مجید ناقدی نیا

مجید ناقدی‌نیا، مدیر‌عامل تیم‌یار

سلام، مجید ناقدی‌نیا متولد ۱۳۴۷

(متولد دهه 1960 که اولین انسان به ماه سفر کرد، اینترنت و اولین سیستم عامل رایانه ها نیز ظهور یافت)
موسس شرکت دانش‌­بنیان تیم‌­یار هستم.

    اسفند ۱۳۷۰ به همراه یکی از دوستانم فعالیت خود را در حوزه IT با تولید نرم­‌افزارهای حسابداری، اداری و دفترخانه‌های اسناد رسمی، واردات، فروش و خدمات فنی کامپیوتر آغاز نمودم. حدود هشت سال در این حوزه فعالیت کردم و پس از آن تاکنون در حوزه‌های متفاوتی مانند تولید، بازرگانی داخلی و خارجی، کارگزاری بورس و ارز، صرافی، آموزش، مشاوره، تولید نرم‌افزار و . . . فعال هستم. 
علاقه من به تکنولوژی و ارتباطات، سبب شده تا علم و دانش خود را در این حوزه بروز نگه دارم تا آن­جا که نیاز مجموعه‌های کسب‌و‌کار خود را با استفاده از نیروهای متخصص داخلی، بدون نیاز به برون­ سپاری رفع نمایم.

     باور ایجاد تحول دیجیتال در کسب‌وکارها توسط یک نرم‌افزار یکپارچه، نیاز به اطلاعات صحیح، به‌روز و علاقه‌مندی من به موضوع‌ها و چالش‌های جدید برآنم داشت که در سال ۱۳۸۸ مجدد فعالیت خود را در طراحی و توسعه نرم‌افزاری جدید با یک رویکرد متفاوت و نوین آغاز کنم.

     ایده کلی­ من این بود نرم‌افزار جامعی تولید شود که کاربران عمومی کسب‌وکارها در اصناف و صنایع مختلف اعم از کارکنان، مدیران و مشتریان آن‌ها، بتوانند به‌سادگی نیازهای روزمره کسب وکارشان را (ارتباطات، مالی، اداری، پرسنلی، بازرگانی و...) بدون نیاز به تخصص در حوزه IT رفع نمایند.

     سال‌ها تجربه و فعالیت در زمینه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی، من را با نیازهای مشاغل مختلف آشنا و در بسیاری از موارد مسلط کرد، تا آن‌جا که دانستم چگونه بستر دیجیتال و تکنولوژی و IT را به خدمت بگیرم و نهایتا تصمیم به آغاز طراحی، تولید و توسعه «نرم‌افزار مدیریت جامع یکپارچه کسب‌وکار» نمودم. با کمک خدا و حضور همکاران متخصص، متعهد، صمیمی و عزیزم، آغاز متفاوتی را از همان ابتدا تجربه کردیم.

     در میان راه نام «نرم‌افزار مدیریت جامع یکپارچه کسب‌وکار» را «تیم‌یار» گذاشتیم. در دنیای تکنولوژی به این نوع نرم‌افزار‌ها Enterprise Resource Planning به معنای «برنامه‌ریزی منابع سازمان» گفته می‌شود؛ البته بیش‌تر با مخفف ERP نیز خوانده می‌شود.

     «ERP تیم‌یار» از ابتدا تحت وب، یکپارچه و جامع طراحی و توسعه داده شد. یکپارچه و هوشمند‌سازی کسب‌و­کارها هدف اصلی این پروژه بزرگ بود، اهداف دیگر پروژه تیم‌یار مکانیزه و خودکارسازی کسب‌وکارهای علاقه‌مند بود.

     به طور­ مثال در طـراحی و پیاده‌­سازی «تیم­‌یـار» کلیه نیازهای یک کسب‌وکار بـازرگانی، مـانند: حسابداری، انبار، اموال، پرسنلی، خـرید، فـروش، ترخیص، اخبار، سایت، گفتگو، اسناد، مشتری، پست­ الکترونیکی و... به‌صـورت ماژول‌های مجزا و در ارتباط با یکدیگر دیده ­شده ­است. بنابراین در زمان ارائه «تیم‌یار» کلیه ماژول‌ها به صورت یک بسته تحویل مشتریان می‌شود و کاربران از همان ابتدا یکپارچگی واقعی را تجربه می‌کنند.

     یکی از ویژگی‌های مهم ERP‌ تیم‌یار ایرانی بودن آن است، ما مفتخریم که اعلام کنیم تیم‌یار هیچ وابستگی مستقیم و غیر‌مستقیمی به زیرساخت‌های خارجی ندارد و تماما توسط متخصصان متعهد ایرانی توسعه داده شده است. البته برای رسیدن به این مهم ما از تمام روش‌های توسعه مانند الگوبرداری از مدل‌های خارجی، مهندسی معکوس و استفاده از نرم‌افزار متن باز که لازم بوده استفاده کرده‌ایم. 

     لازم است بیان کنم از ابتدای عرضه تیم‌یار، خدمت SaaS نیز به مشتریان متقاضی ارائه شده، و هم‌اکنون نیز ERP تیم‌یار را با هر دو روش اختصاصی و ابری به سازمان‌های صنعتی و غیرصنعتی کشور عرضه می‌کنیم. مزیت اصلی خدمات ابری، عرضه بسیار ارزان ERP‌ تیم‌یار به عموم صاحبان کسب وکار و قدرت رقابت در حوزه بین‌المللی می‌باشد. 

     تیم‌­یار برای کلیه مشاغل مورد تقاضا با کمک خودشان برنامه توسعه دارد، چرا که احساس خوشایند کار با نرم‌افزار پرقدرت تیم‌یار و کمک فراوان آن در مدیریت واحدهای مختلف و حتی پراکنده، حسی است که علاقه‌مندم همه‌ی صاحبان کسب‌وکار آن را تجربه­ کنند.

     با این سخن و از همین جا از تمامی کسانی که در حمایت و پشتیبانی من و تیم‌یار بودند و کمکم کردند تا نتیجه‌ی دلخواهم را تجربه کنم، بی‌نهایت سپاسگزارم، چراکه می‌­دانم، تحقق هر ایده‌ای به کمک خداوند متعال و تنها با همیاری و همدلی همراهان متخصص و متعهد امکان‌پذیر خواهد­ بود. از شما مشتری عزیز نیز متشکرم که در رشد و توسعه این نرم‌افزار ما را یاری می‌کنید و آگاه باشید که این رفتار مسئولانه شما سرزمین عزیزمان را به خودکفایی نزدیک می‌کند. ما تا رسیدن به نتیجه مطلوب با همراهی خداوند قادر، ایستاده‌ایم و می‌مانیم. 

مجید ناقدی‌نیا

 

 
321 25 120 (026)
 
{{massage_and_class_chat.message}}
{{massage_and_class_tariff.message}}