آموزش نرم افزار ERP

 

آموزش نرم افزار ERP ایرانی به طور صحیح به کاربران یک امر مهم در راستای عملیاتی شدن تیم‌یار در سازمان است. اگر در آموزش نرم افزار ERP فاکتورهایی نظیر فرهنگ سازمانی، مشوق‌های یادگیری، محتوای مفید و کاربردی لحاظ شود، نتیجه مطلوب که همان استفاده کارا از نرم‌افزار است، حاصل خواهد شد. ارائه یک ساختار منسجم و مسیر درست آموزشی همراه با برنامه‌ریزی و اجرای کارآمد، یکی از بهترین و دست‌یافتنی‌ترین راه‌های عملیاتی‌سازی این امر مهم خواهد بود.

واحد آموزش نرم افزار یکپارچه ERP تیم‌یار متشکل از کارشناسان و اساتید برجسته در حوزه‌های فناوری اطلاعات، مالی و صنایع بوده و جدیدترین شیوه‌های آموزش را بر اساس سرفصل­‌های تدوین شده خدمت مشتریان عزیز ارائه می­‌نماید.

خدمات اصلی واحد آموزش تیم‌یار

  • دوره آموزش کاربری عمومی تیم‌یار

دوره‌ی آموزش کاربری عمومی نرم افزار ERP تیم‌یار برای کاربران (به تعداد کاربران مجاز در مجوز خریداری شده) و دانش‌پذیران آزاد برگزار می‌گردد تا با قابلیت­‌ها و امکانات عمومی نرم‌افزار آشنا شوند. این کلاس‌ها در قالب کلاس‌های حضوری، مجازی، مالتی‌مدیا، وبینار و کارگاه­های عملی برگزار می‌شود.

  • دوره­‌‌های آموزش تخصصی تیم‌یار

با توجه به گستردگی نرم افزار ERP تیم‌یار و حجم انبوه اطلاعات تخصصی مورد نیاز برای استفاده صحیح از نرم‌افزار، دوره‌های آموزشی تخصصی برای کاربران طراحی شده است.

این  دوره ها در سه سطح مقدماتی، پیشرفته و استقرار برگزار می‌گردد.

  •  ارائه گواهینامه آموزشی

پس از پایان دوره‌های آموزشی، برگزاری آزمون و کسب نتیجه مورد تایید، به شرکت­‌کنندگان گواهینامه پایان دوره تیم‌یار اعطا می­‌شود. این گواهینامه از سوی شرکت طلیعه‌کاوش، شرکت تیم‌یار کیش و با تایید رسمی دانشگاه خوارزمی ارائه می‌گردد.

  • ثبت نام دوره آموزشی

متقاضی محترم،  به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره/های آموزشی عمومی و تخصصی تیم‌یار و ثبت نام در دوره/های مورد‌نظر، از تب دوره آموزشی تیم‌یار از بخش محصولات و خدمات در پورتال باشگاه مشتریان تیم‌یار اقدام نمایید.

  • ارتباط با واحد آموزش

در صورت وجود هر گونه سؤال یا ابهام با شماره ۰۲۶۳۲۱۲۵۴۲۵ تماس حاصل فرمایید.

{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}