نشست اعضای نظام صنفی رایانه‌ای کشور به میزبانی تیمیار

اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و روسای کمیسیون نرم‌افزار و نرم‌افزارهای پیشرفته سازمانی مهمان تیمیار بودند.

به گزارش روابط عمومی تیمیار، این مجموعه دانش‌بنیان میزبان اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و «کمیسیون نرم‌افزار کشور» بود. جلسه‌ای که با حضور آزاد معروفی، دبیرکل نصر تهران و سعید امامی، رئیس کل کمیسیون نرم‌افزار کشور و چهره‌ی شناخته‌شده ERP کشور و دیگر روسا، دبیران، مدیران اجرایی و بازرسان آن در ساختمان تیمیار برگزار شد.

برگزاری این جلسه درکنار آزاد معروفی و سعید امامی، ابوالفضل عجمی، دبیر کمیسیون نرم‌افزار کشور و با حضور دیگر چهره‌های نام آشنای حوزه فناوری اطلاعات مانند مهرداد ذوالفقاریان،‌ رئیس کمیسیون نرم‌افزار پیشرفته سازمانی،‌ حمید قنبریان، رئیس هیئت مدیره نصر البرز، شروین سوری، دبیرکل نصر البرز و دیگر اعضای محترم کمیسیون‌های استان‌‌های یزد، خراسان رضوی، گلستان، قم، مرکزی، قزوین و گیلان انجام شد.

 

نشست نصر به میزبانی تیمیار

 

در ابتدای جلسه موضوعات درون‌سازمانی این کمیسیون مورد بحث قرار گرفت و پس از آن مجید ناقدی‌نیا، بنیان‌گذار و رئیس هیئت مدیره تیمیار که به‌صورت آنلاین در این جلسه حاضر بود به معرفی تیمیارERP و سابقه کاری خود در بازار IT کشور پرداخت.

در بخش بعدی این جلسه میترا درویشی، معاون توسعه بازار تیمیار، یک دموی کوتاه از نرم‌افزار ERP تیمیار و ماژول‌های مختلف آن برای حاضرین ارائه کرد. معرفی قابلیت‌های کلیدی و ویژگی‌های منحصربه‌فرد تیمیارERP موضوع‌هایی بود که در این دمو بررسی شد. دمویی که باعث شکل‌گیری یک جلسه پرسش و پاسخ از سوی اعضای سازمان نصر و نمایندگان تیمیار شد.

سوالات جلسه در این بخش بیشتر حول محور چگونگی کمک تیمیار به صنایع مختلف، چگونگی یکپارچگی آن با نرم‌افزارهای مختلف سازمانی و پیاده‌سازی راهکارهای متنوع تیمیار در شهرستان‌ها برای استفاده از بیشترین ظرفیت نیروهای کار مختصص در شهرهای مختلف کشور بود.

یکی از راهکارهایی که در این جلسه مورد توجه قرار گرفت، «اثر» یا همان راهکار دورکاری تیمیار بود که به‌خصوص مورد توجه اعضایی قرار گرفت از شهرهای دورتری به این جلسه آمده‌ بودند. قابلیت‌های راهکار اثر و کاربردی بودن آن باعث شد تا اعضای نصر شهرهای مختلف خواهان پیاده‌سازی آن در مجموعه‌های خود شوند تا بتوانند با نیروهای کار متخصص کشور از هرجایی و در هر زمانی همکاری کنند.

اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در ادامه‌ی جلسه با خانه‌ی تیمیار و مراحل پیشرفت آن نیز آشنا شدند. همچنین مجید ناقدی‌نیا در خلال این آشنایی طرح‌های آتی تیمیار و ساختمان دوم خانه‌ی تیمیار را که قرار است برای کمک به استارت‌آپ‌ها ساخته شود معرفی کرد.

در ادامه‌ی این جلسه، اعضای سازمان نصر کشور از واحدهای مختلف تیمیار بازدید کرده و چند دقیقه‌ای با مدیران و کارشناسان واحدهای فروش، بازاریابی و توسعه تبادل نظر کردند.

در پایان نیز اعضای نظام صنفی رایانه‌ای کشور ضمن تشکر از مهمان‌نوازی تیمیار و برگزارکنندگان این نشست، از وجود یک نرم‌افزار سازمانی تمام ایرانی که به راهکارها و قابلیت‌های گسترده و کاربردی برای مدیریت کسب‌وکارهای کشور مجهز است ابزار خرسندی و بر ادامه همکاری‌های راهبردی خود با مجموعه دانش‌بنیان تیمیار تاکید کردند.

 

 
 

 

نرم‌افزار تیمیارERP در این سال‌ها خود را به‌عنوان یک ERP حرفه‌ای با قابلیت‌های گسترده و ارایه ویژگی‌های نرم‌افزارهای شناخته‌شده مدیریت منابع سازمان در ایران و جهان معرفی کرده است. نرم‌افزار تیمیارERP به بیش از ۳۰ ماژول، ۱۰۰ سیستم و زیرسیستم و ده‌ها راهکار تخصصی و کاربردی مجهز است. سیستم‌ها و راهکارهایی برای مدیریت دیجیتال کسب‌وکارهای بزرگ صنعتی. نرم‌افزار تیمیارERP در کنار قابلیت سفارشی‌سازی گسترده، ابزارهای لازم کسب‌وکارها برای برنامه‌ریزی، تصمیم‌گیری و اجرای دقیق برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت را در اختیارشان می‌گذارد. تیمیارERP با هدف‌گذاریِ تسهیل مدیریت سازمان‌ها و کسب‌وکارهای بزرگ صنعتی، به آن‌ها برای تجربه‌ی مدیریت دیجیتال فرایندها و بالابردن سرعت توسعه‌شان کمک می‌کند.  

 

{{ message_need_to_login }}
{{language.message_not_empty}}
{{count_of_comments}} 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}