‌روند. معمولا مدیریت ارتباط با مشتری از سه بخش مشتری، روابط و مدیریت تشکیل شده است. این سه بخش در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و ایجاد مشتریان وفادار با یکدیگر در تعامل هستند.

راهکار مدیریت ارتباط با مشتریان نرم‌افزار ERP‌ تیم‎‌یار، با استفاده از اطلاعات ثبت شده مشتریان به‌طور کامل به سلایق، علاقه‌مندی‌ها و نیازهای مشتریان خود دسترسی پیدا می‌کند و این باعث می‌شود تا شما بتوانید به‌طور کامل و در سریع‌ترین زمان نیازهای درخواستی مشتریان خود را برآورده کنید.

مدیریت سرمایه انسانی (پرسنلی) یکی از فرآیندهای سازمانی است که برای بهبود عملکرد پرسنل و در نتیجه تسریع روند دستیابی به اهداف کلان سازمان به‌کار می‌رود. این راهکار به مدیریت افراد داخلی سازمان پرداخته و بر قوانین و دستورالعمل‌ها تمرکز دارد.

راهکار مدیریت پرسنلی ERP تیم‌یار، راهکاری نظام‌مند برای مدیریت سرمایه‌های انسانی می‌باشد. این راهکار، مدیریت فرآیندهای پرسنلی مانند ثبت ورود و خروج، نظارت بر مرخصی‌ها و ماموریت‌ها، نگهداری اطلاعات پرسنل، پیاده‌سازی سیستم حقوق و دستمزد و تسهیل فرآیندهای جذب را به‌طور کامل مرتفع می‌نماید.

نرم‌افزار ERP استاندارد، راهکاری برای کسب‌و‌کارهای بازرگانی و خدماتی

نرم افزار اتوماسیون اداری ، در واقع یکی از راهکارهای نرم‌افزار ERP‌ تیم‌یار در جهت نگهداشت و بهره‌برداری از اسناد و مدارک سـازمانی بـا رویکردی متمرکز در جهت حفظ کلیه تاریخچه می‌باشد. این ابزار بـا توجه به قابلیت‌های منحصر بفرد خود، سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا کلیه اسـناد و مدارک را تحت مدیریت و کنترل خود در بیاورد. این راهکار، با توجه به ویژگی تحت‌وب بودن خود، با در نظر گرفتن کلیه محدودیت‌های جغرافیایی، می‌تواند دسترسی کاربران سیستم را با در نظر گرفتن ملاحظات امنیتی مربوطه مهیا سازد. راهکار مدیریت اسناد نرم‌افزار ERP یکپارچه تحت‌وب تیم‌یار علاوه‌بر اینکه کلیه امور مرتبط با اتوماسیون اداری، دبیرخانه، بایگانی و مدیریت آرشیو اسناد را پوشش می‌دهد، امکان طبقه‌بندی، گزارش‌گیری و جستجوی پویا و پیشرفته اسناد را مقدور ساخته و مکاتبات اداری را تسهیل می‌کند

نرم افزار مدیریت پروژه جهت برنامه‌ریزی، زمان‌بندی، کنترل و گزارش‌گیری مراحل انجام پروژه در سازمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از طریق راهکار مدیریت پروژه نرم‌افزار ERP تیم‌یار می‌توانید ساختار شکست‌کار برای پروژه‌های سازمان خود تعریف نمایید، هزینه‌های انجام آن را تخمین زده و منابع انسانی را به آن تخصیص دهید. علاوه‌بر آن از طریق نمودار گانت چارت می‌توانید تقدم و تأخر انجام کارها را دنبال کنید که شامل پشتیبانی از استاندارد PMBOK، مدیریت پروژه و اقدامات، مدیریت منابع، مدیریت زمان‌های کاری بر‌اساس تقویم‌های پرسنلی، نمودار گانت، قابلیت اتصال مراحل به موارد مختلف در سایر ماژول‌ها، مدیریت دسترسی‌ها، اعمال وابستگی مراحل و چندین امکان دیگر.

  راهکار مدیریت کیفیت

راهکار مدیریت کیفیت نرم‌افزار ERP‌ تیم‌یار، امکاناتی را برای ایجاد تست پلن جهت انجام فرایند کنترل کیفیت برای محصولات تولید شده در یک سازمان و یا اقلام ورودی به آن را بر اساس پارامترهای کمی و کیفی با معیارهای تعریف شده در بازه های قابل قبول و یا خارج از رنج و با امکان لینک به استانداردهای مختلف و بکارگیری در ماژول های تولید و انبار فراهم آورده است. همچنین این راهکار امکان ایجاد پرسشنامه/ آزمون/ ارزیابی در اختیار کاربر قرار می‌دهد. از طریق این راهکار می‌توانید انواع تست پلن‌ها، نظرسنجی‌های عادی و دوره‌ای، آزمون‌های تستی و ارزیابی‌های مختلف را با وزن‌دهی به معیارها، افراد نظردهنده و پاسخ‌های انتخابی به ازای هر فرد، انجام دهید. همچنین به کاربر این اجازه را می‌دهد تا الگوهای مختلفی تعریف کرده و از آن‌ها استفاده کند.

 

  راهکار مدیریت هوش تجاری (BI)

راهکار مدیریت هوش تجاری نرم‌افزار ERP‌ تیم‌یار ابزاری بسیار کاربردی برای تمامی کاربران می‌باشد. از طریق این راهکار می‌توانید انواع گزارشات مورد نیاز خود را بسازید، با این پیش‌فرض که به ساختار دیتابیس ماژول‌ها و مفاهیم SQL آشنایی دارید و براساس نیاز خود و بدون محدودیت، گزارشات تحلیلی، ترکیبی و بین ماژولی بسازید و خروجی آن را در قالب نمودارهای مختلف یا به‌صورت جدولی ببینید.      لازم به ذکر است که از طریق راهکار مدیریت هوش تجاری، ابزاری در اختیارتان قرار می‌گیرد تا کسب‌وکاری هوشمند داشته باشید و از داده‌های خام به اطلاعات معنادار و کاربردی دست پیدا کنید تا تصمیمات به‌موقع و لحظه‌ای صحیحی اتخاذ نمایید. همچنین از این طریق می‌توانید استراتژی‌های کسب‌وکار خود را تغییر داده و فرصت‌های جدید را کشف نمایید یا تهدیدات موجود را شناسایی کرده و آن‌ها را تبدیل به فرصت‌های قابل استفاده نمایید.

  راهکار مدیریت بازاریابی

مدیریت بازاریابی تلاش آگاهانه‌ای است برای به‌دست‌آوردن نتایج مثبت در مبادله با بازارهای هدف. یکی از مهم‌ترین اقدامات شروع کننده بازاریابی روند پیگیری از مشتری است، بعضی از افراد پیگیری را با روش دارکوبی اشتباه گرفته و تصور می‌کنند که برای پیگیری باید به کرار با مشتری تماس گرفت در حالی که اینگونه سبب نارضایتی مشتری و حس ایجاد مزاحمت در وی می‌شود و در کنار آن نیز بی‌توجهی به مشتری نیز اثر سو دارد. پیگیری باید در زمان‌های مشخص و به روش مشخص انجام شود تا حس بدی برای مشتری انجام نشده و بهترین نتیجه حاصل شود. راهکار مدیریت بازاریابی نرم‌افزار ERP تیم‌یار، ابزار هوشمندی است که در جهت بهینه کردن روند بازاریابی و تولید سرنخ‌های فروش با کیفیت می‌باشد.

راهکار پورتال نرم‌افزار ERP‌ تیم‌یار، دسترسی مشتریان به نرم‌افزار تیم‌یار را با استفاده از پنل جداگانه، امکان‌پذیر می‌سازد .با این قابلیت دارندگان تیم‌یار (صاحبان کسب‌وکار) برای ارتباط با مشتریان خود نیاز به وب‌سرویس‌ها و کدنویسی اضافه نداشته و با چند کلیک ساده می‌توانند مشتریان خود را مدیریت نمایند. مشتریان آن‌ها (صاحبان کسب‌وکاری که دارندگان نرم‌افزار ERP‌ تیم‌یار هستند) نیز می‌توانند با استفاده از پنلی جداگانه به نرم‌افزار تیم‌یار دسترسی داشته و با امنیت کامل از قابلیت‌های آن استفاده نمایند.

  راهکار مدیریت دانش

این راهکار به‌منظور ساخت و انتشار صفحاتی مانند اسناد راهنما و … نوشته شده است. از ویژگی‌های بارز راهکار نرم‌افزار ERP تیم‌یار می‌توان به امکان تعریف قالب و زمینه خاص برای هر بخش اشاره نمود. بدین ترتیب، بخش‌های مختلف در زمان انتشار دارای ظاهرهای متفاوت می‌باشند. راهکار مدیریت دانش، نوعی وب‌گاه‌ است که به تمام بازدیدکنندگان حتی گاهی بدون نیاز به ثبت‌نام در وب‌گاه، اجازه ویرایش، افزودن یا حذف مطالب را می‌دهد که در پورتال تیم‌یار بسته به نوع سازمان، قابلیت سفارشی‌سازی بر اساس کاربران را دارد.

راهکار مدیریت تیکتینگ نرم‌افزار ERP‌ تیم‌یار، ابزاری است که مشتریان از طریق آن با شرکت‌ها و سازمان‌ها ارتباط برقرار می‌کنند. یک نرم افزار تیکتینگ کارآمد می‌تواند جایگزین سیستم‌های سنتی ثبت و رسیدگی به درخواست‌ها شده و با هوشمندسازی روند پیگیری درخواست‌ها و کاهش زمان لازم برای مشتریان و شرکت‌ها، مزیت‌های بسیاری را برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد.

  راهکار مدیریت گفتگوی درون و برون سازمانی

از طریق راهکار مدیریت گفتگوی درون و برون سازمانی نرم‌افزار  ERP تیم‌یار می‌توانید با همکاران داخل سازمانی خود ارتباط آنلاین داشته باشید. برای تبادل اطلاعات با همکاران، هر کاربری گروه “شخصی” جداگانه‌ای دارد که در آن تمامی پیغام‌های وارد و خارج شده قرار می‌گیرند. همچنین، راهکار مدیریت گفت‌وگو کمک می‌کند تا به مشتریان خود به صورت آنلاین مشاوره دهید و پاسخگوی نیازهایشان باشید، زیرا این راهکار قابلیت این را دارد تا با وب‌سایت و پورتال سازمان­تان مرتبط شود.

  راهکار مدیریت پخش

حمل‌و‌نقل و سیستم انتقال کالا امروزه در بسیاری از مشاغل و اصناف راه‌اندازی شده است که در واقع سیستم و روندی برای انتقال کالا به مشتریان یا سایر افراد مرتبط با سازمان، شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و … می‌باشد. به جهت بالا بردن امنیت و دقت در این نقل و انتقالات، به ابزاری مورد اطمینان و یکپارچه برای مدیریت این روند نیاز است. بیشترین نیاز به سیستم مکانیزه انتقال کالا را امروزه در فروشگاه اینترنتی می‌بینیم؛ که حجم خرید کالاها بالاست و متعاقباً روند پخش کالاها و مسیرهای مربوطه نیز افزایش می‌یابد. راهکار مدیریت پخش نرم‌افزار ERP تیم‌یار بصورت جامع و یکپارچه نیازهای سازمان‌های دارای پخش سرد و گرم را پوشش می‌دهد.

نرم‌افزار ERP استاندارد، راهکاری برای کسب‌و‌کارهای بازرگانی و خدماتی

  راهکار مدیریت آموزشگاه

از مزایای مهم راهکار مدیریت آموزشگاه می‌توان به امکان مدیریت و کنترل آموزشگاه در هر مکان و زمانی اشاره نمود. همچنین آموزشگاه‌هایی که دارای شعبات متعددی می‌باشند، راهکار مدیریت آموزشگاه تیم‌یار مناسب‌ترین گزینه است که تمام مراکز آموزشی را میتوان با این سیستم مدیریت نمود که با بهره‌گیری از امکانات آن می‌توان تا حد قابل توجهی فعالیت‌های آموزشی را تحت کنترل و مدیریت نمود.

راهکار مدیریت آموزشگاه نرم‌افزار ERP تیم‌یار، با ایجاد راهکار یکپارچه کارآمد برای موسسات آموزشی و آموزشگاه‌ها در مدیریت هرچه بهتر، راحت‌تر و کم هزینه‌تر آن‌ها در جهت پیشبرد اهدافشان یاری می‌نماید.

نرم‌افزار ERP استاندارد، راهکاری برای کسب‌و‌کارهای بازرگانی و خدماتی

  راهکار مدیریت پیگیری

راهکار مدیریت پیگیری نرم‌افزار ERP تیم‌یار، راهکار موثری در مدیریت پروژه‌های سازمان می‌باشد. با کمک این سیستم مجموعه وظایفی که توسط کاربران و منابع مختلف ایجادشده و تخصیص می‌یابد، کنترل و روند اجرای آن‌ها مدیریت می‌شود. این وظایف، شامل کارهای ایجادشده به واسطه مصوبات جلسات، کارهای اختصاص‌یافته از سوی مدیران و همکاران و یا کارهای شخصی تعریف‌شده توسط خود کاربر است. اطلاعات کارها و اقدامات ثبت‌شده در سیستم، با توجه به سطوح دسترسی کاربر قابل جستجو، گزارش‌گیری و رهگیری است.